Kargo Cep Telefonu Tamiri

Kargo ile Cep Telefonu Tamiri

Cepmarket Tüm Türkiye'ye kargo ile cep telefonu teknik servis hizmeti vermektedir, kargo ücreti karşılıklı olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ödemeyi sitemiz, veya mağazalarımızdan yapabilirsiniz.
Cepmarket Ekran Değişimi

iPhone Tamiri

Apple marka tüm akıllı cep telefonlarınız, profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından, orijinal ve garantili yedek parçalar kullanılarak onarımı sağlanır. Hızlı ve uygun fiyatlı onarım işlemlerimiz ile çözüme en hızlı ve en uygun maliyetli şekilde ulaşabiliriz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Tablet Tamiri

Tüm marka ve model tabletlerinizi hızlı ve garantili bir şekilde onarımı sağlanıp sizlere teslim ediyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz, 15 ile 30 dakika arasında değişen onarım süreleri ile siz değerli müşterimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

Akıllı Telefon Tamiri

Tüm marka ve model akıllı telefonlarınıza sağladığımız teknik servis destekleri ile yaşadığınız tüm problemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalar ile ileriye dönük yaşanılabilecek problemleri ortadan kaldırıyoruz.
Cepmarket Ekran Değişimi

iPad Tamiri

Apple Genius tecrübeli teknisyenlerimiz ile, uzmanlık alanları olan iPad ve iPhone cihazlarınızı hızlı ve garantili bir şekilde onarıyoruz. 10 dakika gibi kısa bir sürede yaptığımız ekran değişimleri ile cihazınızı size hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Cep Telefonu LCD Ekran Değişimi

Profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılan LCD - Retina - AMOLED ve IPS LCD ekran onarım ve değişim işlemleriyle akıllı telefonlarınız da yaşadığınız ekran problemlerini hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Şebeke Çözümü

Profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından yapılan Şebeke Entegresi yani Baseband onarım işlemleri ile yaşadığınız şebeke problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Baseband onarım işlemleri süresi 2 ile 3 iş günü arasında değişmektedir.

Ekran Koruma

Mağazamızdan ve internet sitemiz üzerinden satın alacağınız yüksek kalite Nano Ekran Koruyucular ile cihazınızın ekranını dışarıdan gelecek tüm darbelere karşı koruyarak yaşanacak problemleri minimal düzeye indirebilirsiniz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Cep Telefonu Ön Cam Değişimi

Yaşadığınız talihsizlikler sonucu, cihazlarınızın kırılan ekranlarını hızlı ve garantili bir şekilde onarıyoruz. Yoğun iş temponuzda telefon ihtiyacınızı göz önünde bulunduruyor ve cihazınızı size hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Sıvı Teması Tamiri

Sıvı temasa maruz kalmış akıllı telefonlarınızı arıza tespit işlemine tabi tutarak, onarımı sağlanabilecek bir durumda ise onarımını sağlayıp sizlere teslim ediyoruz. Yapılacak arıza tespit ücretine herhangi bir ücret almıyoruz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Dokunmatik Sorunları

Profesyonel teknisyenlerimiz tarafından uygulanan dokunmatik entegresi değişimi ile yaşadığınız dokunmatik problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Batarya Değişimi

Batarya ömrünüzün azalması, batarya şişmesi ve benzeri batarya problemlerinizi orijinal batarya değişim hizmetimiz ile çözüme kavuşturuyoruz.
Cepmarket Ekran Değişimi

Şarj Soketi Değişimi

Akıllı telefon ve tabletleriniz de şarj soketi ile alakalı problemleri, profesyonel teknik servis ekibimiz şarj soketi değişimi sağlayarak çözüme kavuşturuyor.
Cepmarket Ekran Değişimi

Yazılımsal Sorunlar

Yazılımsal problemler cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanıza engel olur. Teknik servis ekiplerimizce cihazınıza uygulanacak yazılımsal müdahale ile bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

Donanımsal Sorunları

Ekran, kamera, batarya, anakart ve benzeri tüm donanımlarda yaşadığınız problemlerinizi, hızlı ve garantili bir şekilde profesyonel müdahaleler ile çözüme kavuşturuyoruz.