Titreşim Motoru Değişimi

Ürün ResmiÜrün AdıTamir Fiyatı

CEP TELEFONU TİTREŞİM MOTORU DEĞİŞİMİ

Cep telefonum titremiyor ve bu yüzden sessize alamıyorum, toplantıya gireceğim, ya da biraz uyumak istiyorum, cami ya da başka bir mecliste sessiz de kalması lazım gibi gibi farklı bahaneler ile titreşim motoru ihtiyacımız olan durumlar mutlaka yaşamışızdır. Cep telefonu mutlaka yüksek sesli bir zile sahip olmalı fakat bazen de sessizlik gerekiyor. iPhone taptic engine titreşim motoru ile adet mühendislik şovu yapmayı başardı. Android ya da ios ne olduğu fark etmez mutlaka titreşim özelliği olması gerekir. Hiç uygun olmayan bir zaman diliminde kaliteli bir vakit geçirmek için titreşim özelliği inanılmaz mühim olur.

Titreşim Motoru Değişimi Neden Yapılır?

Cep telefonu arızalarının başlıca sebeplerinden bir tanesi de kullanıcı hatası gurubuna giren yere düşme, çarpma, vurma, kırılmalardır. Özellikle suya düşen ya da belirli miktarda su alan cep telefonlarında suyun nereye ne kadar gittiği belli olmadığı için, titreşim motoru ve diğer akşamlarda farklı farklı arızalar meydana gelebiliyor. Kullanıcı şartlar ne olursa olsun cihazın tüm özelliklerini kullanmak istemektedir ve bu durumdan dolayı titreşim motoru yani vibrasyon özelliğinde mutlaka yenilenmeli ve sağlam olmalıdır. Özellikle toplantı ya da sinema izleme gibi sessiz ortam arzu edilen zaman dilimlerinden dolayı cep telefon titreşim motoru değişimi yapılmaktadır.

Titreşim Motoru Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

  • Cep telefonu titreşim özelliği çalışmıyor
  • Telefonun titreşimi çalışmıyor
  • Telefonun titreşimi çalışmıyor iPhone
  • iPhone titreşim şiddeti ayarlama
  • iPhone titreşim açık ama titremiyor
  • iPhone titreşim sorunu garanti
  • iPhone titreşim açma bozuk
  • Telefonumun titreşimi çalışmıyor Samsung
  • iOS 14 titreşim sorunu nasıl yapılır

Titreşim Motoru Değişimi Yapılınca Bilgilerim Silinir mi?

Titreşim motoru değişimi mekanik bir arıza türüdür, cihazın titreşim motoru parçası değişiminden sonra uyum sağlaması adına herhangi bir yazılım atılmaz, cihaza uyumlu olması adına kimlik bilgisi ya da Nand üzerinde değişiklik yapılmaz, basit bir sök tak işlemidir bu durumdan dolayı cihazda verileriniz silinmez.

Sizlerinde cep telefonlarınızda titreşim motoru arızası olduğunda teknik servisimize müracaat edebilirsiniz, 05379580202 numaralı hattımızdan telefon ile ya da yine aynı hat üzerinden whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz, kırıksız ve sağlıklı günler diliyoruz.