Asus Ekran Değişimi

Asus LCD Ekran Değişimi Fiyatları Kadıköy

Teknoloji sektörünün bilgisayar donanımı alanında faaliyet gösteren Asus, son zamanlarda Asyalı telefon üreticileri arasına katıldı. Şirket iddialı ürünlerle geliyor ve daha çok oyuncu cihazlarına odaklanıyor. CepMarket olarak tüm Asus telefonların ön cam hasarını gideriyor, ekran değişimi yapıyoruz.

Ekran / Ön Cam Garantiye Girer mi

  • Asus teknik servisi ön cam ve ekran hasarını garantiye almamaktadır.
  • Telefonun darbe alması kullanıcı hatası olarak kabul ediliyor.
  • Ekranda kırık yoksa teknisyenlerimiz cihazı test ederek sorunu tespit edecektir.
  • Ücretsiz Yurtiçi kargo gönderi seçeneğimiz bulunuyor.

1 Saatte Değişim

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren CepMarket işinde son derece tecrübeli, profesyonel bir teknik servistir. Teknik servisimizde tüm Asus telefonlara ekran değişimleri yapıyoruz. Bu ekran değişimlerinin süresi tipik olarak 1 saattir. Bu süre oldukça kısadır ve müşterilerimizin cihazlarını aynı gün içerisinde teslim almalarını sağlar. Geleneksel tamir servislerinde Asus ekran değişimleri kimi zaman günler içerisinde tamamlanır. A kalite ekranlar kullanmamız Asus cihazınızda hiçbir performans değişikliği görmeyeceğiniz anlamına geliyor.

Ücretsiz Kargoyla Ekran Değişimi

CepMarket olarak her ne kadar Kadıköy merkezli bir servis olsak da esasında tüm İstanbul’a ve de tüm Türkiye’ye Asus ekran değişimi yapabiliyoruz. Bizlere İstanbul dışından ulaşan müşterilerimiz için 222 839 22 Yurtiçi kargo anlaşma numaramız sayesinde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimiz telefonlarını Türkiye’nin her ilinden gönderirken ve de teslim alırken taşıma ücreti ödemek zorunda kalmaz. Benzer şekilde İstanbul’un her noktasından Asus telefonunuzu bize kargo ücretsiz gönderebilirsiniz.

Bilgilerim Silinir mi?

Tüm akıllı telefon ekran değişimlerinde bilgileriniz tipik olarak asla silinmez. Buna mesajlarınız, videolarınız, fotoğraf ve uygulamalarınız dahildir. Ancak tecrübeli Asus teknisyenlerimiz her ihtimale karşı cihazınızı yedeklerler. Hatta müşterilerimize mümkünse telefonlarını önceden yedeklemelerini tavsiye ediyoruz. Bunun için birbirinden çeşitli yedekleme uygulamalarını ve yazılımlarını kullanabilirsiniz. Telefonunuzda yedekleme aldıysanız bunu bize bildirebilirsiniz.

Ekran Rengi Değişir mi?

A kalite Asus ekranları kullanmamız cihazınızda hiçbir renk değişikliğine rastlamayacağınız anlamına geliyor. Buna dokunmatik hissiyatı, dokunmatik tepki hızı veya ekran maksimum parlaklık oranı da dahildir. Benzer şekilde ekran ışığınızda ton değişikliği olmaz. Göze zarar veren mavi ışık oranı ise artmaz. Düşük kalite ekranlar Asus cihazınızın pil ömrünü düşürebilirler. Ekran tamirinin ardından telefonunuz ilk günkü sıfır görünümüne kavuşur.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Yol tarifi tarafında bizlere WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz ve adresimizi detaylıca öğrenebilirsiniz. Web sitemizdeki ana menüden adresimizi Google Harita arayüzü ile görebilirsiniz. WhatsApp teknik destek ekibimiz Asus telefonunuzun tamirine dair merak ettiğiniz tüm diğer soruları da yanıtlayacaktır.

Yol Tarifi

Ücretsiz kargo ile Asus ekran değişimi yaptırmanın yanı sıra doğrudan servisimize gelmek isterseniz şimdi bizi arayarak yol tarifi alabilirsiniz. Ekran değişimlerinde Asus telefonun ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti etkilenmez. Ön cam çatlaması Asus telefonlarda ekran değişimi ile giderilir. Asus telefonunuzun dış panelinde herhangi bir göçük ya da çizik varsa ortadan kalkmış olur.

A Kalite

Orijinal Asus ekranlarımız dokunmatik yüzey + panel + LCD bileşenleriyle geliyor. A kalite ekranlar çıkarılan hasarlı ekran kadar dayanıklıdır. Asus cihazınız düşme sonucu çatladı ya da kırıldıysa endişe etmeyin. İşinde fazlasıyla tecrübeli teknisyenlerimiz tüm Asus’lara iç ekran / dış ekran tamiri ve yenileme işlemi yapmaktadır.

İşlemlerimizde parça ve işçilik garantisi bulunuyor. Liste içinde Asus Zenfone Serisi için ekran değişimi fiyatları belirtilmiştir, en sağ üstteki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Asus Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ZenFone 2 Laser 6.0 Inch 245 TL
Asus ZenFone Zoom S 395 TL
Asus Zenfone 6 275 TL
Asus ZenFone 2 Deluxe 249 TL
Asus ZenFone 3 Deluxe 245 TL
Asus ZenFone 3 Ultra 245 TL
Asus ZenFone 4 245 TL
Asus ZenFone 4 Selfie 399 TL
Asus ZenFone 4 Max 279 TL
Asus ZenFone 4 Pro 499 TL
Asus ZenFone 4 Selfie Lite 289 TL
Asus ZenFone 5Z ZS620 KL 489 TL
Asus ZenFone ZC520KL 489 TL
Asus ZenFone Live 5.5 Inch 249 TL
Asus ZenFone Max Pro Ekran Değişimi 299 TL
Asus ZenFone Max Plus 299 TL
Asus ZenFone E3 Max 399 TL
Asus Zenfone 2 245 TL
Asus Zenfone 3 245 TL
Asus Zenfone 3 245 TL
Asus Zenfone 3 Max 5.5 245 TL
Asus Zenfone 3 Max 245 TL
Asus Zenfone 5 225 TL
Asus Zenfone Go 249 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.0 245 TL
Asus Zenfone 2 Laser 5.5 245 TL
Asus Zenfone 5 Lite 225 TL
Asus Zenfone Live 215 TL
Asus Zenfone Selfie 245 TL
Asus Zenfone Max 245 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!