Face ID Çipi Değişimi

  Ürün ResmiModel AdıFiyat

  iPhone Face id Arızası

  iPhone face id hayatımıza girmesi ile gerçekten çok keyifli ve güvenli bir kullanım sağladı. Maske ya da motosiklet kaskı ile sahibini tanıyamadığı olsa da yüz tanıma sistemi ile cep telefonu parolası açmak oldukça pratik bir teknoloji olmaktadır. iPhone cep telefonu ile ilk kez tanışma fırsatı bulduğumuz bu sistem, Samsung, Huawei gibi farklı cep telefonu modellerinde de kullanılmaya başladı.

  Face ID Değişimi Fiyatı

  iPhone Face id Arızası değişimi fiyatı oldukça sorulan bir soru olmakla beraber, karmaşık bir fiyat politikası vardır. Bazen oksitlenmenin temizliği yeterli olur, bazen de film değişir hatta swap dediğimi, face id parçalarının bileşenlerinin komple taşınması bile gerekebilir. Dolayısı ile bu arızayı yapacak olan teknisyenin cihazı açmadan ve face id çipini iyice incelemeden ve test etmeden doğru bir fiyat vermesi söz konusu değildir. Kulaklık kısmından bir damla su alarak bozulabildiği gibi, çok sert bir şekilde yere düşme sebebi ile de face id değişimi gerekebilir. Face id tamiri kesin çözüm için whatsapp hattımızdan destek almanızı tavsiye ederiz.

  Face id nasıl bozulur?

  • Yere düşme sorunları
  • Suya düşme sorunları
  • Hoparlör ya da kulaklık bölümünden su alması
  • Ekran değişimi hataları
  • Cam değişimi hataları
  • Batarya değişimi hataları
  • Face id yırtılması

  Face id özelliği olan modellerde oldukça hassas bir kullanım gerekir, ön kamera ve ses gelen yer yani cihazın, ön üst kısmında bulunan karmaşık bir yapıya sahip face id modülü, oldukça teknolojik olduğu kadar zarif ve hassas bir yapıya da sahiptir. Özellikle cihazın ekranının üzerine meydana gelen düşmelerde mutlaka face id ve ön kamera kontrolü yapmanızı tavsiye ederiz. iPhone x, xs, xs max, 11, 11 pro, 11 pro max, 12, 12 mini, 12 pro, 12 pro max ve diğer iphone cep telefonu modellerinde face id tamiri ihtiyacınız olduğunda internet sitemiz ve sosyal medya platformları üzerinden bize ulaşarak destek alabilirsiniz.