Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi


Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi fiyatı ise 245 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 245 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Kargo Gönderimi”


Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Detayları

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/huawei-p-smart-figo-ekran-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 245 ‘dir.

  • Soru: Huawei P Smart Figo Ekran Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Huawei P Smart Figo Ekran Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.