Samsung A50 Ekran Değişimi Kadiköy Servisi– Merak edilenler

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

Samsung A50 Ekran Değişimi

Samsung A50 Türkiye’de en çok satan A serisi telefonlardan biri olmayı başardı. Cihaz uygun fiyatı ve başarılı tasarımı ile dikkat çekiyor. Büyük ön paneli nedeniyle ekranı kolay kırılabiliyor ve Samsung A50 ekran değişimi bu anlamda merak konusu oluyor.

Samsung A50 Ekran Değişimi
Samsung A50 Ekran Değişimi

Samsung A50 Ekran Fiyatları Kadıköy 10 Nisan 2020

CepMarket en hızlı Samsung A50 ekran değişimi yapan servisler arasında yer almaktadır. Teknisyenlerimiz A50 ekran değişimi yaparken önce cihazınızı yedekliyor ve ardından ana menüyü dahi açmadan sıfırlıyor. Bu sayede bilgileriniz güvenle saklanıyor. İşlem ortalama 1 saat gibi bir sürede tamamlanırken, teknisyenlerimiz kırık ekranı yalnızca OEM damgalı en üst düzey parçalarla değiştiriyor.

Samsung A30 Ekran Değişimi

OEM ekranlar A50’den çıkarılan kırık ekranla birebir aynı ürünler olduğundan onarımın ardında cihazınızda herhangi bir farklılık deneyimlenmez (hissiyat, performans, görüntü, çözünürlük vb gibi). Samsung A50’niz yine aynı akıcılıkla çalışmaya devam eder. Üstelik Samsung’un kendi servisinde yapılan işlemler günleri ve hatta haftaları alırken CepMarket’te müşterilerimiz yalnızca 1 saat kadar beklemektedir.

Samsung Galaxy Tamiri A50 Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A50 ekran değişimi fiyatı bu anlamda  500 TL’dir. Parçalarımızın sorunsuz çalışacağı garantisini veriyoruz. Cihazınızı bir kez teslim aldıktan sonra dilediğiniz kadar servisimizde test edebilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızı bizlere ücretsiz kargo ile gönderip alma seçeneğiniz de bulunuyor.

10 Nisan 2020 – Samsung Ekran ve Cam Değişimi Fiyatları

ModelÜrün & Hizmet
Samsung A50 Ekran Değişimi
500 TL
Samsung A50 Ön Cam Değişimi
Sorunuz
Samsung A50 Batarya Değişimi
Sorunuz
Samsung A50 Mikrofon Değişimi
Sorunuz
Samsung A50 Kasa Değişimi
Sorunuz
Samsung A50 Arka Kapak Değişimi
Sorunuz