Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi


Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi fiyatı ise 295 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 295 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Kargo Gönderimi”


Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Detayları

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/huawei-p9-lite-mini-ekran-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 295 ‘dir.

  • Soru: Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.