Samsung A9 Pro Ekran Değişimi

Samsung A9 Pro Ekran Değişimi

Samsung A9 Pro Ekran Değişimi

Bu makaleyi okuyorsanız büyük ihtimalle Samsung A9 Pro ekran değişimi işlemine ihtiyacınız var demektir. Samsung A9 Pro telefonunuzda kırık ekran ya da çatlamış cam sorunu yaşıyorsanız CepMarket mağazamızda bu problemi kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung A9 Pro Ekran Değişimi

Galaxy A9 Pro Değişimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde yetişkinlerin %90’ı en az bir telefona sahipken bunların %60’ından fazlasını akıllı telefonlar oluşturuyor. Hâl böyle olunca bu cihazların tamire ihtiyaç duymadığı bir günle karşılaşılmıyor. Samsung A9 Pro bütçe dostu bir cihaz ve aynı zamanda geniş bir ekrana sahip. Dolayısıyla istenmeyen bir kaza sonucunda ekranının zarar görmemesi işten bile değil.

CepMarket’in ele aldığı Galaxy A9 Pro değişim ve tamir işlemleri arasında şarj sorunları, kasa sorunları, batarya sorunları ve parçalanmış veya kırılmış ekran gibi başlıca konular bulunmaktadır. Eğer A9 Pro telefonunuzu düşürmeniz veya sıvı temasına maruz bırakmanız sonucunda LCD panelde garip renkler ya da şeritler görüyorsanız A9 Pro ekran değişimi işlemine ihtiyacınız var demektir.

Arka Planda Klavye Görünüyor

Samsung A9 Pro ekran değişimi servisimizde 1 saatten daha kısa sürede tamamlanır. Eğer koruyucu camınız çatlamış ya da kırılmışsa, ekran değişimi ile beraber yenilenebilir. Yalnızca cam değişimine ihtiyacınız olduğunda ise özel ekipmanlarımızla orijinal LCD ekranınızın sizde kalmasını sağlıyoruz. Kırık ekranlı telefonların onarılması hem estetik hem de işlevsellik anlamında önemlidir. Kırık camlar elinizi kesebilir ya da parçalandığında etrafa saçılırlar.

Ocak 2021 – Samsung A9 Pro Ekran Değişim Fiyatları

Model Yapılan İşlem Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung A9 Pro
Ekran Değişimi 899 TL
Samsung S8Plus Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8
Batarya Değişimi 240 TL
Samsung S7
Arka Kamera Değişimi 149 TL

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!