iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

229 

Kargo ile Telefon Tamiri
İstanbul içi Moto Kurye

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi için 31 yorum bulunuyor

 1. Müşteri

  Hafıza yükseltme işlemi fiyati sormak istiyorum

  • Cep Market

   Merhaba; 16 GB, 32 GB ya da 64 GB bir iPhone anında 128 ya da 256 GB yapılabiliyor, tüm NAND çip değişimleri, alanında uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

   128 GB ve üstü işlemlerde 680 TL olan bu işlemin, 64 GB değişimlerinde 600 TL olarak ücretlendirilmesi bulunmaktadır.

   Harici aklınıza takılanları sormak için mesai saatleri içinde 0216 345 83 84 no lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 2. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  telefonumu göndermiştim kargoyla geri gönderdiler telefonu oldukça güvende göndermişler kendi telefonum olmasına rağmen ben bile bu kadar özen göstermezdim bunu için özenle teşekkür ederim.

 3. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Kargo aşamasında cihazınızı koruyucu ambalajlar ile göndermeniz halinde, cihazınız herhangi bir zarar görmeyecektir. Dikkat etmeniz gereken cihazınızı kutu, köpük, baloncuklu poşet ve benzeri koruyucu ambalajlar ile göndermenizdir. Bilginize.

 4. Cep Market

  Merhaba,
  Siz değerli müşterilerimizi mutlu görmek bizi ayrıca mutlu ediyor. Değerli yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için size canı gönülden teşekkür eder telefonunuzu güle güle kullanmanızı dileriz.

 5. Cep Market

  Merhaba,
  Ekran değişimi sonrasında telefonunuzdaki herhangi bir bilgi kaybı söz konusu değildir. Rehberiniz, fotoğraflarınız ve tüm diğer bilgileriniz olduğu gibi korunur. Siz değerli müşterimizi de arkadaşınız gibi memnun etmek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz. İyi günler dileriz…

 6. Cep Market

  Merhaba,
  Ekran değişimi komple olarak gerçekleşmektedir. Teknik servisimizde kullandığımız parçalar orijinaldir, gönül rahatlıyla telefonunuzu bize emanet edebilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

 7. Cep Market

  Merhaba,
  Endişelenmenize gerek yok sayın müşterimiz, bu işlem sonrasında telefonun içindeki herhangi bir bilgi kaybı söz konusu olmamaktadır. Rehberiniz, fotoğraflarınız ve diğer tüm bilgileriniz olduğu gibi telefonunuzun hafızasında durmaktadır.

 8. Cep Market

  Merhaba,
  iPhone 6 ekran değişimi fiyatına aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

  https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-6-ekran-degisimi/

 9. Cep Market

  Merhaba,
  Sadece cam değişimini müşterilerimize önermiyoruz, işlem sonrasında çeşitli problemler çıkabiliyor. Bunun yerine ful ekran değişimini tavsiye ederiz. Bu şekilde uzun süre herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

 10. Cep Market

  Merhaba,
  Teknik servisimizde kullandığımız tüm servis malzemeleri orijinal ürünlerdir. Ekran değişimi sonrası cihazınız ilk günkü gibi temiz ve net bir görüntü sağlar.

 11. Cep Market

  Merhaba,
  Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra diğer tüm tamir işlerini de yaptırabilirsiniz. Bunun için telefonunuzu bize ulaştırmanız yeterlidir.
  İyi günler dileriz.

 12. Cep Market

  Merhaba,
  Büyük ihtimalle telefonunuzun iç ekranında kırılma yaşanmış, ekran değişimi işlemi sorununuzu giderecektir.
  İyi günler dileriz.

 13. Cep Market

  Merhaba,
  Komple ekran değişimi işlemi sorununuzu çözer, tüm dertlerinizden kurtulursunuz. iPhone 6s plus ekran değişimi fiyatı için linke tıklamanız yeterlidir.
  https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-6s-plus-ekran-degisimi/
  İyi günler dileriz.

 14. Cep Market

  Merhaba,
  Ekranın dokunmatik ünitesinde bir sorun olabilir. Size net bir cevap verebilmemiz için cihazınızı test etmemiz gereklidir. Ücretsiz arıza tespit hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

 15. Cep Market

  Merhaba,
  Değerli müşterimiz bu güzel yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için asıl biz size teşekkür eder iyi günler dileriz. ?

