Hafıza Artırma

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme

Apple iPhone’lar Android rakiplerine kıyasla her zaman sınırlı saklama alanına sahip oldular. Bugün kullanılmaya devam eden çoğu iPhone hala 16 GB saklama alanı sunuyor. Özellikle de 4K video ve filmlerin yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde 32 GB olanlar dahi artık günümüz standartlarını karşılayabilir değil.

  1. Peki performans ve kamera anlamında bir eksiği olmayan düşük depolama alanlı bir iPhone’da ne yapabilirsiniz?
  2. Cihazınızı bir kenara atıp yakın performanslı ve kameralı başka bir cihaz mı almak zorundasınız?

Güvenli ve Profesyonel iPhone Hafıza Artırma

CepMarket, Teknoway binasında hızlı, güvenli ve profesyonel iPhone hafıza artırma imkanı sunmaktadır. Bu yöntemle 16 GB, 32 GB ya da 64 GB bir iPhone anında 256 ya da 128 GB yapılabiliyor. İşlemde düşük kapasiteli iPhone’a daha yüksek kapasite sunan yeni bir bir çip takılır. Bilgiler önceden yedeklendiğinden işlemden sonra cihazınızdaki dosya, resim ve mesajlar silinmez. CepMarket’te tüm NAND çip değişimleri, işlerinde uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

NAND Çip Değişimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Halihazırda iyi performans sunan ve kamera tarafında tatmin edici sonuçlar veren bir iPhone’un yalnızca depolama alanı düşük diye kenara atılmasına gerek yoktur. Teknoway CepMarket’te müşterilerimize NAND çip değişimi sunuyoruz.

  • Düşük kapasiteli NAND çip çıkarılarak yerine çok daha yüksek kapasiteli yeni bir çip takılıyor.
  • Süreç ısı tabancası ve stereomikroskop ile yerine getiriliyor.
  • Hafıza yükseltmeden sonra iPhone’unuzun seri numarası/MAC adresi teknisyenlerimizce yeniden programlanıyor.
  • Çip programlayıcısı ile bilgileriniz silinmeden yeni hafızaya aktarılıyor.

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar

  1. Kullanılan bellek markaları nedir?: iPhone hafıza artırma tamirinde Samsung, Sandisk, SK hynix ve Toshiba marka bellekler kullanıyoruz.
  2. Artan kapasite menüde görülür mü?: iPhone’un Ayarlar – Hakkında bölümünde yeni kapasitesi görünür olacaktır.
  3. iPhone’un performansı değişir mi?: Artan hafıza kapasitesi iPhone’unuzu hızlandırmaz ancak düşük kapasiteden kaynaklı takılmaları önler.
  4. Cihaz yedeklemesi: Tüm iPhone’lar servisimizde yedeklenir. Ancak servisimize gelmeden önce siz de yedek alabilirsiniz. iPhone’umu Bul’dan çıkış yapmayı ve varsa ekran kilidini kaldırmayı unutmayın.

Hafıza Artırma

Hafıza artırma anlık stok ve fiyat bilgisi için bizleri 0216 345 83 84 no’lu telefondan arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız uygun seviyededir ve aynı gün içerisinde tamamlanacak hafıza artırma işlemi ile elinizde artık uzun yıllar daha kullanmaya devam edeceğiniz yepyeni bir iPhone olur. Hafıza günümüzde artan uygulama boyutları ile hiç olmadığı kadar önem kazanmaya başladı.

128 GB ve üstü hafızalar iPhone gibi güçlü akıllı telefonların tüm özelliklerinden yararlanmanın tek yolu olmakta. 128 GB ya da 256 GB gibi bir hafıza ile halihazırda güçlü bir çipe, kaliteli bir hoparlöre ve ekran özelliklerine sahip iPhone’unuzu uzun seneler daha akıcı şekilde kullanmayı sürdürebilirsiniz. Unutmayın, bir Android asla bir iPhone’un akıcılığına sahip olmaz ve satış zamanı geldiğinde iPhone’lar her zaman fiyat seviyelerini daha iyi korurlar. Artan hafıza boyutu iPhone’unuzun ikinci el satışını da kolaylaştıracaktır.

Hafıza Yükseltme Fiyatları

iPhone 6 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 6 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 6S Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 6S Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 7 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 8 Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL
iPhone 8 Plus Hafıza Yükseltme Nand Değişimi 500 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!