Havale & Eft Banka Bilgileri Cepmarket

Cepmarket.com.tr üzerinde hizmet olarak satın alacağınız işlemlerin ödemesi için havale & eft kullanabilirsiniz. Havale EFT Gönderimi için Burayı tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Havale Bilgileri Cepmarket

Ödemesi yapılan alışverişinizde işlem sürecini hızlandırmak için dilerseniz bize WhatsApp hattımızdan yazabilir ya da sabit hattımızdan arayabilirsiniz.  WhatsApp: 0537 958 02 02 Sabit: 0216 345 83 84

Sistemimiz tarafından ödemesi yapılan siparişlerde kullanılan Ad ve Soyad üzerinden sipariş kontrolleri yapılmaktadır. Bizi bilgilendirmemiş olsanız bile sistem siparişi verdiğiniz Ay ve Soyad ile Havale & Eft yaparsanız sistemde fark edilmektedir.

Havale & Eft ile ödemesi tamamlanan siparişiniz, ödemesi 16:00’dan önce tamamlanmış ise siparişiniz aynı gün mesai saatleri içinde kargoya teslim edilir.

Ödemesi tamamlanan siparişinizi iptal etmek isterseniz 0216 345 83 84 nolu sabit hattımızdan bizleri arayabilir bilgilendirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edilmemiş ise siparişiniz iptal edilir. Siparişiniz kargoya teslim edilmiş ise ürünü kutusunu açmadan firmamıza kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edilmeden 16:00 öncesi bizleri arayabilir adres değişikliği yapabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda bizleri arayabilir bilgilendirebilir, sipariş notu düşebilirsiniz! İletişim