Xiaomi Ekran Değişimi

Her telefon gibi Xiaomi cihazlar da en çok ekranlarından hasar alıyor ve ekran değişimi yapılmak zorunda kalıyorlar. Ekranı kırılan ya da çatlayan Xiaomi’lerde Xiaomi ekran değişimi işlemi uygulamaya konulur.

Xiaomi Ekran Değişimi
Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Tamiri

Ekranı çizilen ya da diğer türlü hasar alan Xiaomi’lerde uygulunabilecek çeşitli yöntemler vardır. Ancak en sık başvurulan yöntem ekran değişimi, diğer adıyla LCD değişimidir. Bu gibi durumlarda cihazdaki cam katman çatlak görünür ve ekran görüntü vermez.

CepMarket Xiaomi ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Eğer Xiaomi cihazınız hiçbir şekilde görüntü vermiyor ya da renkleri yanlış veya bozuk gösteriyorsa LCD değişimi şart demektir. Dokunmatiğin çalışmaması ise her ne kadar farklı bir durum gibi görünse de aslında yine ekran değişimi gerektirecektir. Zira dokunmatik ve LCD hemen her telefonda birbirine yapışık halde bulunur.

Ancak CepMarket olarak dokunmatik ekranı LCD ekrandan ayırabiliyor ve bu sayede değişimin size yansıyan maliyetini düşürebiliyoruz. Yalnızca orijinal yedek parçalar kullanıyor ve işçilik ile parça garantisi sunuyoruz.

Samsung Galaxy Note Fan Edition Ekran Değişimi

1 Nisan 2020 – Xiaomi Ekran Değişim Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Xiaomi Mi 4Ekran Değişimi
Xiaomi Mi 4SEkran Değişimi
Xiaomi Mi 5SEkran Değişimi
Xiaomi Mi 5S PlusEkran Değişimi
Xiaomi Mi 5XEkran Değişimi
Xiaomi Mi Max 2Ekran Değişimi
Xiaomi Mi MaxEkran Değişimi
Xiaomi Mi MixEkran Değişimi
Xiaomi Mi Redmi ProEkran Değişimi