Cep Market Kadiköy
Teknoway Kadiköy

BİZ KİMİZ

Biz CepMarket olarak 14 yılı aşkın süredir İstanbul, Kadıköy’de Söğütlüçeşme Camii karşısında hizmet veriyoruz. Bu süre içinde teknoloji ile bütünleşip sizler gibi biz de her gün yeni bir şeyler öğrendik ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Şimdi sizler için teknik servisimizi web’e taşıdık. Artık dilerseniz aksesuarlarınızı online web sitemizden satın alabilir dilerseniz de ekran değişimi & cam değişimi ya da kamera ve kulaklık değişimi gibi benzer telefon tamirlerini yine web sitemiz üzerinden kredi kartına taksitle kolayca yaptırabilirsiniz.

  • Ücretsiz kargoyla akıllı telefon ve tablet tamiri
  • Profesyonel, hızlı ve güvenli çözümler
  • Ücretsiz arıza tespiti

MİSYONUMUZ

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden tecrübeli bir telefon teknik servisi olarak CepMarket’te misyonumuz en kaliteli ve iddialı tamirleri gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini daima en üstte tutmaktır. Bu amaçla tüm tamirlerimiz uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel yöntemlerle ele alınır.

DEĞERİMİZ

CepMarket, müşterilerine uygun fiyatlı, üst kalite tamirler sunmayı amaçlayan ve bu uğurda en gelişmiş tamir yöntemlerini araştıran ve uygulayan bir servistir. Mağazamızda müşterilerimizi misafirlerimiz gibi ağırlıyor, onlarla samimi bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm olmak için hareket ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz en gelişmiş ve en hızlı telefon tamirlerini gerçekleştirerek hem onarım maliyetlerini olabildiğince indirmek hem de üretkenliğimizi artırmaktır. Sunduğumuz kritik tamir servisleriyle değişim sürelerini azaltıyor, tamiri zor görünen cihazlarınızı onarıyor ve hasarlı telefonlarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

0
+
Satılan ikinci el telefon
0
+
Mutlu müşteri
0
+
Tamir
0
/24
Teknik destek

Müşteri yorumları

ONLINE DESTEK

Web sitemiz ve WhatsApp hattımız üzerinden hızlı yanıtlar

ÜCRETSİZ KARGO

Hem gidiş hem de dönüşte cihazınız için kargo ücreti ödemeyin

PARA İADE GARANTİSİ

Cihazınızı mağazamızda teslim edin ve memnun kalmazsanız paranızı iade edelim

PROFESYONEL TEKNİSYENLER

Apple, Huawei, Xiaomi veya Samsung tamiri yapan profesyonel teknisyenlerimiz