Telefon Ekran Filmi Tamiri

Cep telefonunuz tamir mi edilmeli? Sorununuz ister kırık ekran, ister kasa değişimi ya da telefon ekran filmi tamiri olsun; CepMarket tüm cep telefonları için hızlı ve verimli onarımlarda bir numaralı isimdir.

Ekran Filmi Tamiri
Ekran Filmi Tamiri

Telefon Filmi Onarımı

Cep telefonunuzla ilgili sorununuz ne olursa olsun hiç vakit kaybetmeden tamir ettirebilirsiniz. Telefon ekran filmi tamiri mağazamızda sık yaptığımız işlemlerden biridir.

Cihazınız ses veriyor, müzik çalıyor ancak bir türlü görüntü vermiyor mu? Telefonunuzun ne yaparsanız yapın siyah ekranda kaldığı bir durumda ekran filmi gerçekten de zarar görmüş olabilir?

Ancak bunun dışarıdan bakarak anlamak imkansızdır. Telefonunuzu ücretsiz hasar tespit işleminden geçirmeli ve sorununun tam olarak hangi birimden kaynaklandığını anlamalıyız.

Bunun için Kadıköy merkezli CepMarket servisimize uğrayabilir ve cihazınızdaki problemi tecrübeli teknisyenlerimize iletebilirsiniz. Kendileri telefonunuzu test edecek ve birkaç dakika içinde ekran filmi tamiri gerekli mi değil mi size bildirecektir.

iPhone Tamir & Ekran Değişimi Tavsiye

Çoğu durumda ekran değişimi gerekebilir ve bunun ücretleri modelden modele farklılık göstermektedir. Ancak elverişli olduğu durumlarda ekran filmi mağazamızdaki profesyonel ekipmanlar yardımıyla değiştirilebilmekte ve bu sayede tamir ücreti düşürülmektedir.

6 Nisan 2020 – Ekran Değişimi Fiyat Bilgisi

ModelÜrün & HizmetÜcreti
iPhone 8
Ekran Değişimi 240 TL
iPhone 7
Ekran Değişimi 200 TL
iPhone X
Ekran Değişimi 899 TL
HTC U
Ekran Değişimi 599 TL
Xiaomi Mi Max 2
Ekran Değişimi 239 TL
Samsung S8 PlusEkran Değişimi 1289 TL
LG V20Ekran Değişimi 395 TL
Casper Via A2Ekran Değişimi 340 TL
Samsung S9Ekran Değişimi 1399 TL
Samsung Note 9Ekran Değişimi 1499 TL
Huawei P20Ekran Değişimi 1200 TL