iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Pil Değişimi̇ Fiyatları

iPhone’lar akıllı telefon dünyasının en popüler modelleri arasında yer almaktadır. Şirket uzun yıllardır cihazlarında üst sınıf bataryalar kullanmasıyla biliniyor. iPhone bataryaları görece düşük kapasiteliler ancak iOS işletim sisteminin sağladığı optimizasyonlar sayesinde Android’lerden uzun pil ömrü sunuyorlar. Lakin yaşlanan bataryalarda bu artık geçerli olmuyor. CepMarket olarak 1 saatte iPhone batarya değişimi yapıyoruz.

PİL SAĞLIĞI TESTİ İPHONE PİL SAĞLIĞI ÖĞRENME

Merak Edilenler

  • Batarya arızaları garantiye girebilir ancak eskiyen pillerin değişimi ücretlendirilir.
  • Telefonun darbe alması bataryaya zarar verebilir, pil şişer ve cihazda fiziksel hasara neden olur.
  • Batarya şişmesi kullanıcı hatası olduğundan garantiye alınmaz.
  • Tüm iPhone batarya değişimleri sadece 45 dk –  1 saat sürmektedir.

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone’lar da şarj edildikçe maksimum pil kapasitesinden kaybederler. Bu zaman içinde devam eder ve bir noktadan sonra iPhone bataryaları artık verim alınamaz hale gelir. Pil arızaları garantiye girebilir ancak yaşlanan iPhone bataryalarının değişimleri ücretlidir.

iPhone X Pil Değişimi

A Kalite iPhone Bataryalar

Bataryalarımız orijinal bataryalardan farksızdır. A kalite olmaları orijinalleri gibi kısa sürede bozulmadıkları anlamına gelir. Değişimden sonra toplam pil kapasitesi ve pil ömrü değişmez. Cihazın performansı asla etkilenmez. Ücretsiz kargo gönderimimiz vardır ve yol tarifi bilgisi almak isterseniz şimdi bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargoyla Tamir

2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapan işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servis olarak CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone batarya değişimleri yapıyoruz. Bataryalar tipik olarak en uygun fiyatlı parça değişimleri arasında yer alıyor. Ancak CepMarket’te, kullandığımız A kalite yedek bataryalar sayesinde daha da uygun fiyatlı tamir seçenekleri sunuyoruz. iPhone bataryalarımız orijinal bataryanın muadili ürünlerdir ve onlarla aynı performansı gösterir. Düşük kaliteli, sağlık riski taşıyan ucuz piller ile karıştırılmamaları gerekir. Tüm iPhone pil tamirleri servisimizde sadece 1 saat içerisinde tamamlanmış oluyor ve hiçbir veriniz silinmiyor.

Verileriniz Silinmez

CepMarket’te iPhone pil değişimi yaparken bilgilerinizin silinmesine izin vermiyoruz. Apple teknisyenlerimiz cihazınızı tamire başlamadan önce yedekler ve böylelikle bilgilerini güvenle muhafaza eder. Ancak her ihtimale karşı müşterilerimizin iPhone’larını servisimize getirmeden önce evde yedek almaları tavsiye edilir. Aldığınız yedeklere karşı bizi bilgilendirebilirsiniz. Pil değişiminin ardından iPhone’daki uygulamalarınız, verileriniz, mesajlarınız, fotoğraf ve videolarınız yerli yerinde kalır. Onarımda, cihazınızın kilit ekranının dahi açılması gerekmez.

1 Saatte Pil Değişimi

iPhone pil değişimleri sadece 1 saat sürmektedir. Bu süre diğer birçok tamire kıyasla oldukça hızlıdır. Çoğu müşterimiz cihazını teslim almak üzere Kadıköy servisimizde beklemeyi tercih edebilir. Ayrıca batarya değişimi yapılan iPhone’unu yakından izleyebilir. Böylece tüm tamir sürecine birinci elden tanık olmuş olur. Bataryası değiştirilen iPhone’unu teslim alan müşterimiz cihazını servisimizde dilediği kadar test edebilir. iPhone’un pil ömrü artık ilk günkü orijinal günlerine dönmüştür.

# Sıklıkla Sorulanlar

Her Batarya 2 Sene Sonra Tükenir

Bataryaların ömrü ortalama 2 yıldır ve bazı nadir durumlarda 3 yıla çıkılabilir. Ancak 2 yılın ardından tipik bir iPhone bataryası büyük oranda tükenmiş olur ve artık ilk günkü pil ömründen çok uzaktadır. Neyse ki batarya değişimleri en kolay ve en uygun fiyatlı telefon parça tamirleri arasında yer alıyor. Siz de CepMarket servisimize gelerek hızlı, güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı iPhone batarya pil değişimleri yapmak için bize ulaşabilirsiniz.

Örnek: iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iphone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5 Batarya Değişimi

22 Eylül 2020 – iPhone Batarya Pil Değişimi Ücretleri

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
iPhone 11 Batarya Değişimi TL
iPhone 11 ProBatarya Değişimi TL
iPhone 11 Pro MaxBatarya Değişimi TL
iPhone XS Batarya Değişimi499 TL
iPhone XS MaxBatarya Değişimi499 TL
iPhone XRBatarya Değişimi499 TL
iPhone XBatarya Değişimi475 TL
iPhone 8 PlusBatarya Değişimi299 TL
iPhone 8Batarya Değişimi249 TL
iPhone 7 PlusBatarya Değişimi249 TL
iPhone 7Batarya Değişimi199 TL
iPhone 6S PlusBatarya Değişimi199 TL
iPhone 6SBatarya Değişimi199 TL
iPhone 6 PlusBatarya Değişimi199 TL
iPhone 6Batarya Değişimi199 TL
iPhone 5SBatarya Değişimi149 TL
iPhone 5Batarya Değişimi149 TL