 16. Cep Market

  Merhaba,
  Sadece cam değişimi yapmanın sonrasında bir takım problemler oluşmaktadır. Biz cam değişimi yerine komple ekran değişimini tavsiye ediyoruz. Ücretsiz kargo gönderimi ile telefonunuzu bize gönderdiğinizde teknik ekibimiz hemen sizinle ilgilenecektir.
  İyi günler dileriz.

 17. Cep Market

  Merhaba,
  Sadece ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz ve bunun için komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orijinal ekran değişimini tavsiye ederiz. Bu şekilde daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

 18. Cep Market

  Merhaba,
  Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo uygulamaları gibi kampanyalarımız sayesinde yüksek hacimli işlemler gerçekleştirdiğimizden dolayı orijinal servis malzemelerini ucuza temin edebiliyoruz. Bu sayede daha çok müşterimize uzuca kaliteli hizmeti sunma olanağına kavuşuyoruz. Yaptığımız işlerin her zaman arkasındayız dilediğiniz zaman teknik servisimizi görmeye de gelebilirsiniz.

 19. Cep Market

  Merhaba,
  Geçmiş olsun, yaşmış olduğunuz sorun iç ekranda görülmeyen çatlamalardan kaynaklanıyor olabilir. Anakartla ilgili bazı problemlerde bu soruna sebep olabiliyor. Net bir cevap verebilmemiz için teknik servisimizin telefonunuzu test etmesi gerekmektedir. Dilediğiniz zaman ücretsiz arıza tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 20. Cep Market

  Merhaba,
  Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra diğer tüm tamir işlemleri de yapılmaktadır. Telefonunuzu teknik servisimize ulaştırdığınızda tüm sorunlarıyla ilgilenilir.

 21. Cep Market

  Merhaba,
  Müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuza sunma gayreti içindeyiz. Kargo ile gönderim yaptığınızda ortalama 3 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

 22. Cep Market

  Merhaba,
  Cihazınızı görmeden buradan tam olarak teşhis koymak zor. Ekran kaynaklı bir sorun gibi gözüküyor, ücretsiz arıza tespit hizmetimizden yararlanarak sorununuzun net cevabını alabilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

 23. Cep Market

  Merhaba,
  Değerli müşterimiz siz mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz. Bu değerli ve güzel yorumunuzu bizimle paylaştığınız için size gönülden teşekkür ederiz. ?

 24. Cep Market

  Merhaba,
  Tamir sonrası müşterilerimize olumsuz deneyimler yaşatmamak için teknik servisimizde kullandığımız tüm ürünler orijinaldir. Bu konuda youtube kanalında video bile hazırladık. linke tıklayarak ilgili videoya ulaşabilirsiniz.
  https://youtu.be/0daQ0tP328g

 25. Cep Market

  Merhaba,
  Telefonunuza ekran değişimi yapılması durumunda sorununuz çözülebilir. Daha net bir şekilde teşhis koymak için cihazınızı test etmemiz gerekir. Dilediğiniz zaman ücretsiz arıza tespit hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

 26. Cep Market

  Merhaba,
  Teknik servisimizde kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Müşteri memnuniyeti açısından değişim yapılan parçalar orijinal servis parçalarıdır, yaptığımız işlerin her zaman arkasındayız.

 27. Cep Market

  Merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun. Teknik servisimizde ekran değişiminin yanı sıra tüm tamir işleri de ayrıca yapılmaktadır. Telefonu bize ulaştırırsanız teknik ekibimiz ekran değişimi ile birlikte kasa değişimini de gerçekleştireceklerdir.

 28. Cep Market

  Merhaba,
  Müşteri memnuniyeti açısından teknik servisimizde kullandığımız ürünler orijinaldir. Bu konuda içiniz rahat olsun.

 29. Cep Market

  Merhaba,
  Gönderim yaptığınız günden bir sonraki iş gününde elimize ulaşır ve aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılıp tarafınıza gönderilir. Toplamda 2 veya 3 iş günü içerisinde telefonunuzu tamir olmuş bir şekilde geri alabilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

 30. Cep Market

  Merhaba,
  Telefonunuzun bataryası şişme problemi gösteriyor gibi gözüküyor. Kesin ve net bir şey söylemek için telefonunuzu teknik ekibimizin test etmesi gerekmektedir. Ücretsiz arıza tespit servisimizden faydalanabilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

 31. 5 üzerinden 5

  Cep Market

  Merhaba; Firmamızda iPhone 6 plus için baseband chip değişimi yapılmaktadır.
  Detaylar için;
  https://cepmarket.com.tr/urun/iphone-6-6-plus-baseband-sebeke-entegresi-degisimi/


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!