Entegre Değişimi

Ürün ResmiÜrün AdıTamir Fiyatı

iPhone Entegre Değişimi

iPhone cep telefonları oldukça özel bir ana karta sahiptir. Mühendislik harikası entegreler ve özel çipler ile donatılmış mükemmel bir yapıya sahiptir. Teknolojik inşaatın en başarılı ürünlerinden biri olmayı başarmış ve inanılmaz donanımı ile en üst sınıfta bir Ana kart olmayı başarmıştır.

iPhone Ana kart denildiğinde bir uzay üssü ya da uzay şehri izliyor gibi düşünebilirsiniz. Ana kart üzerinde dizilen her parça titizlikle üzerinde düşünülmüş ve vidalama yapılacak noktalara kadar, ekran ve soketlerin takıldığı yerlere kadar mükemmel çizgilere sahip bir robotik müdahaleye sahiptir.

iPhone ana kart üzerinde bulunan parçalar nelerdir?

 • Besleme entegresi
 • Ses entegresi
 • Görüntü entegresi
 • Kamera entegresi
 • Wifi entegresi
 • Şarj entegresi
 • Işık entegresi
 • Gps entegresi
 • Power entegresi
 • 4013 hatası entegresi
 • Dokunmatik entegresi
 • Jiroskop entegresi
 • Nand entegresi
 • İşlemci entegresi

Besleme Entegresi Arızası

Her marka ve model cep telefonunda şüphesiz ki en can sıkıcı arızalardan bir tanesi de şarj olmama sorunudur. Bu arıza genelde besleme entegresi ile alakalı bir durumdur, şarj olsa dahi mevcut şarjı cihaza iletemez ya da akım çekme gibi arızaları beraberinde getirir. Bu tip problemler karşısında ana karta üzerinde besleme kısmına müdahale yapılır ve cihazın doğru bir biçimde şarj olması, beslenmesi sağlanır. Cihazınızda böylesi bir sorun olduğunda ana kart teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

Ses Entegresi Arızası

iPhone 7 ve 7 Plus modellerinde sıkça rastlanan bir mühendislik hatasıdır. Ses gitmeme, gelmeme, Siri çalışmama, ses kaydı gibi sorunlar ile karşımıza çıkar. Ana kart üzerindeki ses entegresi çipi sökülür ve yerine yeni ses entegresi parçası takılır. Mikroskop altında yüksek ısı ve tecrübe isteyen bir tamir türüdür. İşlem sonunda ses fonksiyonları kontrol edilerek kullanıcıya teslim edilir. Genelde arka cepte taşıma, yere düşürme, suya düşürme gibi faktörler nedeni ile meydana gelir. Ortalama tamir süresi bir saat olarak belirlenmiştir.

Görüntü Entegresi

Apple iphone cep telefonlarında defalarca ekran değişimi olsa bile, görüntü gelmez daha doğrusu görüntü vardır ancak siz göremezsiniz, şifreli ya da sihirli olmamak ile tamamen görüntü entegresinden kaynaklanan bir arızadır. Ekran değişimi, ışık entegresi ya da farklı bir tamir girişimi işe yaramayacaktır. Bu arıza sadece görüntü entegresinin değişimi ile sonuca kavuşur. Cihaz ile ekran arasında büyük bir engel oluşturan ve hiçbir şekilde, cihazın görüntüsünü yansıtmayan günlük hayatımızı çok zorlaştıran bir tamir deneyimidir. Görüntü entegresi arızalı olduğunda konusunda uzman ana kart teknisyenleri tarafından bütünleşmiş değişimi yapılması gerekir, ortalama 2 saat servis süresi vardır.

