Ürün ResmiÜrün Adı

Telefon Ön Cam Değişimi

İstanbul Kadıköy’de bulunan Hasanpaşa Mahallesi’nde 20 yıldır faaliyet gösteren bir telefon tamir firması olarak, müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Cep telefonu ekran değişimi işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, en kaliteli malzemeleri kullanarak, en iyi ekran değişimi hizmetini sunmayı hedefliyoruz.

Telefon cam değişimi işlemi, birçok farklı durumda yapılabilir. Örneğin, cep telefonu ekranı kırıldığında, ekran ön cam değişimi veya değişimi gerekebilir. Bunun yanı sıra, dokunmatik ekranın bozulması, ekran filmi tamiri, iç ekran kırılması, telefon camı değişimi gibi birçok farklı sebepten dolayı da ekran değişimi ya da tamiri yapılabilir.

Telefon ön cam değişimi işlemi, telefon modeline ve arızanın ciddiyetine göre farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Bu nedenle, fiyatları uygun olan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir. Ayrıca, telefon ön cam değişimi nasıl yapılır konusunda da bilgi sahibi olmak, size ön cam değişimi işlemi sırasında fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.

Telefon kırık cam onarım işlemi için de benzer şekilde farklı fiyatlarla hizmet sunulmaktadır. Cep telefonu kullanıcıları, sadece ön cam değişimi gerektiğinde de firmamızdan destek alabilirler. Ayrıca, cam değişimi telefon işlemi için, cam fiyatlarına ve telefon modeline göre değişen fiyatlar sunulmaktadır.

Günümüzde elimizden düşürmediğimiz cep telefonlarının hasar alma veya kazaya uğrama ihtimalleri daha da artmaktadır. Cep telefonlarının camdan yapılan ekranları ise kırılmaya ya da çatlamaya en meyilli parçalarıdır. Telefon ekranınızda oluşan bir kırık, çatlak ya da çizik sadece ön camdaki bir hasardan kaynaklanabilmektedir. Bu durumda ekran değişimi yaptırmanıza gerek kalmadan sadece ön cam değişimi ile telefonunuzu ilk günkü görüntüsüne kavuşturabilirsiniz. Yazımızda Cep Market’in ön cam değişimi hizmeti ve beraberinde telefon ön cam değişimi en uygun fiyat listesi konularını ele alıyoruz.

Kurulduğu 2006 yılından beri edindiği cep telefonu tamiri alanındaki tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan Cep Market’te Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve Oppo telefon ön cam değişimi işlemlerini yapıyoruz. Cep Market’te her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır.

Kullanıcılar en uygun ön cam değişimi fiyatına telefon tamirini yaptırmak isteseler de tamir işleminin kaliteli ve hızlı olmasını da dikkat ederler, çünkü kalitesiz yedek parçalarla yapılan tamirler kısa zaman sonra tekrar benzer ya da farklı arızalara sebep olabilir. Dolayısıyla en uygun fiyata ön cam değişimi en iyi çözüm demek değildir. Bu noktada orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir ön cam değişimini en uygun fiyatlarla yapan Cep Market en doğru adreslerden biridir.

Yeni Telefon Almak Yerine Mevcut Olanı Onarmak

Akıllı telefonların gün geçtikçe artan teknolojisinin fiyatlarını da aynı oranda artırdığını söylemek yanlış olmaz. Bu durum, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiratının öneminin arttığı günümüzde sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. Cep Market olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon ön cam değişimi hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmet ile müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Sadece Ön Cam Değişimi ile Uygun Ekran Tamiri

Telefon ön cam değişimi, ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa, ekran onarımı için yeterli olacaktır. Sadece cam değişimi yapmanın en güzel tarafı, hasarlı olmayan orijinal ekranınızın kalarak sadece hasar görmüş olan ön camın değiştirilmesidir. Cam değişimi sonrasında dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda bir kayıp olmaz. Aynı zamanda ön cam değişimi ekran değişimine göre daha düşük maliyetli olmaktadır.

Telefon ekran camı değişimi fiyatları markaya ve modeline göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı telefonların cam değişimi fiyatları da aynı oranda daha uygun olmaktadır.

Cam değişiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta A kalite camların kullanılmasıdır. Aksi takdirde, düşük kalite cam görüntü kalitesini bozabilir ve kullanılan camın kalın olması dokunmatiği zayıflatabilir.

iPhone ön cam değişimini ele aldığımızda, ilk aklınıza gelen Apple servisleri olabilir fakat Apple servislerde ön cam ile birlikte ekran değişimini de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. Bunun yerine alanında Cep Market gibi alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece ön cam değişimi ile iPhone’unuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir servisimiz dahilinde iPhone ön camı değişimi fiyat olarak Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

Garantili Ön Cam Değişimi

Cep Market’teki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Telefon Ön Cam Değiştirme İşlemi Sonrasında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Telefon ön cam değiştirme işlemi sonrasında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar şunlardır:

  • Telefonunuzu açtığınızda, ekranın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Eğer bir sorun varsa, işlemi yaptığınız yerde bir hata olabilir veya yeni telefon ön camını yanlış yerleştirmiş olabilirsiniz.
  • Yeni telefon ön camını takarken, camın yüzeyindeki koruyucu plastik tabakayı çıkarın.
  • Telefonunuzun suya veya neme maruz kalmamasına özen gösterin. Telefon ön cam değiştirme işlemi suya dayanıklılığı etkileyebilir.
  • Telefonunuzu kullanırken, telefon ön camının tekrar çizilmesini veya kırılmasını önlemek için koruyucu bir kılıf ve ekran koruyucu kullanmanız önerilir.

Ön Cam Değişimi Sonrası Diğer Parçaların Kontrolleri

Ön cam değişiminin ardından kasanın aralık kalma, dokunmatiğin hassasiyetinde azalma, yakınlık sensörünün, ön kameranın, ahizenin yani ön yüzde bulunan teknolojilerin çalışmama veya aksak çalışma, home tuşunun düzgün basmama parmak izi okuyucu sorunu, ekranın içine toz kaçma gibi ihtimallere karşı ilgili parçaların kontrol ediyor ve sorunsuz çalışacak şekilde cihazınızı size teslim ediyoruz.