Face ID Çipi Değişimi

Face ID Çipi Değişimi

Face ID Çipi Değişimi

14 yıla yakın tecrübemizle sayısız iPhone ekran, anakart, kamera ve Face ID değişimine imza atan CepMarket’te hızlı ve güvenilir Face ID tamirleri yapıyoruz. Face ID çipi değişimi tamir fiyatına dair son fiyat bilgileri ve stok durumu hakkında hızlıca danışmak için şimdi buraya tıklayarak WhatsApp hattımıza bağlanabilir ve müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere iPhone modelinize göre en güncel Face ID çipi değişimi fiyatlarını iletecekler.

Face ID Çip Değişimi Nasıl Yapılır

Face ID arızalarında tipik olarak ön kamera değişimi yapılır. Ön kamera değişiminin ardından Face ID arızası oradan kalkar. Ancak CepMarket gibi teknik servisler Face ID çipi değişimi yapabilmektedir. Servisimiz bunu sahip olduğu gelişmiş ekipmanlar sayesinde başarıyor. Tamir iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini kapsamaktadır.

Face ID Çip Fiyat Bilgisi

  • Face ID çip değişimlerinde işlem ortalama 1 saat ya da 1.5 saatte tamamlanmaktadır.
  • Face ID çip değişimi fiyatı uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından belirlenmektedir.
  • Fiyatlarımız her zaman market seviyesinin altına konumlandırılır.
  • Böylece her bütçeden müşterimize hizmet vermeye çalışıyoruz.

WhatsApp Hattından Fiyat Sorabilirsiniz

En güncel Face ID çip değişimi fiyatları hakkında bilgi almak için buraya dokunarak WhatsApp müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizleri en son Face ID çip değişimi fiyatlarımıza dair bilgilendirecek. Tamirde bilgileriniz silinmiyor, iPhone’unuz tekrar ilk günkü performansına dönüyor ve Face ID orijinali gibi çalışmaya devam ediyor.

Bizlere Ulaşın

Bu bölümde Face ID çipi değişimi ve fiyatları hakkında bilgiler paylaştık. Face ID çipi değişimi hakkında anlık stok ve fiyat bilgisi almak için 0216 345 83 84 nolu telefondan bizleri arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!