Kamera Entegresi

Hayatımızın her anında resim ya da video çekmek sıradan ama oldukça da önemli bir eylemdir. Kamera titremesi, odaklama sorunu, dalgalanma, bulanık çekme gibi arızalardan farklı olarak iphone kamera entegresi diye bir arıza vardır. iPhone modellerinin çoğunda karşılaştığımız bu durum kamera entegresi değişimi ile çözümlenir. Kamera entegresi ana kart üzerinde olup oldukça hassas bir işçilik gerektirir. Mikroskop olmadan ve defalarca zoom yapmadan yapılamaz, servisimizde defalarca yapılmış, tecrübe edilmiş bir tamirdir. Servis süresi iki saattir toz olmayan bol ışıklı bir ortamda yapılmasında fayda vardır, ev ortamında yapılabilecek bir tamir türü değildir.

Wifi Entegresi

iPhone cep telefonum ile wifi sorunu yaşıyorum, evde modemin yanından uzaklaşınca wifi çekmiyor kopma yapıyor. Operatör değiştirdim fakat yine sonuç alamadım wifi sorunu için kesin çözüm arıyorum şeklinde sorular gelmektedir. Sizde cep telefonunuzda böyle bir durum ile karşılaştığınızda iki arızadan birini yaşıyorsunuzdur. Birinci seçenek wifi anteni bozulmuş olabilir, diğer seçenek ise wifi entegresi arızasıdır. Wifi anteni modeline göre 100 TL’den başlayan fiyatlar ile düşük bütçeli bir tamir türüdür. Wifi entegresi ise anten gibi sök tak olmayan, işçilik gerektiren bir tamir deneyimidir. Apple iPhone cep telefonlarında wifi entegresi tamiri ihtiyacınız olduğunda servisimize müracaat edebilirsiniz. iPhone modellerinin tamamı için wifi entegresi tamir yapılmaktadır. Bu işlem esnasında veri kaybı yaşanmaz rehber, resim gibi öğeleriniz silinmez.

Şarj Entegresi

Cep telefonum şarj olmuyor, pilim dolmuyor, batarya yükselmiyor gibi sorunlarda şarj entegresi arızasını unutmayınız. iPhone cep telefonu şarj soketi değişimi olsa da şarj olmama halinin devam etmesidir. Şarj soketi değişimi sonrası şarj olmama ya da batarya hemen bitiyor gibi hoş olmayan bir durumdur. Şarj entegresi neden olur diye sorulduğunda; kalitesiz yan sanayi kablolar, ucuz Powerbank kullanımı, markasız piyasa ürünü araç şarj aletleri ilk sıralarda gelir. Uzun süre şarjda bırakmak, oyun oynarken şarj edilmesi, şarj kablosu takılı iken yere düşen telefon da şarj entegresi arızasına sebep olmaktadır.

Işık Entegresi

iPhone cep telefonlarında ekran problemleri arasında ışık entegresi olarak bilinen bir arızasıdır. Ekran değişimi yapılsa da ekran da görüntü olmaz, kullanıcı siyah ve karanlık bir ekran ile karşı karşıya kalır görüntü göremez. Ekran üzerinde hayalet ekran koruyucu varmış gibi bir görünümü vardır. Ekrana yandan ya da alttan bakmak gerekir ki belki o zaman hafifte olsa bir şeyler görebiliriz. Teknisyen cihazı eline alır ve yanlardan ya da alttan açılı olarak bakar, görüntü yakalayabiliyorsa ezbere ışık entegresi arızası demesi normaldir. Işık entegresi ekrana ışık veren back ligt ya da farklı fonksiyonun bozuk olması gibi belirtiler verir. Telefonun yere düşmesi, baskı ya da darbe ile de bu durum başımıza gelebilir. Sizlerin de cep telefonlarınızda ışık entegresi sorunu olduğunda servisimiz ile temasa geçebilirsiniz.

GPS Entegresi

Yandex ya da Google gibi haritaların çalışmasını engeller, araç takip ya da yol takip, harita gibi özellikleri kullanılamaz hale getirir. Uydu üzerinden nerede olduğumuzu anlayamadığı gibi gitmek istediğimiz yön için de kılavuz çizgisi ve yol haritası oluşmasını engeller. GPS modülü Xiaomi mi Max 2 ekran değişiminde ve bazı Samsung modellerin ekran değişimlerinde kendiliğinden bozulabiliyor. iPhone modellerinde ise kullanıcı hatası nedeni ile Gps modülü ya da Gps entegresi hatası ile karşılaşılır. Ana kart uzmanları statik elektrikten arındırılmış bir ortamda tahmini iki saat içerisinde tamamlayarak teslim eder.

