Reeder Ekran Değişimi

Reeder Ekran Değişimi

Reeder Ekran Değişimi

Çinli Gionee gibi akıllı telefon üreticilerinin fiyat – performans noktasında iddialı cihazlarını Türkiye’ye getiren Reeder piyasanın en uygun fiyatlı ürünlerinden bazılarını satıyor. Cihazlar yazılım tarafında pek bir güncelleme almasa da iyi yapı kaliteleri ve amiral gemisi cihazlarda görülen donanım özellikleri ile öne çıkıyorlar.

Tüm Türkiye’ye Reeder Ekran Değişimi

  1. Reeder P10’dan P11, P11S ve P13 Blue gibi modellere kadar Kadıköy, CepMarket’te tüm Reeder telefonlara ekran değişimi yapıyoruz.
  2. Ekran değişimlerinde A kalite yedek parçalar kullanıyoruz ve isteğe bağlı olarak çıkma yani orijinal Reeder ekranlarımız da bulunuyor.
  3. Modeliniz hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın ya da WhatsApp destek hattımızı kullanın.

Bilgileriniz Silinmez

İşlemde Reeder telefonunuzun hiçbir verisi silinmez, bilgileri kaybolmaz. Her ihtimale karşı teknisyenlerimiz cihazınızı yedekleyecek ve böylelikle bilgilerini güvence altına alacaktır. Reeder cihazınızın ekranı AMOLED yapıdaysa tamirde AMOLED özelliği de değişmez.

Performans Etkilenir mi?

Ekran değişiminde, diğer her tamirde olduğu gibi telefonunuzun performansında, dokunmatik tepki hızında ya da ekran renk kalitesinde herhangi bir fark olmaz. Reeder ekran değişimleri ortalama 1 saatte tamamlanır ve Kadıköy servisimize erişemeyenler için ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Reeder Ekran Değişimi Fiyatları

Reeder P10S 699 TL
Reeder M7 Go 149 TL
Reeder M7 Plus 199 TL
Reeder P10 500 TL
Reeder P11 500 TL
Reeder P11SE 500 TL
Reeder P12S 500 TL
Reeder P12 Curve 600 TL
Reeder P13 Blue 600 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!