Ekran Değişimi

Kadıköy Ekran Değişimi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir telefon tamircisi olarak tüm akıllı telefonların ekran ve ön cam tamirlerini yapıyoruz. Samsung ve iPhone’larda ekranda kırık yoksa yalnız ön cam değişimi yapılırken, diğer modellerde telefonun ekranının darbe alması her zaman ekran değişimi ile çözülür.

Kargo Gönderimi

 • Tüm telefonların ekran ve ön cam tamirlerini ücretsiz kargo seçeneği ile yapıyoruz.
 • Kargolarımız gidiş ve gelişte tamamen ücretsizdir, taşıma ücreti ödenmez.
 • Onarılan cihazlar aynı gün kargoya verilmektedir.
 • Tamiri yapılan telefonlar veri tabanına işlenir.

Modellerine Göre Fiyat Kategorileri

 1. iPhone Ekran & Ön Cam Değişimi
 2. iPad Ekran & Ön Cam Değişimi
 3. Samsung Ekran & Ön Cam Değişimi
 4. Xiaomi Ekran Değişimi
 5. General Mobile Ekran Değişimi
 6. Casper Ekran Değişimi
 7. Lenovo Ekran Değişimi
 8. LG Ekran Değişimi
 9. Huawei Ekran Değişimi
 10. OPPO Ekran Değişimi
 11. Realme Ekran Değişimi
 12. Meizu Ekran Değişimi
 13. Asus Ekran Değişimi
 14. NOKIA Ekran Değişimi
 15. TURKCELL Ekran Değişimi
 16. HTC Ekran Değişimi
 17. Vestel Ekran Değişimi
 18. Sony Ekran Değişimi
 19. KAAN Ekran Değişimi
 20. Reeder Ekran Değişimi
 21. Vodafone Ekran Değişimi
 22. ZTE Ekran Değişimi

Tamir İçin Desteklenen Markalar

Gerçekleştirilen iç ekran ve dış ekran değişimleri tüm markalarda yapılmaktadır. Huawei, Samsung, Xiaomi, LG, Apple, HTC ve General Mobile bu markalardan yalnızca biri. Reeder gibi yerel markalardan ve Honor gibi daha popüler markalara kadar ekran kırılması ve ön cam çatlaması tamirleri yapıyoruz. A kalite ekran ve orijinal ekranlarımız bulunmaktadır.

Ekran çatladı ya da ekran kırıldı şikayetleri ne yazık ki markalarca garanti kapsamına alınmıyor. Tamirlerimizde dokunmatik yüzey, dış panel ve ön cam tümüyle yenilenir. Dokunmatik hızı, hassasiyeti ve ekran parlaklığı değişmemektedir. Cihazlar yeniden ilk gün performansına ulaşır. Tüm telefonlarda teknik servis hizmetlerimiz 1 saat ila 3 saat arasında bitirilmektedir.

Onarımlarda işçilik garantimiz bulunuyor. Cihazınızın kusursuz çalışacağını vaat ediyoruz. Plastik gibi dış paneldeki yüzeyde herhangi bir sorun varsa bu da ortadan kalkar.

A Kalite Yedek Ekranlar

CepMarket uygun fiyatlı ve kalite iPhone tamiri yapan servisler arasındadır. Servisimizde tüm iPhone ekran değişimlerinde daima A kalite yedek ekranlar ve stok durumuna orijinal yedek ekranlar kullanıyoruz. Kadıköy lokasyonlu servisimiz tecrübeli, profesyonel bir iPhone teknik servisi olarak hizmet verir. Yurtiçi Kargo anlaşmamız sayesinde sadece tüm İstanbul’a değil aynı zamanda tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Profesyonel Apple Teknisyenleri

Servisimizde tüm Apple iPhone tamirleri işlerinde fazlasıyla profesyonel Apple teknik ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Ekran değişimi fiyatlarımız iPhone modeline bağlı olarak belirgin oranlarda değişkenlik gösterir. Bu anlamda, iPhone X tamir ücreti 1450 TL iken iPhone 8 Plus onarım ücreti 240 TL ve iPhone 6S Plus ekran değişim ücreti 229 TL’dir. Servisimizde ayrıca iPhone 11 ailesi ve iPhone 12 ailesi için arka cam değişimi’de yapıyoruz.

Düşük Kalite Ekranlar Kullanmayın

CepMarket’in öne çıkan noktalarından biri de üst kalite yedek parça kullanımıdır. Örneğin, düşük kalite yedek ekran kullanmanın sonuçları ağır olabilir. Ücret yönünden ilgi çekici görünen bu ekranlar konu görüntü kalitesi ve dayanıklılığa geldiğinde ne yazık ki sınıfta kalıyor. A kalite ekran yerine düşük kalite, yan sanayi ekran kullanan bir tamir servisinde iPhone ekran değiştirme işlemi yaptırmak aşağıdaki sonuçlara yol açabilir:

 • Daha düşük çözünürlük
 • Soluk renkler
 • Potansiyel piksel hataları
 • Tutarsız dokunmatik
 • Daha yüksek arıza riski
 • Kolay kırılan ince cam

2006 Yılından Bu Yana Sektördeyiz

CepMarket servisimiz 2006 yılından bu yana Kadıköy’de telefon tamirleri yapan bir teknik servistir. Servisimiz bu anlamda sektörün en tanınmış isimleri arasında yer alır ve bu tecrübemizi iPhone onarım işlemlerine de yansıtıyoruz. Her hangi bir işlemin örneğin ön ekran camı onarımı ardından iPhone yeniden ilk günkü orijinal görünümüne kavuşmuş olur ve yeniden ilk günkü gibi performans verir. Dahası işlemde bilgileriniz silinmez.

1 Saatte Güvenilir Servis Süresi

Telefon camı değişiminde kullandığımız üst seviye araçlar ve işlerinde deneyimli Apple teknisyenlerimiz ile iPhone cam değişimi yada sadece ekran değişimi, tüm test süreci ve ücretsiz hasar tespit aşaması dahil, 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlıyoruz. Müşterilerimiz cihaz tamirlerini yapılırken iPhone’larını beklerken servisimizde vakit geçirmeyi seçebilir.

Ücretsiz Kargo Seçeneği

Yurtiçi Kargo anlaşmalı ücretsiz kargo hizmetimizle sadece Kadıköy’e değil tüm Türkiye illerine hizmet veriyoruz. iPhone Ekran Servisi fiyat politikamızı merak eden müşterilerimiz şimdi sayfada yer alan fiyat tablosuna göz atarak en güncel iPhone Teknik Servis fiyatlarınızı öğrenebilirler. Fiyatlarımızda zaman zaman indirimler yapıyoruz. Bunları takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı izleyebilirsiniz. Aynı zamanda YouTube hesaplarımızdan son iPhone ekran değişimlerimize göz atabilir ve fikirlerinizi belirtebilir veya merak ettiğiniz soruları sorarak cevaplar alabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Teknik Servisi Cepmarket.com.tr Nerede

Türkiye’nin en hızlı telefon tamiri! – vLog

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!