iPhone Ekran Değişimi

  Ürün ResmiÜrün AdıTamir Fiyatı
  iPhone XS Max Ekran Değişimi
  iPhone XS Max Ekran Değişimi1.600 
  iPhone XS Ekran Değişimi
  iPhone XS Ekran Değişimi1.350 
  iPhone XR Ekran Değişimi
  iPhone XR Ekran Değişimi1.400 
  Apple iPhone X
  iPhone X OLED Ekran Değişimi1.200 
  Apple iPhone X
  iPhone X Ekran Değişimi1.200 
  iPhone SE Ekran Değişimi
  iPhone SE Ekran Değişimi300 
  iPhone SE 3 2022 Ekran Değişimi
  iPhone SE 3 2022 Ekran Değişimi1.400 
  iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi
  iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi1.400 
  iPhone 8 Plus
  iPhone 8 Plus Ekran Değişimi450 
  iPhone 7 plus
  iPhone 7 Plus Ekran Değişimi450 
  iPhone 7
  iPhone 7 Ekran Değişimi400 
  iPhone 6S Plus
  iPhone 6s Plus Ekran Değişimi400 
  iPhone 6s
  iPhone 6s Ekran Değişimi400 
  iPhone 6 Plus
  iPhone 6 Plus Ekran Değişimi400 
  iPhone 6 Ekran Değişimi
  iPhone 6 Ekran Değişimi 400 
  iPhone 5s
  iPhone 5s Ekran Değişimi300 
  iPhone 5c
  iPhone 5c Ekran Değişimi300 
  iPhone 5
  iPhone 5 Ekran Değişimi300 
  iPhone 4S Ekran Değişimi
  iPhone 4S Ekran Değişimi149 
  iPhone 4 Ekran Değişimi
  iPhone 4 Ekran Değişimi149 
  iPhone 13 Ekran Değişimi
  iPhone 13 Ekran Değişimi4.000 
  iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Detay
  iPhone 12 Yedek Parça Tamir Fiyatları250 3.750 
  iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi
  iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi4.250 
  iPhone 12 Pro Ekran Değişimi
  iPhone 12 Pro Ekran Değişimi3.500 
  iPhone 12 Mini Ekran Değişimi
  iPhone 12 Mini Ekran Değişimi3.400 
  iPhone 12 Ekran Değişimi
  iPhone 12 Ekran Değişimi3.300 
  iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi
  iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi2.200 
  iPhone 11 Pro Ekran Değişimi
  iPhone 11 Pro Ekran Değişimi1.900 
  iPhone 11 Ekran Değişimi
  iPhone 11 Ekran Değişimi1.700 
  iPhone 8
  Apple iPhone 8 Ekran Değişimi450 
  Apple iPhone 14 Pro Max Ekran Değişimi
  Apple iPhone 14 Pro Max Ekran Değişimi8.000 
  Apple iPhone 14 Pro Ekran Değişimi
  Apple iPhone 14 Pro Ekran Değişimi7.500 
  Apple iPhone 14 Mini Ekran Değişimi
  Apple iPhone 14 Mini Ekran Değişimi7.400 
  Apple iPhone 14 Ekran Değişimi
  Apple iPhone 14 Ekran Değişimi7.300 
  Apple iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi
  Apple iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi6.300 
  Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi
  Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi6.000 
  Apple iPhone 13 Mini Ekran Değişimi
  Apple iPhone 13 Mini Ekran Değişimi6.000 

  iPhone Ekran Değişimi

  Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri genellikle yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Satın alırken yüksek meblağlar ödeyen iPhone sahiplerinin ekran değişimi için de yüksek rakamlar ödemek istemedikleri için bu konuda oldukça hassas olduklarını söylemek yanlış olmaz.

  Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranı tam olarak korumak için yeterli değil. Dolayısıyla iPhone kullanıcılarının ekstradan dikkatli olmaları gerekiyor. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, ekran tamiri için Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar. iPhone orijinal ekran camı nerede değiştirilir sorusunun cevabı için en doğru adreslerden biri Cep Market’tir.

