Realme Ekran Değişimi

Realme Ekran Değişimi

Realme Ekran Değişimi

Kadıköy telefon tamir servisi CepMarket 2006 yılından bu yana tüm markalara telefon ekran değişimi yapmaktadır. Son yılların yeni markalarından Realme de şimdi bu listeye dahil oldu. Hızlı, gelişmiş ve güvenilir Realme ekran değişimleri için Kadıköy servisimizi ziyaret edin.

A Kalite Realme Ekran Değişimleri

Tüm Realme ekran değişimleri daima A kalite ekranlarla yapılır. Bunun yanı sıra ikinci el ya da sıfır Realme cihazlardan çıkarılan orijinal ekranlarımız da bulunmaktadır. Servisimizde alanında fazlasıyla tecrübeli Realme teknisyenlerimiz bulunur.

1 Saatte Hızlı Değişimler

Yakınınızda Realme ekran değişimi yapan bir servis mi arıyorsunuz? CepMarket’te yalnızca 1 saatte Realme ekran değişimi yapıyoruz. Ekran değişimi işlemine önce cihazınızda gerekli hasar tespit işlemlerini yürüterek başlıyoruz. Bu işlemler ekrana zarar veren çarpma, darbe ya da benzer etkinin başka problemlere neden olup olmadığını anlamayı sağlar.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Kadıköy, CepMarket tamir servisimizde müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve bu nedenle ekran değişimi gibi noktalarda müşterilerimize hızlı tamir çözümleri sunuyoruz. Cep telefonunuz yüksek kaliteli yedek parçalarla onarılır. Servisimize kolay erişim için ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz de bulunuyor.

Realme Ekran Değişimi Fiyatları

Realme 5i 500 TL
Realme C3 500 TL
Realme 5 Pro 500 TL
Realme Q 500 TL
Realme U1 500 TL
Realme X Lite 700 TL
Realme X2 Pro 700 TL
Realme X50 5G 700 TL
Realme 6 600 TL
Realme 6i 600 TL
Realme 6 Pro 600 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!