iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Pil Değişimi̇ Fiyatları

iPhone’lar akıllı telefon dünyasının en popüler modelleri arasında yer almaktadır. Şirket uzun yıllardır cihazlarında üst sınıf bataryalar kullanmasıyla biliniyor. iPhone bataryaları görece düşük kapasiteliler ancak iOS işletim sisteminin sağladığı optimizasyonlar sayesinde Android’lerden uzun pil ömrü sunuyorlar. Lakin yaşlanan bataryalarda bu artık geçerli olmuyor. CepMarket olarak 1 saatte iPhone batarya değişimi yapıyoruz.

PİL SAĞLIĞI TESTİ İPHONE PİL SAĞLIĞI ÖĞRENME

Garanti! Bu üründe 12 ay Hizmet & Parça garantisi sunulmaktadır.

Merak Edilenler

  • Batarya arızaları garantiye girebilir ancak eskiyen pillerin değişimi ücretlendirilir.
  • Telefonun darbe alması bataryaya zarar verebilir, pil şişer ve cihazda fiziksel hasara neden olur.
  • Batarya şişmesi kullanıcı hatası olduğundan garantiye alınmaz.
  • Tüm iPhone batarya değişimleri sadece 45 dk –  1 saat sürmektedir.

Tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone’lar da şarj edildikçe maksimum pil kapasitesinden kaybederler. Bu zaman içinde devam eder ve bir noktadan sonra iPhone bataryaları artık verim alınamaz hale gelir. Pil arızaları garantiye girebilir ancak yaşlanan iPhone bataryalarının değişimleri ücretlidir.

iPhone X Pil Değişimi

A Kalite iPhone Bataryalar

Bataryalarımız orijinal bataryalardan farksızdır. A kalite olmaları orijinalleri gibi kısa sürede bozulmadıkları anlamına gelir. Değişimden sonra toplam pil kapasitesi ve pil ömrü değişmez. Cihazın performansı asla etkilenmez. Ücretsiz kargo gönderimimiz vardır ve yol tarifi bilgisi almak isterseniz şimdi bizi arayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargoyla Tamir

2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapan işinde fazlasıyla tecrübeli bir teknik servis olarak CepMarket’te hızlı ve güvenilir iPhone batarya değişimleri yapıyoruz. Bataryalar tipik olarak en uygun fiyatlı parça değişimleri arasında yer alıyor. Ancak CepMarket’te, kullandığımız A kalite yedek bataryalar sayesinde daha da uygun fiyatlı tamir seçenekleri sunuyoruz. iPhone bataryalarımız orijinal bataryanın muadili ürünlerdir ve onlarla aynı performansı gösterir. Düşük kaliteli, sağlık riski taşıyan ucuz piller ile karıştırılmamaları gerekir. Tüm iPhone pil tamirleri servisimizde sadece 1 saat içerisinde tamamlanmış oluyor ve hiçbir veriniz silinmiyor.

Verileriniz Silinmez

CepMarket’te iPhone pil değişimi yaparken bilgilerinizin silinmesine izin vermiyoruz. Apple teknisyenlerimiz cihazınızı tamire başlamadan önce yedekler ve böylelikle bilgilerini güvenle muhafaza eder. Ancak her ihtimale karşı müşterilerimizin iPhone’larını servisimize getirmeden önce evde yedek almaları tavsiye edilir. Aldığınız yedeklere karşı bizi bilgilendirebilirsiniz. Pil değişiminin ardından iPhone’daki uygulamalarınız, verileriniz, mesajlarınız, fotoğraf ve videolarınız yerli yerinde kalır. Onarımda, cihazınızın kilit ekranının dahi açılması gerekmez.

1 Saatte Pil Değişimi

iPhone pil değişimleri sadece 1 saat sürmektedir. Bu süre diğer birçok tamire kıyasla oldukça hızlıdır. Çoğu müşterimiz cihazını teslim almak üzere Kadıköy servisimizde beklemeyi tercih edebilir. Ayrıca batarya değişimi yapılan iPhone’unu yakından izleyebilir. Böylece tüm tamir sürecine birinci elden tanık olmuş olur. Bataryası değiştirilen iPhone’unu teslim alan müşterimiz cihazını servisimizde dilediği kadar test edebilir. iPhone’un pil ömrü artık ilk günkü orijinal günlerine dönmüştür.

Aralık 2020 – iPhone Batarya Pil Değişimi Ücretleri

Batarya Markası Delta 365 Gün Garanti
İşçilik Süresi 15 – 30 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
Kargo ÜCRETSİZ Tüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
Ödeme ONLINE Nakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Model ve Tamir Değişim Fiyatı mAh! Miliamper Saat
iPhone 11 Batarya Değişimi TL 3110 mAh
iPhone 11 Pro Batarya Değişimi TL 3046 mAh
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi TL 3969 mAh
iPhone XS Batarya Değişimi 499 TL 2568 mAh
iPhone XS Max Batarya Değişimi 499 TL 3174 mAh
iPhone XR Batarya Değişimi 499 TL 2942 mAh
iPhone X Batarya Değişimi 300 TL 3060 mAh
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi 199 TL 3060 mAh
iPhone 8 Batarya Değişimi 179 TL 2030 mAh
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi 199 TL 3410 mAh
iPhone 7 Batarya Değişimi 179 TL 2200 mAh
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi 179 TL 3410 mAh
iPhone 6S Batarya Değişimi 180 TL 2200 mAh
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi 179 TL 3410 mAh
iPhone 6 Batarya Değişimi 149 TL 2200 mAh
iPhone 5S Batarya Değişimi 149 TL 1570 mAh
iPhone 5 Batarya Değişimi 149 TL 1440 mAh