  Markanızı Arayın

  [ iPhone marka cep telefonunuz için arıza fiyatlarına arama motorundan ulaşabilirsiniz ]

  Desteklenen modeller

  iPhone Ön Cam Değişimi
  Iphone Modellerinde Ön Cam Onarım Tamir Teknik Servis Fiyatlarına Göz Atmak Için Buraya Tıklayın.

  iPhone Ekran Onarımı

  Cep Market’te ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda piksel hatası, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması veya ekranda görüntünün silinmesi gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

  Cep Market servisimizde iPhone ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

  Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13 ailesinden iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmeti verilmektedir. iPhone ekran değişimi ne kadar veya iPhone kırık ekran tamiri ne kadar benzeri sorular tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. Cep Market olarak iPhone ekran değişimi için en uygun fiyatları tüketicilerimize sunuyoruz.

  Ekran değişimi için teknik servisimize ulaşan iPhone cihazınız Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespit aşamasından geçirilir ve yapılacak onarıma karar verilir. Verilen kararın ekran değişimi yönünde olması halinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

  İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz sayesinde iPhone ekran değişimi için taşıma ücreti ödemeniz gerekmez. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

  İlginizi Çekebilir: Ekran Değişimi Sonrası Touch ID Çalışmıyor

  Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Yaşanır mı?

  iPhone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım kullanıcıların merak ettiği sorular arasındadır. Ekran değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla iPhone ekran değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

  Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Gerekli?

  Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Bu gibi yeni teknolojiler sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başlasak da bu ekran veya camınız hiçbir zaman kırılmayacak anlamına gelmiyor. Ekranınız kırıldığında ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Cep Market gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi önce ön camın çıkartılması, ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kirin arındırılması ve sonrasında yeni ön cam taktırma şeklinde olmalıdır. Böylece iPhone ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

  iPhone Ekran Değişimi Sonrası

  Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde iPhone ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

  iPhone ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

  iPhone ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

  Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

  iPhone ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız yine bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

  Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone cihazınızda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

  Ayrıca Bakınız: Akıllı Telefonların Yalnız Ön Cam Değişimi Tamir Ücretleri

  Garantiniz Varsa İşlemleri Yetkili Servislerde Yaptırın

  iPhone ekran kırılması garantiye girer mi sık karşılaştığımız sorulardan arasındadır. Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Garantinizi varsa işlemleri yetkili servislerde yaptırın. Fakat bu garantinin kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamadığını unutmayın.

  Diğer bir önemli konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır.

  Buna rağmen, kullanıcılar ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı ekran değişimi arayışına girmektedirler. Bu hususta genellikle tercih edilen Cep Market gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımı yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

  İndirimli Ağustos 2022 iPhone Ekran Değişimi Fiyatları Şu Şekildedir.

  iPhone 11 Ekran Değişimi1700 TL
  iPhone 11 Pro Ekran Değişimi1900 TL
  iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi2200 TL
  iPhone 12 Ekran Değişimi3300 TL
  iPhone 12 Mini Ekran Değişimi3400 TL
  iPhone 12 Pro Ekran Değişimi3500 TL
  iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi4250 TL
  iPhone 13 Ekran Değişimi4000 TL
  iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
  iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
  iPhone 5 Ekran Değişimi300 TL
  iPhone 5c Ekran Değişimi300 TL
  iPhone 5s Ekran Değişimi300 TL
  iPhone 6 Ekran Değişimi400 TL
  iPhone 6 Plus Ekran Değişimi400 TL
  iPhone 6s Ekran Değişimi400 TL
  iPhone 6s Plus Ekran Değişimi400 TL
  iPhone 7 Ekran Değişimi400 TL
  iPhone 7 Plus Ekran Değişimi450 TL
  iPhone 8 Ekran Değişimi450 TL
  iPhone 8 Plus Ekran Değişimi450 TL
  iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi1400 TL
  iPhone SE Ekran Değişimi300 TL
  iPhone X Ekran Değişimi1200 TL
  iPhone X OLED Ekran Değişimi1200 TL
  iPhone XR Ekran Değişimi1400 TL
  iPhone XS Ekran Değişimi1350 TL
  iPhone XS Max Ekran Değişimi1600 TL

  iPhone 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? 12 Pro max Ekran değişimi incelemesi