Kamera Koruma Camı Değişimi

kamera camı

Cep Telefonu Kamera Camı Değişimi

Telefonlarda kamera camı hasarı birçok farklı nedenle meydana gelebiliyor. Bunların başında telefonun yere düşürülmesi, arka veya ön camın bunun sonucu olarak kırılması ya da çatlaması vardır. Böyle bir hasarda önce kameranın hala fonksiyon gösterip göstermediği kontrol edilir. Her şey çalışır durumdaysa CepMarket gibi tecrübeli bir serviste aynı gün A kalite, orijinal kamera camı değişimi yaptırabilirsiniz.

Kamerada Arıza Yok

  • Kamerada arıza yoksa yalnız kamera camı değişimi yapıyoruz
  • Böylelikle kendi kamera modülünüz cihazınızda kalmaya devam ediyor
  • Kamera camı değişimlerimiz 45 dakikada tamamlanmaktadır
  • İşlemde fotoğraflarınız, bilgileriniz ve diğer verileriniz silinmez

Kamera camı soğuk – sıcak değişimi gibi nedenlerle de çatlayabilir, kırılabilir. Bu durumda fotoğraflarınızda ince, sabit bir çizgi veya nokta ile karşılaşırsınız. CepMarket teknisyenlerimizin yaptığı kamera camı tamirlerinde cihazının performansı asla işlemden etkilenmez, kamera modülünüz değişmez. Çoğu cihazda yalnızca arka kapağın çıkarılması arka kamera camı değişimi için yeterlidir. Ön kamera camı değişiminde ise iki panelin birden sökülmesi gerekebilir.

Garantiye Alınır mı?

Markalar kullanıcı hatası bazlı hasar, çizik, kırık ve çatlamalara garanti vermemektedir. Her telefonun kamera camı Gorilla Glass ile korunmadığından bazıları daha kolay çizilmektedir. Bu durumda tamir ücretini cebinizden karşılamanız gerekebilir. CepMarket olarak daha uygun fiyatlı, ucuz kamera camı tamiri ve onarımı yapıyoruz. Ücretsiz kargo ve kurye seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yol tarifi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!