Samsung S8 Ekran Değişimi

Samsung S8 Ekran Değişimi

$203

Kargo ile Telefon Tamiri
İstanbul içi Moto Kurye

Samsung S8 Ekran Değişimi için 5 yorum bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba,
  S8 ekran değişim ücreti SAMSUNG yetkili serviste 1.050 TL Sizde daha pahalı sebebini merak ettim?

  Saygılar

  • Cep Market

   Merhaba; İlgili markanın yedek parçaları firmamızda OEM ( Orijinal ürün üreticisi ) standartlarında bulunmaktadır. Bu yedek parçaların üretimi ve satımı markanın kendi çatısı altında yapılmamaktadır, örneğin marka için yedek parça üretici firmalar bazı anlaşmalar dahilinde bu parçaların seri numarası olmadan garanti sunmadan daha ucuza mal edebilmek için çeşitli çalışmalar yapıp satışlarını sunmaktadır.

   Bu ürünler orijinal ürün ile aynı kalitede ürünlerdir, garantileri ise firma garantisidir. Örneğin satıcı firmalar bu gibi ürünlerde sorun yaşarsa bunların ücretlerini şahsi karşılamak zorundadırlar.

   Fiyat değişikliğine sebep olan bir çok sebep mevcuttur, bunlardan bazıları şu şekildedir.

   1: Bu parçaların piyasada satışı ilgi marka tarafından yapılmadığı için temin aşamaları çok zahmetlidir.
   2: Cepmarket gibi 3.cü parti tamir servisleri bazı özel ek hizmetler sunmaktadırlar, bazı ücretsiz kargo, ücretsiz ekran koruyucu, yada kredi kartına taksit hizmetleri gibi.
   3: Ekran değişimleri servislerde genel işlem süreleri dahilinde çok uzunca süreç gerektirirken, cepmarket gibi firmalar stok dahilinde dakikalar için çözümler sunmaktadır.

   Bu konu devamında extraları içerip uzayabilir, fiyat politikaları yetkili servis dışında bir çok farklı firmada değişkenlik göstermektedir.

   Cep Market olarak biz kar marjını minumum tutup müşteri memnuniyetini maximuma çekebilmek için elimizden geleni yapmaktayız, fakat belirtiğimiz durumlar dışında ek giderler tabiki çıkmaktadır,

   Umarız bu konu sizleri bilgilendirmeye yardımcı olur, harici aklınıza takılanları sormak için bizlere whatsapp hattımızdan yada sabit hatlarımız üzerinden ulaşabilir istediklerinizi sorabilirsiniz.

 2. Cep Market

  Merhaba; Firmamızda kullanılan tüm yedek parça ürünler OEM servis ürünleridir, işçilik ve parça garantisi sunulmaktadır. Yinelenen arızalarda ücret talep edilmemektedir, tüm Türkiye’ye kargo gönderimi ücretsizdir.

  Yardım mı lazım ?

  https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

 3. Cep Market

  Merhaba; Bu gibi renk değişimlerinde öncelik ile stok doğruluğu yapmanız gerekmektedir, 0216 345 83 84 no lu telefondan bu konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 4. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Firmamız tarafından cihaz onarımlarında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu durum, onarım sonrası yaşanılan problemleri minimum seviyeye indirmektedir. Cihazınızın onarımı sonrasında, yaşayacağınız herhangi bir problem durumunda firmamız sizlere, onarım sonrası garanti hizmeti kapsamında tekrar yardımcı olacaktır. Bilginize.

 5. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Samsung Galaxy Note 8 modeli için ekran tamiri teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Onarım işlemi yoğunluğa bağlı olarak 15 ile 30 dakika arasında değişebilmektedir. İşlem ücreti 1499 TL’dir. Kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bilginize.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!