iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s Ekran Değişimi

$20

Kargo ile Telefon Tamiri
İstanbul içi Moto Kurye

iPhone 5s Ekran Değişimi için 7 yorum bulunuyor

 1. 5 üzerinden 3

  Müşteri

  ekran orjinalmi yan sanayimi bunun ile ilgili bir bilgi göremedim

  • Cep Market

   Merhaba; Orjinal , A++ , Swap , Refurbish ekran çeşitleri mevcuttur, ilan içinde verilen fiyat A++ Kalite fiyat için geçerlidir. Tam anlamıyla bozulmayan çatlak ama kullanıma devam edilebilen ekranlarda sadece ön cam değişimi yapılabilmektedir. Bu sayede oprjinal ekranınızı kullanmaya devam edebilir, yada orjinal ekran için fiyat ve stok kontrolü yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0216 345 83 84 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

   NOT: A++ kalite ekranların menşei’si çin’e ait yedek parça servis ekranlarıdır.

 2. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; iPhone 5S modeli için orijinal batarya stoklarımızda mevcuttur. Bilginize.

 3. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Batarya değişimi ile sorun çözülecektir. Bilginize.

 4. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhabalar öncelikle, cihazımı aşırı çok şarz ettiğim için bataryada ufak bir şişme söz konusu bu yüzden cihazımın ekranında da hafif şişik var sadece bataryayı değiştirmek çözümmü yoksa ekranı değiştirmek lazımmı

 5. Cep Market

  Merhaba,
  Bu sorun iç ekran kırılması ya da çatlamasından kaynaklanabilmektedir. Ayrıca dokunmatik entegresinin arızalanması da bu soruna sebep olabilmektedir. Size net bir cevap verebilmemiz için teknik ekibimizin telefonunuzu incelemesi gerekmektedir. Dilerseniz ücretsiz arıza tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 6. Cep Market

  Merhaba,
  İki taraflı kargo gönderim ücreti firmamıza karşılamaktadır. Sizin sadece ekran değişim ücreti olan 99 lirayı ödemeniz yeterlidir, diğer tüm ücretler tarafımıza aittir.

 7. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; iPhone 5s modeli için home tuşu değişimi teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat cihazınızın parmak izi okuyucusu çalışmayacaktır. İşlem ücreti 50 TL’dir. Bilginize.


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!