Samsung S8 Plus Ekran Değişimi

Samsung S8 Plus Ekran Değişimi

1.700 TL

Samsung S8 Plus Ekran Değişimi için 8 yorum bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba, telefonun ekranı kırıldı, cihazı tamir için size getirmeyi düşünüyorum. Telefonun ekranı kavisli olduğu için özel bir soğutma ile ekranın sökülmesi gerekiyormuş diye duydum. Sizin elinizde bu işlemi gerçekleştirmek için ekran sökme buz makinası var mı?

  • Cep Market

   Merhaba; tıpkı derin dondurucu gibi bir soğutma makinemiz mevcut. -140 dereceye getirerek telefonunuzun ekranını çıkarmaktayız.

 2. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  1.289 tl. Ful iç ekran fıyatımı

 3. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Iyi günler benim ekran üst kısmında 2 milim kadar kısmı bazen dokununca yada bildirim panelini indirmek isteyince indiremiyorum sizce neden ekran testinde üst kısmı yapamamistim

  • Cep Market

   Merhaba; Cihazınızın ücretsiz arıza testine tabi tutulmasını tavsiye edebiliriz, ekran filmlerinde sorun oluşmuş olabilir. Ekran değişmeden yapılabilecek bir arıza ise daha uygun fiyatlar ile tamiri mümkün olabilir.

 4. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Samsung S8 Plus için ekran değişimi sonrası su geçirmezlik özelliği devam ediyor mu? İşlem sonrası gönül rahatlıyla duşta telefon kullanabilir miyim?

  • Cep Market

   Merhaba,
   Üreticiler teknik servis işlemi sonrasında su geçirmezlik garantisi vermemektedirler. Eğer telefonunuzda ekran değişimi işlemi gerçekleştirdiyse sudan korumanızda fayda var.

 5. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Cihazınız da ki sorunun düzelmesi için evet, ekran değişimi gerekli. Samsung Galaxy S8 Plus modeli için ekran değişimi, firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır. Onarımda kullanılan yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu onarım işlemi için dilerseniz şubemize gelebilir, dilerseniz cihazınızı kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup, kargo ücreti iki taraflı olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bilginize

 6. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Yurtdışı cihazımın ekranının değişmesi gerekli dikey bir çatlak var renklerdede sorun oluştu

 7. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Samsung Galaxy S8 Plus modeli için, cihaz kasasını 360 derece kaplayan kılıf ve cihaz ekranının tamamını kapatan 3D ekran koruyucu aşağıdaki linklerdedir. Bilginize.
  https://cepmarket.com.tr/urun/samsung-galaxy-s8-plus-360-derece-kilif/
  https://cepmarket.com.tr/urun/samsung-s8-plus-3d-tam-kaplayan-ekran-koruyucu/

 8. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Full koruma seti mevcutmu sizde varsa link alabilirmiyim


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!