Samsung Note 8 Ekran Değişimi

Blog sayfasına dönün
Telefon Camı Kırılması Garantiye Girer mi?

Samsung Note 8 Ekran Değişimi

Galaxy Note 8 bugün bile gerek tasarımı gerekse donanımıyla herkesin dikkatini cezbeden bir telefon. Cihazda çift arka kamera, stylus kalem ve çerçevesiz bir ekran bulunuyor.

Samsung Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Note 8 Ekran Değişim Fiyatı: 1599 TL

Galaxy Note 8 kesinlikle Samsung’un övünç duyduğu projelerden biri. Özellikle Note 7 faciasının ardından şirketin gerçekten iyi bir telefon çıkararak marka imgesini kurtarması gerekiyordu.

Koreli şirket kesinlikle Note 8 ile bunu başardı. Amiral gemisi telefon Snapdragon 845 yonga seti ile geliyor. Bu çipset bugün dahi en hızlı yonga setleri arasında yer alıyor.

Elbette her şey gibi o da kusursuz değil. Çoğu kullanıcı için fiyat anlamında erişilmesi güç bir cihaz. Aynı zamanda kötü şekilde konumlandırılmış parmak izi okuyucusu S8’de yapılan yanlışı devam ettiriyor.

Samsung Note 9 Ekran Değişimi

Infinity Display ekranı en beğenilen özelliklerinden biri. Ancak diğer her telefon gibi kırılmalara karşı çok dayanıklı değil ve parça değişim ücreti hayli yüksek. Fakat CepMarket’e gelenler Samsung Note 8 ekran değişimi işlemini en hızlı şekilde yapabiliyorlar.

27 Eylül 2020 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S8Ön Cam Değişimi500 TL
Samsung S7 EdgeÖn Cam Değişimi500 TL
Samsung Note 9LCD Ekran Değişimi1749 TL
Samsung Note 8LCD Ekran Değişimi1599 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı149 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi149 TL
Samsung S7 EdgeBatarya Değişimi289 TL
Samsung S8 PlusBatarya Değişimi289 TL
Samsung S8Kasa Değişimi
Samsung S8 PlusKasa Değişimi

Samsung Note 8 ve Galaxy Note 9

Galaxy Note 8 ile Samsung bir kez daha “güvenilir” bir telefon yapabileceğini kanıtladı. Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen hala mükemmel bir cihaz. Portre modu oldukça başarılı ve stylus kalemiyle çizim yapıp, yazı yazmak oldukça keyifli.

Note 9 ile pek fazla bir şeyin değişmeyeceği düşünülüyor ve bu nedenle kullanıcıların Samsung Note 8’e yönelmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Note 9’un çıkışıyla birlikte Note 8’lerin fiyatlarında indirimler olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlar (1)

  • Müşteri cevap

    Merhaba; Pazar günü ekran değişimi yapmaları mantılı olmuş,geçen hafta Note 8 ekran Değişimi yaptırdım, tavsiye ederim, önlerinde araç için park yeri olması ayrıca güzel.

    3 Şubat 2019 , 15:41

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün