Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi


Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi fiyatı ise 899 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 899 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Kargo Gönderimi”


Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Detayları

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/xiaomi-redmi-k20-pro-ekran-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 899 ‘dir.

  • Soru: Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Xiaomi Redmi K20 Pro Ekran Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.