iPhone 11 Ekran Fiyatları Ne Kadar ? – Süreç ve işlemler hakkında bilgilendirme

Hemen AraYol Tarifi AlWhatsApp’tan Yaz

Kargo Cepmarket

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

Apple geride bıraktığımız son yıllık etkinliğinde yeni iPhone 11 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Telefonlar önceki modellere kıyasla herhangi bir tasarım değişikliği ile gelmiyor. Ancak içeride değişen çok şey var. Kullanılan çipset, pil ömrü ve kameralar bunlar arasında. Ekranlar da büyüdü. Yeni Super Retina ekranlar hiç olmadığı kadar yüksek çözünürlük sunuyor. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi şimdi merak ediliyor.

iPhone 11 Pro Max İç Ekran Değişimi

CepMarket olarak 1 saat sürede iPhone 11 Pro Max ekran değişimi yapıyoruz. Ekranım kırıldı ya da çatladı şikayetiyle gelen müşterilerimize aynı gün tamir fırsatı sunuyoruz. Ekranlarımız A kalite olup, cihazdan çıkarılan hasarlı orijinal ekrandan farkı yoktur. Ucuz iPhone 11 Pro Max ekran değişimi için çeşitli seçeneklerimiz bulunuyor.

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Orijinal yedek parçalarımızda dış panel + LCD + dokunmatik yüzey olduğu gibi bir aradadır. Dış panelde, özellikle çentik üzerinde hasar varsa bunlar ortadan kalkar. Ekran kırılmasında üç bileşen birden yenilenir. Tamirden sonra ekran parlaklığı, hassasiyeti ya da rengi değişmemektedir.

İlk Gün Performansı

  1. Tamirin ardından ilk gün performansına ulaşılır. Dokunmatik hızı ve hassasiyeti değişmez.
  2. Ekranın güç tüketimi, cihazın pil ömrü tamirden etkilenmez.
  3. Ekran değişiminden sonra iPhone 11 Pro Max’in verileri silinmez.
  4. Parçalarımız A kalite olup çıkarılan parça ile performans farkı yoktur.

Ekran Kırılması Garantiye Girer mi?

Apple’ın müşteri satış sözleşmesinde belirtildiği gibi iPhone’larda ekran kırılması garantiye girmiyor. Bunun yerine tüm ücreti cebinizden karşılamanız bekleniyor. CepMarket gibi tecrübeli servislerde orijinal ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Telefonun darbe alması durumunda yüksek ücret ödemekten endişe etmeniz gerekmez.

Örnek Video

iPhone 11 Pro Max Teknik Servisi

2006 yılından bu yana Kadıköy’de verdiğimiz iPhone ekran değişimi hizmetleri ile tüm iPhone’ları aynı saat içerisinde onarmış oluyoruz. Çift taraflı ücretsiz kargo seçeneğimiz bulunmaktadır. Ekranda kırık yoksa bizzat hasar tespit adımına geçiyoruz. Yol tarifi için şimdi bizi arayabilir ya da WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Akıllı Telefonların Yalnız Ön Cam Değişimi Tamir Ücretleri

16 Ekim 2019 – iPhone 11 Max Pro Tamir Bilgileri

ModelFiyat
iPhone 11 Max Pro Ekran DeğişimiFiyatlar beklenmektedir
iPhone 11 Max Pro Cam DeğişimiFiyatlar beklenmektedir
iPhone 11 Max Pro Arka Kamera Camı DeğişimiFiyatlar beklenmektedir
iPhone 11 Max Pro Batarya DeğişimiFiyatlar beklenmektedir
iPhone 11 Max Pro Arka Kapak DeğişimiFiyatlar beklenmektedir

Fiyat Bilgisi

Fiyat bilgisi için bize telefon açabilir ve en güncel ücretleri öğrenebilirsiniz. Ücretlerimiz uzman teknisyenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Tamirlerimiz parça ve işçilik garantili olup, meydana gelebilecek hiçbir hatadan endişe etmeniz gerekmez.