Power Entegresi

iPhone power entegresi nedir? Bu bütünleşmiş bilgisayarlarda güç kablosunun takılı olduğu yer gibidir, şarj aletinden ve bataryadan gelen enerjiyi power entegresi vasıtası ile gerekli yerlere dağıtır. iPhone anakart bir şehir gibi düşünürsek, mega şehirde elektrik sağlayan bir santral görevi görmektedir. Power entegresi ana kart üzerinde çok ciddi sorumluluğu olan bir devre bir alt guruptur. Bu entegrenin yanması halinde cihazın açması düşünülemez. iPhone ve diğer model cep telefonlarında power entegresi için hemen fiyat verilemez, bir gün içinde bakılarak teknisyen tarafından yorumlama yapılır, fiyat biçilir. Tahmini tamir süresi bir iş günüdür, bu tamir sonrasında yazılım atılması gerekir ise cihaz içindeki tüm veriler silinebilir.

4013 Hatası Arızası

Cep telefonum açmıyor, elma da kalıyor bir türlü çalışmıyor ne yapmam gerekiyor? Son kullanıcı her şey yolunda iken birdenbire bu durum ile karşı karşıya kalır. iPhone güç tuşu her seferinde simsiyah bir ekranda ısırılmış bir elma çıkartır. Şarj olduğu bile anlaşılmaz cihaz kendi kendine kapanıp açılır, elma logosu defalarca gelir gider ama telefon asla çalışmaz. Bu hatanın ismi 4013 hatasıdır, cihaz üzerindeki Nand denilen kısımdan kaynaklanır. Öncelikle yazılım deneriz, yazılım sonrası düzelme olmaz ise maalesef Nand parçası yerinden sökülür ve yeni Nand takılır. Bu işlem sonunda cihazın çalışır duruma gelmesi sevindirici lakin içindeki tüm verilerin silinmesi üzücü bir durumdur. Genelde bayan kullanıcıların başına gelen bir olaydır, çok fazla resim, video gibi içeriklerin cihazın beynini doldurması sonucunda cihaz açamaz hale gelir.

Dokunmatik Entegresi

iPhone 6 ve 6 plus modellerinde tarihe geçecek bir arıza türüdür. Telefon ekranında dokunmatik basmaz, tepki vermez, yukarıda enteresan şekiller ve karıncalanmalar meydana gelir. Telefonu kapatıp açınca ekran kendine gelir ancak belirli süre sonunda yine ekran çalışmaz. Telefonu el ile hafif yamulttuğumuzda ekran tıkır tıkır çalışmaya devam eder, işte tüm bu belirtilerin sebebi iphone dokunmatik entegresi arızasıdır. Arka cepte taşıma, sıvı teması, darbe, baskı gibi kullanıcı hataları nedeni ile dokunmatik entegresi sorunu meydana gelir. Cihaz ekrandan ayırılır, ana kart üzerindeki dokunmatik entegresine ısı uygulanır, dokunmatik entegresi yerinden sökülür ve yerine yeni çip takılır bir saat gibi kısa bir sürede tamir edilir ve ekranın doğru şekilde kullanımı sağlanır. Çok nadiren ekran ve versiyon uyuşmazlığı olsa da dokunmatik entegresi kesin çözüm sağlanır.

