• Söğütlüçeşme Caddesi, No:196, 34722 Kadıköy/Istanbul
  • Sabit: 0216 345 83 84 - WhatsApp: 0537 958 02 02
  • Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 20:00

Firmamızda profesyonel olarak Ekran Değişimi, Cam Değişimi, Kamera Değişimi, Batarya Değişimi vb Teknik Servis işlemleri yapılmaktadır.

Alanında uzman arkadaşlarımız sizlere her konuda yardımcı olabilmek için gayret göstermektedirler. Mesai saatleri içinde bizlere yazabilir, arayabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Cep Market Şube

Online Teknik Servis.

Ekranınız mı Kırıldı ? 1 saat içinde ekran, kamera, batarya, şarj soketi, kasa değişimi. Şimdi tamir çok daha kolay.

Ödeme Kolaylığı

Sitemiz yada şubemiz üzerinden kredi kartına taksitli ödeme seçenekleri. Dilerseniz havale yada nakit olarak ta ödeme yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Satın alınan aksesuar & yedek parça ekran, kamera vb tüm ürünlerde  kargo aynı gün ücretsiz olarak gönderilir.

Servis Nasıl Çalışıyor

Ekranınız kırıldığında yada diğer teknik sorunlarda dilerseniz şubemize gelip ücretsiz arıza tespiti yaptırıp sorununuzu şubemizde çözebilirsiniz. Yada cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanıyor. Kargo ile bize ulaşan cihazların arıza tespiti sonrası müşteri bilgilendiriliyor. Ücretten memnun kalmaz yada iade isterseniz cihazınız ödemesi tarafımızdan karşılanan kargo ile geri gönderiliyor.

 

Ücreti ödenen tamiri yapılan cihaz aynı gün içinde kargoya teslim ediliyor. Kargolarınızı  yaparken kırılabilir notu eklemeyi unutmayın. Kargo firması olarak Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.

Ekran Değişimi Fiyatları

Aynı gün garantili ekran değişimi. Cihazınızı bize kargo ile gönderebilir, yada şubemize gelerek dakikalar içinde ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Batarya Değişimi Fiyatları

Batarya değişimi süresi ortalama 2 saati bulmaktadır. Cihaz ve modele göre değişebilir. Servisimizde değiştirilen ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Kasa Değişimi Fiyatları

Servisimizde cep telefonu kasa değişimleri olası sorunlar harici 2 – 3 saat arasında sürmektedir. Yoğunluk ve cihaz tipine göre değişiklik göstermektedir.

Yardım mı Lazım ?

Mesai saatleri içinde 09:00 – 21:00 arasında bizlere info@cepmarket.com.tr adresinden mail atabilir 0216 345 83 84 üzerinden arayabilir bilgi alabilir aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın