Teknik Servis Yedek Parça

Cep Telefonu Yedek Parça Kadiköy

Cep telefonu pazarı Dünyanın en önemli sektörlerinden biridir, üretim üssü olan Çin başta olmak üzere tüm ülkelerin ilgisini çeken ve ekonomisinde yer alan bir lokomotif olmaktadır. Birçok kuruluş ve operatörler bi şekilde cep telefonu ve aksesuarları satışında yer almak isteyişi içerisindedir. Cep telefonu sektörü telefon satışı yanısıra, yedek parça yani ekran, soket, kulaklık, mikrofon, gibi teknik aksamlarında içinde olduğu büyük bir pazardır. Teknoway firması olarak her marka ve model cep telefonu alım satımı yanısıra, iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Realme, Oppo gibi şampiyonlar ligi markalarının her türlü yedek parçalarının satışını yapmaktadır. Cep telefonu yedek parçalarını sıralamak istersek çok uzun bir liste meydana gelir, her bir telefonda 60-70 kalem parça kullanılmaktadır, her biri bir bileşeni oluşturur ve bütün den ayrı olması söz konusu değildir.

Alt vida, buzzer, tuş bordu, kamera lensi, film, arka cam, home tuşu, yan film derken oldukça adetli bir telefon parçası listesi ile karşılaşabilirsiniz. Cep telefonu Teknik malzemeleri ihtiyacınız olduğunda firmamız ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır, işçilik gerektiren ve gerektirmeyen parçalar ya da sök tak parçaları ile ilgili sorularınız için 05379580202 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

Kargo ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapıyoruz, dilerseniz mağazamızdan gelip teslim alabilir ya da kargo seçeneği ile ofisinizden, evinizden teslim alabilirsiniz, ayrıca ekran değişimleri için rehber olan youtube kanalımızdan ekran değişimi videolarımızı izleyerek görüntülü destek alabilirsiniz.  Cep telefonu ile ilgili tamir ve eğitimleri hakkında tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız, hızlı cevap almak için telefon, instagram, youtube platformları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Herkese sağlıklı kullanım ve kırıksız günler diliyoruz, telefonlarınızdan güzel haber almanız dileklerimizle.

Markanızı Arayın

[ Cep telefonunuz için arıza fiyatlarına arama motorundan ulaşabilirsiniz ]

Teknik Servis Arıza Seçimi

Örnek Tamiri Video