Home Tuşu Değişimi

Ürün ResmiÜrün AdıTamir Fiyatı

HOME TUŞU DEĞİŞİMİ TAMİR VE TEKNİK SERVİSİ

iPhone 4 ile başlayan home tuşu macerası iphone x üretimi ile som buldu. iPhone 4 ve 4S modelinde hakkını vere vere defalarca kullandık, tuş içine gömüldü, tuşun yarısı soyuldu, tuşun yarısı yok oldu derken 5 seneden fazla dayanan home tuşlarına tanıklık ettik. iPhone 4S den sonra iPhone 5 Home tuşu oldukça değişik oldu, tarihte ilkleri yaşatan APPLE firması iPhone 5 ile Parmak izi okuma özelliğini insanoğlunun hizmetine sunmayı başardı.

Home tuşu tamiri bluetooth eşleşmeli olan orta tuşlar ile ya da orijinal home tuşu değişimi ile kesin olarak tamir edilebilen biri fonksiyondur. Parmak izi okuma özelliği yitirilse de orta tuş tamiri mutlaka yapılıyor. ARGE çalışmaları sonucunda home tuşu ile devam etmenin yanlış olduğuna karar verildiğini tahmin ediyoruz.

Home Tuşu Nasıl Bozulur?

  • Islak el ile kullanma alışkanlığı
  • Farklı cisimler ile home tuşuna basmak
  • Yere düşürmek
  • Ekran değişimi sonrası film kopması
  • Pil değişimi yaparken yerine oturtamama
  • Yan sanayi ekran sonrası tuşun aşağıda kalması
  • Sürekli home tuşuna basarak zorlama

Yukarıda sıralanan sebeplerden ötürü home tuşuna zarar verebiliriz. iPhone home tuşum bozuldu fiyatı ne kadar ne kadar sürede olur, bilgilerim silinir mi? Şeklinde sıkça sorulan soruları tek tek cevaplama isteriz.

iPhone Home Tuşu Fiyatı

iPhone home tuşu arızası cihazın modeline göre değişmektedir, cihazın kalitesi ile doğru orantılı olarak ücret yükselir. Home tuşu düğmesi, home tuşu filmi, home tuşu komple soket gibi farklı arıza çeşitlerinden dolayı fiyat değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı fiyat bilgisi için whatsapp hattımızdan bize danışabilirsiniz fakat bazı durumlarda teknisyenin mutlaka cihazı açıp home tuşu sorunu için incelemesi gerekebilir.

Home Tuşu Tamiri Ne Kadar Sürer?

Home tuşu arızasının tamiri servis yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 45 dakika ila 1 saat arasında değişmektedir. Cihazın sıvı alıp almadığı, darbe ya da baskı görmesi durumuna göre uzayabilir ya da kısalabilir. Genelde 45 dakikayı geçmeyen süreler içerisinde sağlıklı bir şekilde tamamlanır.

Home Tuşu Arızası Tamirinde Bilgiler Silinir mi?

Cep telefonu tamirlerinde sıkça sorulan bir sorudur, anakart tamirleri dışında çoğu tamir deneyiminde veri kaybı yaşanmaz, rehber silinmez, fotoğraflar, notlar gibi kişisel bilgilere zarar gelmez. Çok enteresan bir durum yaşanmadıkça home tuşu ve ekran değişimi gibi mekanik tamirlerde veri kayıpları yaşanmaz.

Home tuşu dijital yaşama geçtiğimiz bu günlerde artık tarih olmak üzere diyebiliriz, Nokia 3310 bir zamanlar çok satan ve tercih edilen bir üründü, ortasındaki harika menü tuşu bu zamanların home tuşu gibi düşünebiliriz, xiaomi serisinde mi 6 modeli de aynı şekilde başarısız oldu, xiaomi mi 6 ekran değişiminden sonra orta tuşta sıkıntılar yaşandı. Home tuşunun artık kullanılmama sebebi fazlaca arıza olması ve face id gibi daha güzel teknolojilerin hayatımıza girmesi olmuştur.

Cep telefonlarınızın home tuşu ya da farklı fonksiyonlarında arıza söz konusu olduğunda servisimiz ile temasa geçebilirsiniz. Sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

iPhone 6s plus ekran ve home tusu değişimi | Kadıköy

Home Tuşu Değişimi Tamir Servis Fiyatları

iPhone 4 Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone 4s Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone 5 Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5 SE Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5c Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 5s Home Tuşu Değişimi 90 TL
iPhone 6 Home Tuşu Değişimi 149 TL
iPhone 6 Plus Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6s Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi 125 TL
iPhone 7 Home Tuşu Basmıyor Çözümü 349 TL
iPhone 7 Home Tuşu Değişimi 299 TL
iPhone 7 Plus Home Tuşu Değişimi 299 TL
iPhone 8 Home Tuşu Değişimi 299 TL
iPhone 8 Plus Home Tuşu Değişimi 450 TL
iPhone Home Tuşu Değişimi 60 TL
iPhone SE 2 (2020) Home Tuşu Değişimi 600 TL