Jiroskop Entegresi

Cep telefonunda ekran dengesini sağlayan bir parçadır. Biz buna su terazisi diyoruz. Ekran üzerindeki görüntüyü kullanıcının bakış açısına göre hizalar, cihazı dik tuttuğumuzda dik görünüm, yan tuttuğumuzda ise yan görünüm olmasını sağlayan bir denge parçasıdır. Çoğu kullanıcı jiroskop ya da jiroskop entegresi diye bir parçanın varlığından haberdar değildi. iPhone’larda ve Samsung’lar da birden cereyan eden bu durum karşısında, jiroskop arızasından haberdar olan ve bilen sayısı oldukça artmaya başladı. Tecrübesi olmayan teknik servislerde Nand değişimi yapılırken, yüksek ısının jiroskopa gelmesi sonucu ya da farklı farklı kullanıcı hatalarından dolayı da bu arıza oluşmaktadır. Bu arıza için tahmini tamir süresi iki saattir, gerekli testler yapılarak cihaz sahibine teslim edilir.

Nand Arızası

iPhone cep telefonlarında görülen bir arızadır. Nand arızası olduğunda cihaz açmaz duruma gelir genelde elma logosu çıkar ve normal menü görünümü sağlanamaz. Bu tip arızalar olduğunda Nand değişimi yapılır, Nand demek hafıza demektir dolayısı ile hafıza sorunu yaşayan kullanıcılar böyle bir arıza olduğunda, madem cihazım açılacak hiç olmazsa hafızayı da yükseltelim diyerek cihazın müsait ligine göre 32,64,128,256 GB gibi yükseltme avantajından da yararlanmak istiyorlar. Hafıza yükselte işlemi tahmini 2 saat süren bir işlemdir, Nand değişimi yani hafıza arttırma yapıldığında imei numarası ve cihazın kimlik bilgileri değişmez bu durumdan dolayı, iCloud açma için işe yaramaz, bazı cihaz sahipleri Nand değişimi yaptırsam iCloud şifrem açılır mı şeklinde sorular ile geliyor bu arada bu soruyu da cevaplamış olduk.

Truetone Sensör Arızası

Apple cep telefonları her zaman olduğu gibi kalitesini öne çıkartarak, ekranlarında true tone özelliği kullanmaktadır. True tone ne demek diye soracak olursanız; göze gelen görüntülerin daha net, daha doğal görünür olması adına ekran ile Touch bar deki renk yoğuşmasını ortam ışığına ayarlayan ileri düzey bir sensördür. Ekran değişimi esnasında true tone takılmadığını ya da aktarılmadığını fark ederseniz servisimizden destek alabilirsiniz. Yan sanayi ekran değişimi ya da orijinal deşiğimi yapıldığının önemi olmaksızın tüm iphone cep telefonlarınızın ekranlarına true tone özelliği yüklenebilmektedir. Tahmini bir saat içerisinde yazılım atılır ve true tone sensörü arızası giderilir.

İşlemci Entegresi

iPhone ana kart üzerinde bulunan birçok parça vardır, ancak adında da anlaşıldığı üzere işlemci denildiğinde iyice düşünmek gerekir. Isısal işlemlerde sıcak havya ile en çok muhatap olan bir bölümdür. Isıtılarak tamir olma yüzdesi en fazla olan en kritik bölümdür. İşlemci çalışmadığı zaman cihaz işe yarama bir çöp gibi olur. İşlemci tamirlerinin en riskli yanı silikon taban olmasıdır. İşlemci denilen çok özel aritmetik mantıksal robot yüzbinlerce transistörden meydana gelmektedir. İşlemci hataları için teknik servisimize gelerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Sizlerin’de cep telefonlarınızda yukarıda bahsedilen arızalardan biri ya da birkaçı söz konusu olduğunda internet sitemiz üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz, WhatsApp hattımızdan ya da müşteri destek hattımızdan aklınıza gelebilecek tüm soru ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz. Sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

