Sıkça Sorulan Sorular

iPhone modellerinde en çok karşılaştığımız arızalar için sorular ve yanıtlarına yer verdik. Arıza türleri süreleri yada ücretleri gibi genel bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır. Bunları basitçe belirtmek gerekirse iphone için ana kart tamiri, garanti ön cam yada ekran değişimi kargo süreleri vb.

iPhone Face id aktarımı yapılıyor mu?

Profesyonel Apple teknik servis ekibimizin geliştirdiği yeni bir yöntemle iPhone X Ekran değişimi sonrası FACE ID özelliği tekrar aktif hale getiriliyor. Geliştirdiğimiz bu yöntemle cihazdaki FACE ID entegresi, yeni ekrana entegre edilerek bu özellik kullanılmaya devam ediyor.

NOT: Daha önce ekran değişimi yapılmış ve Face ID sorunu yaşayan cihazlarda taşıma işlemi gerçekleştirilememektedir.

Detaylar

Nand Çipi değişimi yapılıyor mu?

Halihazırda iyi performans sunan ve kamera tarafında tatmin edici sonuçlar veren bir iPhone’un yalnızca depolama alanı düşük diye kenara atılmasına gerek yok. Teknoway CepMarket’te müşterilerimize NAND çip değişimi sunuyoruz.

Detaylar

Ses Entegresi değişimi yapılıyor mu?

iPhone ses entegresi değişimi yaptırmak isteyen kullanıcılarımıza Kadıköy’de hızlı, güvenilir ve gelişmiş ses entegresi tamiri imkanı sunuyoruz. iPhone ses entegresi değişiminde artık orijinali gibi ses vermeyen iPhone cihazınızı ilk günkü performansına getiriyoruz. Tamirde asla bilgileriniz silinmemekte, video ve resim gibi verileriniz yerli yerinde kalmaktadır.

Detaylar

Telefon satın alıyor musunuz?

Sıfır cep telefonu alan yerlerden biri olan CepMarket, Kadıköy Teknoway binasında yer alan bir telefon teknik servisidir. Servisimizde ikinci el telefonların yanında sıfır cep telefonları da alıyoruz.

Sıfır Telefon Alımı Detayları

 

İkinci el cep telefonu alan yerler arasında Kadıköy merkezli CepMarket sık başvurulan servislerden biri. CepMarket, Teknoway elektronik eşya mağazasında yer alıyor.

İkinci El Telefon Alımı Detayları

Ekranlar neden bozuluyor veya kırılıyor?

Akıllı telefonların ne kadar hassas cihazlar olduğu herkes tarafından biliniyor. Her ne kadar kırılmaz cam veya Gorilla Glass gibi ekran teknolojileri ile donatılmış olsalar da, en iyi markaların ekranlarında bile sorunlar ve problemler ortaya çıkabiliyor. Bunun birinci sebebi elbette çok yoğun kullanılmaları ve kullanım sırasında düşürme, baskı veya buna benzer darbelere maruz kalmalarıdır. Örneğin aşağıda iPhone X modeli için ekran yada cam değişimi fiyatları paylaşılmıştır.

iPhone X Ön Cam Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Arka Cam Değişimi

 

Tüm modeller için detaylar

iPhone Tamir Kadıköy Müşteri Yorumları

Kadıköy’de iPhone Teknik Servisi

CepMarket hem ikinci el telefon satan ve satın alan bir yer olmakla birlikte uzmanlaştığı alan akıllı telefon onarımı yapmaktır. iPhone tamiri CepMarket’te en çok yapılan işlemlerin başında geliyor. CepMarket olarak tüm iPhone modellerini, problemleri ne olursa olsun onarıyoruz.

Onarımı yapılan iPhone modelleri arasında iPhone X, XR veya XS serisi gibi yeni ve güncel modeller de yer alıyor. iPhone’larda su hasarını, bozuk tuşları veya kırık ekranları kolayca onarabiliyoruz. Bunu her teknik serviste bulunmayan gelişmiş ekipmanlarımıza borçlu olduğumuzu da söyleyebiliriz.

Ücretsiz Kargo ile iPhone Tamir

iPhone tamir Kadıköy bölgesinde sıkça yapılan bir işlemdir. Ancak burada yer alan her mağazanın işinde CepMarket kadar tecrübeli olduklarını düşünmek hata olacaktır. Kadıköy’de iPhone tamiri yaptırmak servisimizde 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanabilen bir işlemdir. Dileyen müşterilerimiz ürünlerini ücretsiz kargoyla mağazamıza gönderip alabilmektedir.

