Samsung Note 8 Ekran DeğişimiGalaxy Note 8 ekran ücreti

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApptan Yaz

Kargo Cepmarket

 

Samsung Note 8 Ekran Değişimi

Galaxy Note 8 bugün bile gerek tasarımı gerekse donanımıyla herkesin dikkatini cezbeden bir telefon. Cihazda çift arka kamera, stylus kalem ve çerçevesiz bir ekran bulunuyor.

Samsung Note 8 Ekran Değişimi

Samsung Note 8 Ekran Değişim Fiyatı: 1345 TL

Galaxy Note 8 kesinlikle Samsung’un övünç duyduğu projelerden biri. Özellikle Note 7 faciasının ardından şirketin gerçekten iyi bir telefon çıkararak marka imgesini kurtarması gerekiyordu.

Koreli şirket kesinlikle Note 8 ile bunu başardı. Amiral gemisi telefon Snapdragon 845 yonga seti ile geliyor. Bu çipset bugün dahi en hızlı yonga setleri arasında yer alıyor.

Elbette her şey gibi o da kusursuz değil. Çoğu kullanıcı için fiyat anlamında erişilmesi güç bir cihaz. Aynı zamanda kötü şekilde konumlandırılmış parmak izi okuyucusu S8’de yapılan yanlışı devam ettiriyor.

Samsung Note 9 Ekran Değişimi

Infinity Display ekranı en beğenilen özelliklerinden biri. Ancak diğer her telefon gibi kırılmalara karşı çok dayanıklı değil ve parça değişim ücreti hayli yüksek. Fakat CepMarket’e gelenler Samsung Note 8 ekran değişimi işlemini en hızlı şekilde yapabiliyorlar.

5 Aralık 2019 – Samsung Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S8Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S7 EdgeÖn Cam Değişimi 500 TL
Samsung Note 9LCD Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung Note 8LCD Ekran Değişimi 1345 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
Samsung S7 EdgeArka Cam Değişimi 149 TL
Samsung S7 EdgeBatarya Değişimi 150 TL
Samsung S8 PlusBatarya Değişimi 199 TL
Samsung S8Kasa Değişimi
Samsung S8 PlusKasa Değişimi

Samsung Note 8 ve Galaxy Note 9

Galaxy Note 8 ile Samsung bir kez daha “güvenilir” bir telefon yapabileceğini kanıtladı. Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen hala mükemmel bir cihaz. Portre modu oldukça başarılı ve stylus kalemiyle çizim yapıp, yazı yazmak oldukça keyifli.

Note 9 ile pek fazla bir şeyin değişmeyeceği düşünülüyor ve bu nedenle kullanıcıların Samsung Note 8’e yönelmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Note 9’un çıkışıyla birlikte Note 8’lerin fiyatlarında indirimler olacaktır.