Apple iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi

Akıllı telefon denildiğinde aklınıza ilk gelen markaların başında Apple yer alıyor olmalı. iPhone marka cep telefonları kalitesiyle dikkat çekiyor olsa da hâlâ en hassas bölgeleri kuşkusuz ekranları. iPhone ekran değişimi fiyat listesi, iPhone kullanıcıları tarafından sık sık tarafımıza iletilen sorular arasında yer alıyor. Cihazınızın ekranına gelebilecek bir darbe veya baskı sonucunda ekranınızın kırılması mümkündür.

iPhone Ön Cam Değişimi

  • Ön cam değişimi sırasında orijinal ekranlar kullanılmaktadır. Ancak zamanınız bulunmuyorsa revize ekranlar da kullanılabilir.
  • Revize ekranlar orijinal ekranlardır ve bunlar sağlam çalışan telefonlardan elde edilmektedir.
  • OEM olarak temin ettiğimiz “Orijinal Ürün Üreticisi” ekranlar piyasada A+ kalite olarak adlandırılır. İç ve dış ekranlar için sunulan aşağıdaki onarım fiyatlandırma tablosundan, güncel teknik servis tamir fiyatlarını hemen inceleyebilirsiniz.

Hangi iPhone’ları Tamir Ediyorsunuz?

2006 yılından bu yana İstanbul’un Kadıköy semtinde teknik servis hizmeti veren CepMarket mağazamızda her model iPhone’un tamirlerini üstleniyoruz. Buna ekran değişimi işlemi de dahil durumdadır. iPhone ekran değişimi ile iPhone 5 ve 5s gibi hala kullanımda olan en eski modellerden iPhone 7 gibi satın alınmaya devam eden modellere ve iPhone X serisi ile iPhone 11’e kadar ekran değişimi yapıyoruz. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazlarınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

Düşük kalite ekranlarda dayanıklılık veya ekran parlaklığı tarafında sorunlar olurken üst kalite yedek ekran ile yapılan değişimlerde iPhone’un tüm özellikleri orijinali gibi kalır. Buna elbette teknik özellikleri de dahildir. Kadıköy’de bulunan CepMarket teknik servisimizde bu nedenle daima üst düzey ekranlar kullanmaya önem veriyoruz. Böylece %100 müşteri memnuniyeti elde ediyoruz.

Ön Cam Değişimi Sorularıı

Sıklıkla Sorulanlar

Apple Ekran Değişimi Kaç TL?

iPhone cep telefonlarında ekran değişimi fiyatı, modele göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 160 TL olup, iPhone X ekran değişimi fiyatı 600 TL olabilmektedir. Ayrıca son kullanıcının isteğine göre; yan sanayi, orijinal, oled seçenekleri de fiyat yelpazesini geniş tutmaktadır, daha detaylı bilgi için “Ekran Değişimi Fiyat Listesi” Linkini tıklayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kaç TL?

iPhone 8 Plus cep telefonu ekran değişimi için 3 farklı fiyat verebiliriz, piyasada çok daha farklı ürün çeşidi ve fiyat skalası olsa da, firmamız da oled, yan sanayi ve orijinal olarak 3 kalite ekran seçeneği tarafınıza sunulmaktadır. iPhone 8 Plus orijinal ekran değişimi 750 TL iken, yan sanayisi 250 TL fiyatından satışa sunulmaktadır.

Apple Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Apple gurubunda cep telefonu ekran değişimi servis yoğunluğuna bağlı olarak 1 saat içerisinde teslim edilmektedir, iPhone cam değişimi ise daha fazla işçilik gerektirdiği için 2 ila 3 saat arasında sürebilmektedir. Servisimize gelmeden önce süre, fiyat ve stok bilgisi almanızda fayda olacaktır. Apple ekran ve cam değişimi süresi için “Cep Telefonu Ekran Değişimi Süreleri” linkini tıklayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

Akıllı cep telefonu ekran değişimi süresi, marka model bazında stok durumuna göre değişkenlik göstermektedir. iPhone, Samsung, Huawei gibi çok satan ve popüler modellerde aynı gün içerisinde teslim edilirken, diğer modellerde 1 günü geçebilir. Bu durumun önüne geçebilmek maksadıyla Teknoway firması stoklu çalışmayı tercih etmektedir. Ayrıca İstanbul dışından yapılan gönderimler dolayısı ile Kargo ile telefon tamiri süresi 3 iş gününü bulabilmektedir. Daha detaylı bilgi için “Kargo ile Ekran Değişimi” linkini tıklayabilirsiniz.

Apple Servis Kaç Gün Sürer?

Apple servis süresi son kullanıcının getirmiş olduğu ürün gurubu, marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca bahse konu cihazın ekran değişimi 1 saatte tamamlanıyor iken, aynı cihaza ait ana kart tamiri deneyimi 1 gün ila 3 gün arasında değişebilir, Apple macbook ve akıllı telefon arasında da süre farkı olması, kaçınılmazdır. Sıvı teması tamiri süresi 1 gün sürmesine rağmen, cihazın kurcalanmış ve ağır hasarlı olmasına karşın 4 güne kadar çıkabilmektedir. Apple servisi kaç gün sürer bilgisi için mutlaka cihaz hakkında tüm bilgileri aktararak randevu almanızı önemle tavsiye ederiz.

Telefonumu Garantiye Verdim Ne Zaman Gelir?

Akıllı cep telefonu garanti servisine verildiğinde cihazın arızası ve yedek parça durumuna göre en fazla 3 iş gününde geri dönüş sağlanmaktadır, ancak yetkili servislerin 30 iş günü yasal süresi vardır. Servis stoklarında yedek parça ya da yeni telefon olması durumuna göre 30 iş günü sürebilme hatta bazen bu süre dahi aşılmaktadır. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde servis süreleri çok kısa olamamaktadır.

Bir Telefon Kaç Kez Garantiye Giderse Yenisi Verilir?

Akıllı cep telefonları aynı arıza nedeni ile 3 defa yetkili servise gider ve sorun düzelmediği takdirde değişim hakkını kazanmış sayılır, ancak bunu bir kesinliği yada yazılı kararı yoktur, her cihazda farklı ve bazı cihazların kronik hatalarına göre anında değişim bile yapılabiliyor, farklı servis noktalarında farklı kararlar verildiği bile gözlemlenmiştir. Cihazınızın arızası giderilemez olduğunda mutlaka size aynı cihaz, üretimi bitmiş ise üst modeli dahi verilebilme imkanı vardır. Yetkili servise verilen cihazlar için mutlaka imei numarası takibi yapmalısınız, kargo yoğunluğu nedeni le herhangi bir aksama yada kayıp söz konusu olduğunda 15 haneli imei numara takibi oldukça kolaylaştıracaktır.

Apple Cam Değişimi Kaç TL?

Apple akıllı cihazların modellerininde 2 arıza türünde “Ön Cam Değişimi” ve “Ekran Değişimi” fiyatları değişkendir. Buradan listemizden hızlıca tüm modellerin onarım maliyetlerini inceleyebilirsiniz.

Telefon Ön Camı

Ön Cam Değişimi Faydaları ve Zararları

Faydaları

  • Ön cam değişimi faydaları itibariyle hem uygun fiyat hem de orijinal parçaların korunması noktasında öne çıkmaktadır.
  • Ön cam değişiminde hasarsız orijinal ekranınız yerli yerinde kalır ve yalnızca hasarlı ön cam değişir.
  • Ön cam değişimi, ekran değişimi yaptırmaktan çok daha uygun fiyatlıdır.
  • Dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda kayıp olmaz.

Zararları

  • Eğer düşük kalite camlarla yapılırsa görüntü kalitesi zaman içinde kötüleşebilir.
  • Yine kötü kalite cam takılırsa cam kalındır ve dokunmatik zayıflayabilir.
  • Dolayısıyla sadece A kalite camlar kullanıldığında herhangi bir zararı yoktur.

Bilgileriniz Silinmez

CepMarket servisimizdeki işlerinde tecrübeli Apple teknisyenlerimiz cihazınızı teslim aldıklarında önce bilgilerini yedekler. Elbette siz de servisimize gelmeden önce bizzat yedekleme yapabilir ve bunu bize bildirebilirsiniz. Müşterilerimize daima kendileri yedek almalarını öneriyoruz. Ekran değişimi tamamlanan iPhone’da hiçbir veri silinmez; buna uygulamalar, resimler, videolar ve mesajlar dahildir.

Cihazınızın dokunmatik hissiyatı, dokunmatik tepki hızı ya da ekran renk oranı aynı kalır. Benzer şekilde ekran tonu ve ekran parlaklığı orijinalinden farksız olmaya devam eder.

Performansınız Değişmez

Apple iPhone’lar şüphesiz tamiri en pahalı cihazlardan biri. CepMarket gibi üçüncü parti servislerde daha uygun fiyata yapılan tamirler cihazınızın genel performansında hiçbir değişiklik oluşturmaz. CepMarket’te yapılan iPhone X, iPhone 8 Plus veya iPhone 11 gibi ekran değişimi işlemlerinden sonra cihazınız ilk günkü gibi performans göstermeye devam etmektedir.

Hızlı ve Güvenilir Tamirler

Kadıköy merkezli iPhone telefon tamircisi CepMarket’te tüm ekran değişimleri ortalama 1 saat almaktadır. Bu süre Apple’ın kendi tamirlerine göre oldukça avantajlıdır. Dolayısıyla müşteriler yalnızca daha ucuza iPhone ekran değişimi yaptırmış olmaz, aynı zamanda cihazlarını çoğu zaman aynı gün içerisinde teslim alarak sıra beklemez veya randevu almaz. Orijinal yedek parça, OEM ya da yan sanayi çözümler hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone XS Max 2600 TL
iPhone XS 1099 TL
iPhone 8 Plus 240 TL
iPhone 8 240 TL
iPhone X 1450 TL
iPhone 7 250 TL
iPhone 7 Plus 220 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı 250 TL
iPhone XR 1400 TL
iPhone 6s 200 TL
iPhone 6 Plus 229 TL
iPhone 6s Plus 229 TL
iPhone 5 150 TL
iPhone 5s 150 TL
iPhone 5c 150 TL
iPhone 11 1299 TL
iPhone 11 Pro Max 2700 TL
iPhone 11 Pro 2500 TL
iPhone X OLED 999 TL
iPhone 11 Red Product 900 TL
iPhone 11 Pro Red Product 1300 TL
iPhone 11 Pro Max Red Product 1300 TL
iPhone SE 2 2020 1400 TL
iPhone 6 200 TL
iPhone 12 Mini 3400 TL
iPhone 12 3300 TL
iPhone 12 Pro 3500 TL
iPhone 12 Pro Max 3750 TL
Apple iPhone 4 149 TL
iPhone 4S 149 TL
iPhone SE 150 TL

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 11 750 TL
iPhone 11 Pro Max 1100 TL
iPhone 11 Pro 900 TL
iPhone 12 Mini 1500 TL
iPhone 12 1500 TL
iPhone 12 Pro Max 1500 TL
iPhone 12 Pro 1500 TL
iPhone 4 149 TL
iPhone 4s 149 TL
iPhone 5 150 TL
iPhone 5c 150 TL
iPhone 5s 150 TL
iPhone 6 160 TL
iPhone 6 Plus 180 TL
iPhone 6s 190 TL
iPhone 6s Plus 200 TL
iPhone 7 220 TL
iPhone 7 Plus 250 TL
iPhone 8 Kırmızı 400 TL
iPhone 8 300 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı 400 TL
iPhone 8 Plus 350 TL
iPhone SE 129 TL
iPhone X 600 TL
iPhone XR 700 TL
iPhone XS Max 1200 TL
iPhone XS 700 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!