iPhone Ekran Değişimi

Ürün ResmiÜrün AdıTamir Fiyatı

iPhone Ekran Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştığı sorunlardan biri genellikle yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır. Satın alırken yüksek meblağlar ödeyen iPhone sahiplerinin ekran değişimi için de yüksek rakamlar ödemek istemedikleri için bu konuda oldukça hassas olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranı tam olarak korumak için yeterli değil. Dolayısıyla iPhone kullanıcılarının ekstradan dikkatli olmaları gerekiyor. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, ekran tamiri için Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar. iPhone orijinal ekran camı nerede değiştirilir sorusunun cevabı için en doğru adreslerden biri Cep Market’tir.

Markanızı Arayın

[ iPhone marka cep telefonunuz için arıza fiyatlarına arama motorundan ulaşabilirsiniz ]

Desteklenen modeller

iPhone Ön Cam Değişimi
Iphone Modellerinde Ön Cam Onarım Tamir Teknik Servis Fiyatlarına Göz Atmak Için Buraya Tıklayın.

iPhone Ekran Onarımı

Cep Market’te ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda piksel hatası, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması veya ekranda görüntünün silinmesi gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Cep Market servisimizde iPhone ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13 ailesinden iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmeti verilmektedir. iPhone ekran değişimi ne kadar veya iPhone kırık ekran tamiri ne kadar benzeri sorular tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. Cep Market olarak iPhone ekran değişimi için en uygun fiyatları tüketicilerimize sunuyoruz.

Ekran değişimi için teknik servisimize ulaşan iPhone cihazınız Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespit aşamasından geçirilir ve yapılacak onarıma karar verilir. Verilen kararın ekran değişimi yönünde olması halinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz sayesinde iPhone ekran değişimi için taşıma ücreti ödemeniz gerekmez. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: Ekran Değişimi Sonrası Touch ID Çalışmıyor

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Yaşanır mı?

iPhone ekranı kırıldı içindekileri nasıl alırım kullanıcıların merak ettiği sorular arasındadır. Ekran değişimi işleminin cihazınızdaki verilere herhangi bir etkisi olmaz. Yani telefonunuzda kayıtlı olan resimler, mesajlar, rehber veya uygulamalar aynı şekilde kalır. Sadece tedbir amacıyla iPhone ekran değişimi öncesinde dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. Cep Market’te her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi Gerekli?

Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Bu gibi yeni teknolojiler sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başlasak da bu ekran veya camınız hiçbir zaman kırılmayacak anlamına gelmiyor. Ekranınız kırıldığında ilk kontrol etmeniz gereken ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığıdır. Çalışıyorsa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır. İç ekranınız sağlamken komple ekran değişimi yaptırmak zorunda değilsiniz. Cep Market gibi özel iPhone servislerinde ön cam değişimi önce ön camın çıkartılması, ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kirin arındırılması ve sonrasında yeni ön cam taktırma şeklinde olmalıdır. Böylece iPhone ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi ücreti olmadan daha ucuz bir fiyat karşınıza çıkar.

iPhone Ekran Değişimi Sonrası

Hızlı ve kaliteli ekran değişimi konusunda uzman olan Cep Market’te,  15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde iPhone ekran değişimi işleminiz tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

iPhone ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar geri dönüşü olmayan hasarlar yaratabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

iPhone ekran değişiminden sonra, teknik servis ekibimiz cep telefonunuzu ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerinden geçirir. Bu testlerin ardından cihazınız ilk aldığınız günkü performansında olacak şekilde size teslim edilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz veya tereddütünüz halinde bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız yine bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran değişiminin ardından iPhone cihazınızda benzer bir hasarın tekrar olmaması için ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Ayrıca Bakınız: Akıllı Telefonların Yalnız Ön Cam Değişimi Tamir Ücretleri

Garantiniz Varsa İşlemleri Yetkili Servislerde Yaptırın

iPhone ekran kırılması garantiye girer mi sık karşılaştığımız sorulardan arasındadır. Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Garantinizi varsa işlemleri yetkili servislerde yaptırın. Fakat bu garantinin kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamadığını unutmayın.

Diğer bir önemli konu ise Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirler, garantiyi bozmaktadır.

Buna rağmen, kullanıcılar ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bile bile uygun fiyatlı ekran değişimi arayışına girmektedirler. Bu hususta genellikle tercih edilen Cep Market gibi işinde deneyimli ve uzman olan güvenilir teknik servislerdir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımı yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

İndirimli Temmuz 2021 iPhone Ekran Değişimi Fiyatları Şu Şekildedir.

iPhone 11 Ekran Değişimi 999 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi 2500 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi 3250 TL
iPhone 12 Ekran Değişimi 3300 TL
iPhone 12 Mini Ekran Değişimi 3400 TL
iPhone 12 Pro Ekran Değişimi 3500 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi 4250 TL
iPhone 13 Ekran Değişimi 4000 TL
iPhone 4 Ekran Değişimi 149 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi 149 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi 150 TL
iPhone 5c Ekran Değişimi 150 TL
iPhone 5s Ekran Değişimi 150 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi 200 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 6s Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi 269 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi 290 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 319 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi 280 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi 329 TL
iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi 1400 TL
iPhone SE Ekran Değişimi 150 TL
iPhone X Ekran Değişimi 1100 TL
iPhone X OLED Ekran Değişimi 1099 TL
iPhone XR Ekran Değişimi 1300 TL
iPhone XS Ekran Değişimi 1099 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi 1699 TL

iPhone 12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? 12 Pro max Ekran değişimi incelemesi