Apple iPad Ekran Değişimi

iPad Ekran Cam Değişimi Kadıköy

Premium tablet denildiğinde ilk hatırladığımız isimlerden olan Apple iPad’ler en çok satan tablet modelleri arasında olmayı sürdürüyor. iPad güçlü işlemcisi, dayanıklı kasası ve yüksek çözünürlüklü Retina paneli ile dikkat çekiyor olsa da ekranı hemen her tablet gibi kolay kırılabiliyor. iPad’lerde iç ekran değişimi yapıyoruz. Ekranlarımız A kalitedir.

Retina iPad’lerde Ekran Değişimi

  • Ekran değişiminde orijinalden farksız ekranlar kullanıyoruz. Bu sayede iPad’iniz Retina ekran özelliğini kaybetmiyor.
  • Dilerseniz revize iPad ekranlarımız da bulunuyor.
  • Ucuz iPad ekran değişimi için daha uygun fiyatlı paneller de sunuyoruz.
  • Çatladı, kırıldı şikayetiyle gelen tüm müşterilerimize aynı saat içerisinde iPad tamiri yapıyoruz.

Ön Cam Çatlaması Nasıl Düzeltilir?

Ön cam çatlamasında dış ekran değişimi yapıyoruz. Dokunmatik alan çalışıyor ancak cam çatlak görünüyorsa hızlıca onarıyoruz. Bunun için dış panel değişimi gerçekleştiriyoruz. Ekran kırılmasında bazen sadece iPad camı hasar alır. Dokunmatik hızı tarafında herhangi bir sorun yaşanmıyorsa o halde LCD değişimine gerek yok demektir.

Dokunmatik Hassasiyeti Değişir mi?

Tamirlerimizde hiçbir değişiklik olmaz. Dokunmatik hassasiyeti, hızı ve ekran parlaklığı ilk günkü performansına döner. Unutmayın ekran ve cam kırılmaları iPad’lerde garantiye girmez. Tabletin darbe alması tamamen kullanıcının hatasıdır. Ancak merak etmeyin iPad teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz. Kargo gönderimi ve yol tarifi bilgileri için şimdi bizi arayın.

Bilgileriniz Silinmez

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet veren bir teknik servis olarak CepMarket’te gerçekleştirilen tüm tamir işlemlerinde cihazların bilgileri yerli yerinde kalmaktadır. Aynı şey iPad ekran değişimi için de geçerlidir. Mesajlarınız, uygulamalarınız, resim ve videolarınız; kısacası hiçbir veriniz silinmez. Cihazınızın performansı ise orijinali gibi kalır.

Performansınız Değişmez

AAA kalite yedek ekranlar kullanarak yerine getirilen iPad ekran değişimi işleminde cihazınızın performansında hiçbir değişiklik olmamaktadır. Örneğin, ekran rengi, ekran parlaklığı ya da dokunmatik hızı ve dokunmatik hissiyatı gibi faktörlerde orijinaline kıyasla hiçbir değişiklik görmezsiniz. Bunun nedeni kullandığımız üst düzey ekranlardır.

iPad’iniz İlk Günkü Görünümüne Dönsün

Kadıköy’de bulunan tecrübeli bir Apple servisi olarak CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPad ekran ve ön cam değişimleri yapıyoruz. Ön cam değişiminin avantajı ekran değişimine ihtiyaç olmayan durumlarda daha uygun fiyata tamir yaptırabilme olanağıdır. Bu olanağı CepMarket gibi çok az sayıda servis sunar. İşlemde Buz Makinesi gibi gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz ve cihazınızı -170 dereceye kadar soğutarak tamirini güvenle gerçekleştiriyoruz. Tamirin ardından iPad’iniz ilk günkü görünümüne dönmüş oluyor.

Ücretsiz Kargoyla iPad Tamiri

iPad ön cam değişimi ve ekran değişimi yaptığımız servisimizde bize ulaşamayan müşteriler için Yurtiçi anlaşmamız aracılığıyla ücretsiz kargoyla tamir imkanı sunuyoruz. Müşterilerimiz Türkiye’nin her yerinden iPad’lerini bizlere taşıma ücretsiz gönderebilir ve alabilirler. Ekran değişimi ya da ön cam değişimi için yollanan iPad’ler aynı gün içerisinde tamir edilir ve kargoya verilir.

iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPad Air 2 1199 TL
Apple iPad Air 399 TL
Apple iPad 2 319 TL
Apple iPad 2 Mini 319 TL
Apple iPad 3 279 TL
Apple iPad 3 Mini 349 TL
Apple iPad 4 349 TL
Apple iPad Mini 349 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!