Samsung Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi Kadıköy Fiyatları

Aşağıda yer alan Samsung iç ekran ve dış ekran değişimi fiyat listesi ile cihazınızın A kalite ekranlarla onarım fiyatını öğrenebilirsiniz. Yere düşürülen Samsung’larda ekran kararma problemi, kırılma ya da çatlama yaşanabiliyor. CepMarket olarak orijinal panel değişimi yapıyoruz.

Ön Cam ve Ekran Hasarının Nedenleri

Ön cam çatlaması ya da ekran kırılması gibi istenmeyen durumlar çoğu zaman cihaz ön yüzü üzerine düşürüldüğünde yaşanır. Bu hasarlar dokunmatik hızı, hassasiyeti ya da ekran parlaklığı gibi faktörleri olumsuz etkileyebilir, hatta cihazı çalışamaz hale getirir. CepMarket olarak tüm Samsung’ları ilk günkü performansına döndürüyoruz.

  • Samsung ekranında kırık yoksa sadece ön cam değişimi yapıyoruz.
  • Samsung teknik servisi olarak ucuz dış panel değişimlerimiz bulunmaktadır.
  • Ekran ya da cam kırılmaları garantiye girer mi diye merak edenler için cevap ne yazık ki hayır olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy Note 20 Ultra için servisimizdeki tüm yedek parçalar orjinaldir. Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekran değişimi sonrasında Dynamic AMOLED özelliğiniz kullanılmaya devam edecektir.

Evet Samsung modellerinde ekran değişimi sonrasında Sürekli Açık Ekran (Always-on Display) özelliği firmamızda kullanılmaya devam etmektedir.

Servisimizde isteğinize özel A Kalite ve Orjinal yedek parça tercihleri bulunmaktadır. Orjinal ürünlerde Corning Gorilla Glass Victus ekran dayanıklılığı devam etmektedir.

Orjinal yedek parçalar ile 120 HZ Ekran Yenileme Hızı kullanılmaya devam etmektedir.

Hayır QHD+ Dynamic AMOLED ekran değişimi ve ön kamera ayrı ayrı değişmektedir.

Garanti! Firmamız tüm onarım işlemlerinde işçilik garantisi sunmaktadır.

Uyarı! Yan sanayi ekranlarda ön cam onarım işlemi yapılamamaktadır, bu işlem için ekranın orijinal olması gereklidir.

Hangi Modelleri Tamir Ediyorsunuz?

2006 yılından beri İstanbul’un Kadıköy semtinde teknik servis hizmeti veren CepMarket mağazamızda hemen her model Samsung için ekran değişimi yapıyoruz. Desteklediğimiz modeller arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S20’ler gibi daha yeni modeller de bulunuyor. Bu modellerde hızlı ve güvenilir ekran değişimleri yapıyoruz.

Galaxy S10 serisinden, en çok satan Note 9 ile S7 Edge, S8 ve A50’ye kadar uzanan geniş bir listemiz mevcut. Bunlar en sık ekran değişimini gerçekleştirdiğimiz Samsung’lardan birkaçıdır. Amiral gemisi modeller taşıdıkları etiket fiyatı nedeniyle yüksek yedek parça ücretlerine sahip olmaktadır. Dolayısıyla bu cihazlardaki ekran kırılması veya ön cam çatlaması gibi hasarlarda değişim maliyeti müşteri için yüklü hale geliyor.

CepMarket’in Avantajı Nedir?

CepMarket gibi işinde fazlasıyla tecrübeli, profesyonel üçüncü parti servisler bu noktada devreye girmektedir. Samsung teknisyenlerimiz tarafından AAA kalite yedek ekranlar kullanılarak yapılan Samsung ekran değişimlerinde cihazınızın performansında hiçbir değişiklik olmaz. Dokunmatik hızı, dokunmatik hissi ve ekran renk kalitesi ya da parlaklığı orijinali gibi kalmaya devam eder. Dahası tüm ücretler Samsung’un sunduğu ücretlerden daha hesaplı olmaktadır ve ekran değişimi tamirlerimiz çoğunlukla aynı gün içerisinde tamamlanır.

Daha Hesaplı ve Hızlı Tamirler

İşlerinde fazlasıyla tecrübeli Samsung teknisyenlerimiz Samsung ekran değişimlerini 1 saat gibi bir sürede tamamlar. Samsung’un kendi servisine kıyasla bu süre oldukça hızlıdır. Aynı zamanda randevu alma ya da sıra bekleme sıkıntısı da yoktur. Cihazlarda düşük kalite parçalar yerine AAA kalite parçalar kullanmamız ekran dayanıklılığı noktasında orijinali ile aynı seviyenin elde edilmesini sağlıyor. Yedek ekranlarımız, Samsung’un sertifikalı ekranları ile aynı üreticinin elinden çıkan ürünlerdir.

Tüm Samsung ekran değişimlerinde gelişmiş tamir teknikleri ve son teknoloji profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. İşlemde bilgileriniz de silinmez. Fotoğraflarınız, videolarınız, mesaj ve uygulamalarınız yerli yerinde kalmaya devam eder. Cihazınızı servisimize gelmeden önce yedekleyerek bilgilerinin kaybolmayacağından emin olabilirsiniz. Ancak yedeklemeyi bizzat biz de gerçekleştirebiliyoruz. Merak ettiğiniz diğer konularda bilgi almak için şimdi bizi arayabilir, WhatsApp teknik destek hattımıza bağlanabilirsiniz.

Kadıköy Ekran Değişimi Kargo Gönderimi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren Samsung servisi olarak kargo gönderimi seçeneğimiz bulunuyor. Çift taraflı ücretsiz kargolarla cihazınızı taşıma ücreti ödemeden gönderin ve alın. Dilerseniz mağazamıza da uğrayabilir ve cihazınızı hızlıca tamir ettirebilirsiniz. Yol tarifi için şimdi bizi arayın.

Sıradaki liste içinde SAMSUNG Galaxy Note, A, J, S serisi için ekran değişimi ve ön cam değişimi fiyatları belirtilmiştir. Ayrıca yukarıda sağ üsteki arama aracını kullanarak dilediğiniz modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Samsung Ekran & Ön Cam Onarım Fiyatları

Model Cam Değişimi Ekran Değişimi
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Sorunuz Sorunuz
Samsung Galaxy Note 20 Sorunuz Sorunuz
Samsung Galaxy S10 Plus 750 TL 2200 TL
Samsung Galaxy S10 700 TL 1950 TL
Samsung Galaxy S10E 550 TL 1000 TL
Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) 900 TL 999 TL
Samsung Note 9 700 TL 1850 TL
Samsung S9 Plus 600 TL 1900 TL
Samsung S9 600 TL 1650 TL
Samsung Note 8 600 TL 1900 TL
Samsung S8 Plus 500 TL 1700 TL
Samsung S8 500 TL 1500 TL
Samsung S7 Edge 500 TL 1500 TL
Samsung S6 Edge 600 TL 845 TL
Samsung S6 Edge Plus 600 TL 999 TL
Samsung Note 5 300 TL 999 TL

Tüm Modeller Diğer modeller için tıklayınız.

Bu ürünü sepete eklediniz: