En İyi Ekran Değişimi

Kullanıcılar en iyi ekran değişimi nerede yapılır merak ediyor. En iyi ekran değişimi yapan servisler arasında yer alan CepMarket akıllı telefonlarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu bilir.

En İyi Ekran Değişimi

Ekran Değişimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

CepMarket’te kırık ekranlardan, çatlamış ya da çizilmiş ekranlara kadar her türlü değişim ve onarım işlemi yapılır. Hasar tespiti ücretsiz olarak gerçekleştirilir ve cihazdaki kusurlar müşteriye bildirilir.

Tüm ekran değişimlerinde, ister iPhone X isterse Samsung S8 olsun tamir sonrası parça ve işçilik garantisi sunuyoruz. Telefonunuzu nereden almış olduğunuz önemli değildir. Garantisi olmaması veya faturasız cihaz olması yine ekran değişimini etkilemez.

Ekran değişimlerinde yalnızca orijinal parçalar kullanıyor ve bu sayede iPhone gibi hassas telefonlarda ortaya çıkabilecek potansiyel sorunlara izin vermiyoruz. Ekranın yalnızca bir kısmının çalışması bunlara örnek olarak verilebilir.

Mağazamızdaki yedek ekranlar Samsung ve Apple gibi üreticilere gönderilen OEM kalite ürünlerdir. Bu sayede tamir işleminin ardından cihazınız ilk günkü haline döner. Değişim için kargoyu kullanabilir ve gönderi ücreti ödemezsiniz.

iPhone Ekranda Sarı Leke Neden Olur? Çözümü

6 Nisan 2020 – En İyi Ekran Değişimi Fiyat Tablosu

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 8
Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7
Ekran Değişimi 200 TL
iPhone X
Ekran Değişimi 899 TL
HTC U
Ekran Değişimi 599 TL
Xiaomi Mi Max 2
Ekran Değişimi 239 TL
Samsung S8 PlusEkran Değişimi 1289 TL
LG V20Ekran Değişimi 395 TL
Casper Via A2Ekran Değişimi 340 TL
Samsung S9Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung Note 9Ekran Değişimi 1499 TL
Huawei P20Ekran Değişimi 1200 TL