iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi


iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi fiyatı ise 400 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz. “COVID-19” Hijyen kurallarına uyarak Tam Kapanma Tedbirleri” dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 arasında telefon tamiri hizmetlerinde kargo desteği sağlıyoruz. Tüm akıllı cihazların ( Telefon & Tablet vb ) tamirlerini 1 gün içinde tamamlıyoruz.


Tamir Fiyatı: 400 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Soru & Cevap Hattı: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme DetaylarıiPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Detayları

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi / Tamiri / Teknik Servisi


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 400 ‘dir.

  • Soru: iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Yaptırmak

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

Yol tarifi almak fiyatlar yada Telefon Tamiri Hakkında sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Kargo Gönderimi”


iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

iPhone 6 Dokunmatik Entegresi Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.