General Mobile Ekran Değişimi

General Mobile Ekran Değişimi

General Mobile Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile, ülkemizde yeni modellerinin satışı devam eden uygun fiyatlı markalar arasında yer alıyor. Yerel bir marka olduğundan modelleri diğer Çinli markalardan daha uygun fiyatlı olmaktadır. En büyük rakipleri arasında Xiaomi yer alıyor. CepMarket olarak ekranı ve ön camı arızalanan tüm GM’leri ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

Telefonun Darbe Alması

  • Darbe alan General Mobile’da iç ekran ve dış ekran hasarını ortadan kaldırıyor, cihazları orijinal A kalite ekranlarla tamir ediyoruz.
  • Ucuz parça değişimi isteyen GM kullanıcıları da CepMarket teknik servisinden yararlanabiliyor.
  • General Mobile ekran kırıldı, çatladı şikayetlerini 1 saat içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

Ekran Kırılması ve Ön Cam Çatlatması

General Mobile parça değişimlerimizde dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli faktörler değişmez. Dokunmatik alanda arıza yaşıyorsanız yine ekran değişimi yaptırmanız gerekir. Dış panelde çizik veya kırık varsa ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Bilgileriniz Silinmemektedir

2006 yılından bu yana Kadıköy’de ekran değişimleri yapıyoruz. CepMarket olarak General Mobile ekran değişimlerinde önce cihazınızın verilerini yedekliyoruz ve böylece bilgilerinin silinmesine izin vermiyoruz. Müşterilerimiz dilerse Kadıköy servisimize gelmeden önce bilgilerini kendileri de yedekleyebiliyor ve bize bildirebiliyor. Ekran değişimlerinde hiçbir veri silinmemektedir ancak önlem amaçlı veri yedekleme yapılması önerilir.

AAA Kalite Ekranlar

14 yılı aşan telefon teknik servis tecrübemizle bugüne kadar çok sayıda General Mobile telefonun tamir işlemini gerçekleştirdik. Ekran değişimi bu tamirler arasında neredeyse en sık tercih edilenidir. General Mobile ekran değişiminde daima AAA kalite ekranlar kullanıyoruz. Bu ekranların en büyük avantajı en üst kalite olmaları ve bu sayede ekran rengi ya da dokunmatik hızı gibi noktalarda orijinalinden farksız değerler sunmalarıdır.

Cihazınızın performansı bu anlamda ekran değişiminden sonra tümüyle aynı kalır. General Mobile telefonunuzun kırık ekranı onarılır ve cihaz ilk günkü görünümüne kavuşturulmuş olur. İşlem General Mobile üzerine uzmanlaşmış teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tamirin süresi 1 saat olup, müşterilerimiz telefonları tamir edilirken dilerse süreci izleyebilirler.

Hızlı ve Güvenilir Ekran Değişimleri

General Mobile ekran değişimleri diğer marka telefonlara kıyasla nispeten uygun fiyatlı olmaktadır. Ancak ayrıca CepMarket’te yapılan en üst kalite ekran değişimlerinde tüm maliyeti daha da aşağıya çekme fırsatı buluyorsunuz. Bu anlamda tamirlerimiz sadece uygun fiyatlı değil aynı zamanda oldukça hızlıdır. Servisimizde randevu alma ya da sıra bekleme gibi rahatsızlıklarla uğraşmazsınız. General Mobile ekran değişimini aynı gün içerisinde yaptırmış olursunuz.

Ücretsiz Kargoyla GM Tamiri

Kadıköy, CepMarket servisimizde tüm General Mobile ekran değişimlerinde ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Cihazınızı bizlere herhangi bir taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz ve ekranı değiştikten sonra yine taşıma ücreti ödemeden teslim alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği sadece İstanbul’u değil tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Yol Tarifi

Çift taraflı ücretsiz kargo gönderimlerimiz bulunuyor. Bu sayede İstanbul dışından GM ekran ve ön cam değişimi yaptırabiliyorsunuz. Ekranda kırık yoksa teknisyenlerimiz ücretsiz hasar tespit hizmeti sunmaktadır. Servisimize ulaşmak isterseniz şimdi bizi arayarak yol tarifi alabilirsiniz.

General Mobile Ekran Değişimi Fiyatları

GM 6 DS 500 TL
GM 5 500 TL
Gm 5 245 TL
GM 6 299 TL
GM 8 299 TL
GM 9 750 TL
GM6 700 TL
GM8 245 TL
GM9 700 TL
GM9 Pro 899 TL
GM 5 249 TL
GM 6 Lifecell 245 TL
GM Discovery 2 179 TL
GM Discovery 2 Mini 199 TL
GM Discovery 4G 199 TL
GM Discovery Air 349 TL
GM Discovery E3 199 TL
GM Discovery 149 TL
GM Discovery Elite 199 TL
GM Discovery Elite Plus 249 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!