Nasıl Çalışır?

Sürat kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz 1392922442 SÜRAT KARGO anlaşma kodumuzdur, bu kod üzerinden ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Lütfen kılıfsız gönderim sağlayınız ayrıca içine telefon numaranızı ve cihazını sorunu belirten bir not bırakmanız rica olunur.
Kargo İle Cep Telefonu Tamiri

Kargo Gönderin

Kargo İle Cep Telefonu Tamiri

Teklif Alın

Kargo İle Cep Telefonu Tamiri

Süreci Başlatın

1
0
+
Uzman Teknisyenlerimiz
1
0
+
Başarılı Kargo Tamirleri
0
dk
Hızlı Tamir süreci

Kargoyla Tamirin Avantajları

Kargoyla akıllı telefon tamiri yaptırmanın birçok avantajı bulunuyor. Bu avantajlar arasında bulunduğunuz yerden cihazınızı en iyi akıllı telefon teknik servislerinden birinde tamir ettirmek var.

Cep Market

Türkiye’nin Her Yerinden Kargo

Profesyonel Hizmet
CepMarket’in 14 yılı aşan deneyiminden yararlanın.

A Kalite
Yalnızca A kalite parçalar ve isteğe göre orijinal parçalarla değişim.

Aynı Gün Kargo
Cihazınız tamir edilsin ve aynı gün yeniden kargoda olsun.

Müşteri Desteği
Bizlere gerek WhatsApp üzerinden gerekse mağazamızı arayarak ulaşın.

Ücretsiz Hasar Tespit
Teknisyenlerimiz önce ücretsiz arıza tanısı yaparak başlar.


Kargo Ile Telefon Tamiri

Profesyonel teknisyenler

Kadıköy, CepMarket’te her tamire alanında deneyimli, profesyonel teknisyenlerimiz bakar. Ayrıca farklı markaların tamirleriyle farklı teknisyenlerimiz ilgilenir.

Huawei teknisyenlerimiz Huawei telefon tamirlerini veya benzer şekilde Apple ya da Samsung teknisyenlerimiz bu cihazların tamirlerini üstlenir. Servisimizde Xiaomi, Oppo, General Mobile, Reeder, LG, HTC, Honor ve daha fazla markanın tamirini yapıyoruz.

Yerinde İzleyin

Kadıköy lokasyonlu CepMarket mağazamızda misafirimiz olun ve telefonunuzun nasıl tamir edildiğini yerinde gözlemleyin.

Teknik servisimizde birçok tamir 1 saat ya da daha kısa sürede tamamlanır. Batarya değişimleri 30 dakikada yerine getirilirken yalnız ön cam değişimleri 2 saati geçebilmektedir. Bu süreye cihazların test süreci de dahildir.

Kargo Ile Telefon Tamiri

Kargo ile Cep Telefonu Tamiri Yorumları

SSS

Burada, servisimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorulara cevaplar bulacaksınız. Merak ettiğiniz konularda daha fazla soru sormak için bizimle WhatsApp ya da telefon hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hayır, kargo ödemelerinde ad-soyad bilginiz ve ürününüzün ihtiyaç duyduğu tamir sistemimizde görülür. Bizleri bilgilendirmeniz dahi gerekmez.
Gerek kargoyla tamirde gerekse normal tamirlerde A kalite parçalar ve de müşterinin isteğine göre orijinal parçalar kullanılmaktadır.
Kargoyla telefon tamirinde ekran değişiminden anakart değişimine ve arka kapak değişiminden kamera değişimine kadar uzanan bir listemiz mevcut.
Kargoyla tamirde ödemeler web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Ödemelerde gönderenin adı ve soyadı sistemimizde görülür.
Kargoyla teslim alınan cihazlar genel olarak aynı gün içerisinde tamir edilir ve tekrar aynı gün kargoya verilirler.

Sorunuz mu var? Şimdi bize ulaşın.

İletişim kanallarımız