iPhone Dokunmatik Entegresi Kesin Çözüm

Entegre Değişimi Tamir Servis Fiyatları

iPhone 11 Görüntü Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Işık Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 11 Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 11 Pro Görüntü Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Pro Işık Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Pro Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 11 Pro Max Görüntü Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Pro Max Işık Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 11 Pro Max Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 11 Pro Max Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 11 Pro Max Ses Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Max Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Max Şebeke Entegre Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Max Wifi Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 11 Pro Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 11 Pro Ses Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Şebeke Entegre Değişimi 899 TL
iPhone 11 Pro Wifi Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 11 Ses Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 11 Şebeke Entegre Değişimi 899 TL
iPhone 11 Wifi Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 12 Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 12 Mini Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Mini Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Mini Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 12 Mini Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 12 Mini Ses Entegresi Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Mini Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 12 Mini Şebeke Entegre Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Mini Wifi Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 12 Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 12 Pro Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Pro Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Pro Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 12 Pro Max Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Pro Max Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 12 Pro Max Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 12 Pro Max Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 12 Pro Max Ses Entegresi Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Pro Max Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 12 Pro Max Şebeke Entegre Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Pro Max Wifi Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 12 Pro Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone 12 Pro Ses Entegresi Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Pro Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 12 Pro Şebeke Entegre Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Pro Wifi Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 12 Ses Entegresi Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 12 Şebeke Entegre Değişimi 1099 TL
iPhone 12 Wifi Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 13 Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 13 Pro Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Pro Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Pro Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 13 Pro Max Görüntü Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Pro Max Işık Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 13 Pro Max Kamera Entegresi Değişimi 849 TL
iPhone 13 Pro Max Ses Entegresi Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Pro Max Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 13 Pro Max Şebeke Entegre Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Pro Max Wifi Entegresi Değişimi 450 TL
iPhone 13 Pro Ses Entegresi Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Pro Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 13 Pro Şebeke Entegre Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Pro Wifi Entegresi Değişimi 450 TL
iPhone 13 Ses Entegresi Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Şarj Entegresi Değişimi 899 TL
iPhone 13 Şebeke Entegre Değişimi 1199 TL
iPhone 13 Wifi Entegresi Değişimi 450 TL
iPhone 5 Görüntü Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5 Işık Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5 Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5 Power Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 5 Ses Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5 Şarj Entegresi Değişimi 200 TL
iPhone 5 Şebeke Entegre Değişimi 250 TL
iPhone 5 Wifi Entegresi Değişimi 149 TL
iPhone 5C Görüntü Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5C Işık Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5C Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5C Power Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 5C Ses Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5C Şarj Entegresi Değişimi 200 TL
iPhone 5C Şebeke Entegre Değişimi 250 TL
iPhone 5C Wifi Entegresi Değişimi 149 TL
iPhone 5S Görüntü Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5S Işık Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 5S Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5S Power Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 5S Ses Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 5S Şarj Entegresi Değişimi 200 TL
iPhone 5S Şebeke Entegre Değişimi 250 TL
iPhone 5S Wifi Entegresi Değişimi 149 TL
iPhone 6 – 6 Plus Baseband Şebeke Entegresi Değişimi 350 TL
iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone 6 Görüntü Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 6 Işık Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 6 Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6 Plus Dokunmatik Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone 6 Plus Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6 Plus Işık Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6 Plus Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6 Plus Power Entegresi Değişimi 350 TL