Kadıköy’de en iyi iPhone tamiri nerede yapılıyor merak ediyorsanız şimdi servisimizi arayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. iPhone’da yaşadığınız problem her ne olursa olsun Kadıköy’de bulunan teknik servisimize uğrayarak bunun 1 saatte ortadan kaldırıldığını görmeniz mümkün. Ekran hasarları, cam değişimleri, hoparlör veya mikrofon yenileme gibi işlemler sıklıkla yapılan iPhone tamirlerimiz arasında yer almaktadır.

iPhone Tamir Kadıköy Ekran Değişimi

iPhone tamir Kadıköy konu başlığında ekran değişimini geçmek olmazdı. Servisimizde tüm iPhone’lar için ekran değişimi yapıyoruz. İşlem yalnızca gelişmiş ekipmanlarla ve en güvenli tekniklerle yerine getiriliyor. Fiyat olarak da oldukça avantajlıdır.

iPhone Tamir Kadıköy Cam Değişimi

Cam değişimi yine önemli konular arasındadır. Kadıköy merkezli servisimizde tüm iPhone’ların cam değişimini 2 ila 3 saat gibi kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

iPhone Tamir Kadıköy Arka Kapak Değişimi

Hemen hemen tüm iPhone’lar cam arka kapakla geldiğinden kolay kırılan bileşenler arasındadır. Neyse ki servisimizde arka kapak değişimi Apple’da olduğundan daha uygun fiyatlıdır.

iPhone Tamir Kadıköy Kamera Değişimi

Yere sık düşürülen iPhone’larda kamera modülü arıza yapabiliyor. Kimi zaman OIS görüntü sabitleyici bozuluyor kimi zamansa kamera tamamen karanlık gösteriyor ya da camı çatlıyor. Bunların da değişimini gerçekleştiriyoruz.

iPhone Tamir Kadıköy Hoparlör Değişimi

Hoparlör arızası kendini cızırtılı ses veya tamamen kısık ses ile belli edebilir. Bu arıza da sadece düşmeye bağlı oluşabiliyor. Hoparlör değişimini ortalama 1 saatte tamamlıyoruz.

iPhone Tamir Kadıköy Mikrofon Değişimi

Mikrofon çalışmadığında karşıdaki sizi duyamaz ya da Siri asistanı komutlarınızı algılayamaz. Hızlı mikrofon değişimi için CepMarket’e uğrayabilirsiniz.

iPhone Tamir Kadıköy Batarya Değişimi

Bataryalar tüketim ürünü olduğundan ortalama 2 senenin ardından büyük oranda zayıfladıklarını belli ederler. Bu durumda iPhone batarya değişimi yaptırmanız gerekir.

iPhone Tamir Kadıköy Şarj Soketi Değişimi

iPhone’larda Şarj soketleri kolay arızalanır. Kadıköy merkezli servisimizde her model için şarj soketi değişimi seçeneğiniz vardır. Soket arızasında telefon şarj olmaz ya da yavaş şarj olabilir.

iPhone Tamir Kadıköy Kulaklık Yuvası Değişimi

Kulaklık yuvası kir veya toz nedeniyle ya da oluşan gevşeklik neticesinde eski işlevini kaybederse bunu CepMarket’te onarabilirsiniz. Tüm iPhone’lar (XS Max, XS, XR ve X ile birlikte 8, 7, 6 ve 5 serisi) bu tamire dahildir.

iPhone Tamir Kadıköy Ses Tuşu Değişimi

Ses tuşu kırılabilir, gevşeyebilir ya da hiç basmayabilir. Sorun değil, zira teknisyenlerimiz bu sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilirler. Tek yapmanız gereken ortalama 40 dakika kadar beklemek olacak.

24 Şubat 2020 – iPhone Ekran Tamir Fiyatları

ModelCam Değişimi FiyatıEkran Değişimi Fiyatı
iPhone XS Max
1200 TL 2600 TL
iPhone XS 700 TL 2000 TL
iPhone XR
699 TL 1400 TL
iPhone X
650 TL 899 TL
iPhone 8 Plus
350 TL 240 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam 399 TL
iPhone 8 300 TL 240 TL
iPhone 8 Arka Cam 399 TL
iPhone 7 Plus 249 TL 220 TL
iPhone 7 220 TL 200 TL
iPhone 6S Plus
200 TL 229 TL
iPhone 6S 190 TL 200 TL
iPhone 6 Plus
180 TL 229 TL
iPhone 6 160 TL 200 TL
iPhone 5S 150 TL 150 TL
iPhone 5C 150 TL 150 TL
iPhone 5 150 TL 150 TL
iPhone SE 150 TL 150 TL
iPhone 4S 149 TL 149 TL
iPhone 4 149 TL 149 TL

 

Diğer Modeller için Fiyat Listesi

LÜTFEN küçük harf kullanın – iphone ✓ İPHONE