Samsung Note FE Fan Edition Ekran Değişimi

-9%

Samsung Note FE Fan Edition Ekran Değişimi

$148 $135

Samsung Note FE Fan Edition Ekran Değişimi için 6 yorum bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  telefonumun servisi bile orjinal ekran temin edemiyorken siz nasıl orjinal ekran sağlıyorsunuz? ve ekranın orjinal olduğunun belgesi ve ispatı var mıdır?

  • Cep Market

   Merhaba; Samsung Fan edition , s7 edge s8 ve s8 plus modellerinde yan sanayi ekranlar sorunlu çalışmaktadır. ( Piyasada bu ürünlerin satışı yapılmamaktadır )

   Bu modellerde yan sanayi ekran aradığınızda olumlu cevap alamazsınız, sadece ( OEM ) – orijinal çıkma – yada cam değişimi yapılmış revize ekranlar vardır

   Dolayısıyla Sağlam çalışan FE ekranı nereden alırsanız alın yan sanayi olmayacaktır

   Ekranı orijinal firmamıza özgü bir şey yada bizim ayrıcalığımız değildir, bir çok tamircide bu serilerde belirttiğimiz kalite ekranlar bulunmaktadır.

   NOT: Ekran piyasasında Ekranlar için orijinaldır sertifika’sı gibi bir belge olmamakta ve düzenlenmemektedir

 2. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Ekran orjinalmi yoksa farklı bir firmanın ürettiği ürünmü ?

  • Cep Market

   Merhaba; Note Fan edition ekran değişiminde kullanılan ekran orjinaldir’ firmamızda alternatif oem , revize , yedek parça türleride mevcuttur.

 3. Cep Market

  Merhaba; Ürün yada hizmet içinde bulunan kredi kartı ile ödeme butonuna basarak, yönlendirildiğiniz ödeme sayfası üzerinde kredi kartı ile taksitli yada tek çekim fiyatlarıni görebilirsiniz.

 4. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Ekran fiyatı burada 1149 olmasına rağmen 1250 tl fiyat verdiler,Sadece ekranı almak istedim ama ona da 1250 dediler… Pek tekin biryere benzemiyor Youtube daki videoları da sanırım prodüksiyon ürünü. Sorduğum sorulara detaylıca cevap vermekten acizler ve
  aynı zamanda cümle içersindeki 3 kelimeden 1 i “efendim” olacak şekilde cevaplar aldım. İlgi alaka ve çözüm odaklılık Sıfır. Alırım Aliexpressten takarım abalar gibi ekranımı. Bu yorumu da yayınlamazlar biliyorum ama olsun.

  • Cep Market

   Merhaba; Fiyat güncellemeri sonrası güncel fiyatların değişmesi ve google indexlerinin gücellenmesi bazen 24 – 48 saat arasında değişiklik gösterebilmektedir, bunun için çok özür dileriz.

 5. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Cam orjinalmidir

  • Cep Market

   Merhaba; Sadece cam değişimi henüz yapılamamaktadır bilginize, komple ekran değişimi gereklidir stok ve fiyat bilgisi için 0216 345 83 84 no lu telefondan danışma hattından bilgi alabilirsiniz.

 6. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Forum donanımdan gördüm, bugün kadıköye gittim ekran değişimi için telefonda konuşmuştum 1119 TL idi, ekran değişiminde fiyatların güncellediğini söylediler! aha dedim ki kazık fiyat geliyor 1199’du falandı ama şu kadar diyecekler sandım. Ne dendi fiyatlarda güncelleme yapılmış güncel fiyat 1149 50 TL para üstümü iade ettiler. Gidin beyler para değil müşteri odaklı bir firma


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!