iPhone 6 Plus Ses Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6 Plus Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi 249 TL
iPhone 6 Plus Şebeke Entegre Değişimi 350 TL
iPhone 6 Plus Wifi Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 6 Power Entegresi Değişimi 350 TL
iPhone 6 Ses Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6 Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6 Şarj Usb Entegre Değişimi 249 TL
iPhone 6 Şebeke Entegre Değişimi 300 TL
iPhone 6 Wifi Entegresi Değişimi 149 TL
iPhone 6s Görüntü Entegresi Arızası Tamiri 249 TL
iPhone 6S Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Işık Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Kamera Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Plus Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Plus Işık Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Plus Kamera Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Plus Power Entegresi Değişimi 500 TL
iPhone 6S Plus Ses Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Plus Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6S Plus Şarj Usb Entegre Değişimi 249 TL
iPhone 6S Plus Şebeke Entegre Değişimi 350 TL
iPhone 6S Plus Wifi Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 6S Power Entegresi Değişimi 500 TL
iPhone 6S Ses Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 6S Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 6S Şarj Usb Entegre Değişimi 249 TL
iPhone 6S Şebeke Entegre Değişimi 350 TL
iPhone 6S Wifi Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone 7 Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 7 Işık Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 7 Kamera Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 7 Plus Görüntü Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 7 Plus Işık Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone 7 Plus Kamera Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 7 Plus Power Entegresi Değişimi 600 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone 7 Plus Şarj Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone 7 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi 349 TL
iPhone 7 Plus Şebeke Entegre Değişimi 550 TL
iPhone 7 Plus Wifi Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone 7 Power Entegresi Değişimi 600 TL
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone 7 Şarj Entegresi Değişimi 600 TL
iPhone 7 Şarj Usb Entegre Değişimi 299 TL
iPhone 7 Şebeke Entegre Değişimi 350 TL
iPhone 7 Wifi Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 8 Görüntü Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 8 Işık Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 8 Kamera Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 8 Plus Görüntü Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 8 Plus Işık Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone 8 Plus Kamera Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 8 Plus Power Entegresi Değişimi 600 TL
iPhone 8 Plus Ses Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 8 Plus Şarj Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Şarj Usb Entegre Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Şebeke Entegre Değişimi 499 TL
iPhone 8 Plus Wifi Entegresi Değişimi 599 TL
iPhone 8 Power Entegresi Değişimi 600 TL
iPhone 8 Ses Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone 8 Şarj Entegresi Değişimi 399 TL
iPhone 8 Şarj Usb Entegre Değişimi 399 TL
iPhone 8 Şebeke Entegre Değişimi 499 TL
iPhone 8 Wifi Entegresi Değişimi 250 TL
iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone Işık Entegresi Değişimi 250 TL
iPhone SE 2 (2020) Görüntü Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone SE 2 (2020) Kamera Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone SE 2 (2020) Ses Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone SE 2 (2020) Şebeke Entegre Değişimi 349 TL
iPhone SE 2 (2020) Wifi Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone SE Görüntü Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone SE Işık Entegresi Değişimi 199 TL
iPhone SE Kamera Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone SE Power Entegresi Değişimi 300 TL
iPhone SE Ses Entegresi Değişimi 249 TL
iPhone SE Şarj Entegresi Değişimi 200 TL
iPhone SE Şebeke Entegre Değişimi 249 TL
iPhone SE Wifi Entegresi Değişimi 149 TL
iPhone Ses Entegresi Değişimi 400 TL
iPhone Şarj Entegresi Değişimi 200 TL
iPhone Şebeke Entegre Değişimi 300 TL
iPhone WiFi Sorunu: Telefon WiFi & Bağlanmıyor (Entegre Değişimi) 150 TL
iPhone X Görüntü Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone X Işık Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone X Kamera Entegresi Değişimi 699 TL
iPhone X Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone X Ses Entegresi Değişimi 749 TL
iPhone X Şarj Entegresi Değişimi 799 TL
iPhone X Şarj Usb Entegre Değişimi 799 TL
iPhone X Şebeke Entegre Değişimi 749 TL
iPhone X U2 Şarj Entegresi Değişimi 799 TL
iPhone X Wifi Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone Xr Görüntü Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone Xr Işık Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone Xr Kamera Entegresi Değişimi 699 TL
iPhone Xr Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone XR Ses Entegresi Değişimi 749 TL
iPhone Xr Şarj Entegresi Değişimi 799 TL
iPhone Xr Şebeke Entegre Değişimi 749 TL
iPhone Xr Wifi Entegresi Değişimi 299 TL
iPhone Xs Görüntü Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone Xs Işık Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone Xs Kamera Entegresi Değişimi 699 TL
iPhone Xs Max Görüntü Entegresi Değişimi 499 TL
iPhone Xs Max Işık Entegresi Değişimi 449 TL
iPhone Xs Max Kamera Entegresi Değişimi 699 TL
iPhone Xs Max Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone XS Max Ses Entegresi Değişimi 749 TL
iPhone Xs Max Şarj Entegresi Değişimi 799 TL
iPhone Xs Max Şebeke Entegre Değişimi 749 TL
iPhone Xs Max Wifi Entegresi Değişimi 349 TL
iPhone Xs Power Entegresi Değişimi 750 TL
iPhone XS Ses Entegresi Değişimi 749 TL
iPhone Xs Şarj Entegresi Değişimi 799 TL
iPhone Xs Şebeke Entegre Değişimi 749 TL
iPhone Xs Wifi Entegresi Değişimi 299 TL