iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi

Apple iPhone 7 plus model cep telefonlarında yere düşme, çarpma ve arka cepte taşıma sonucunda kaynaklanan sen entegresi arızası sorunu sıklıkla yaşanan bir tamir deneyimidir.

Islak el ile telefonu tutma, sıvı teması gibi etkenlerden dolayı da meydana gelen bu arıza firmamızda ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. iPhone 7 plus ses entegresi tamiri ekran değişimi gibi sök tak şeklinde değil, ana kart teknisyenleri tarafından yapılan farklı bir tamir türüdür. Cihaz sökülür ana kart mikroskop altına bırakılır ve ses entegresi sökülerek yerine yenisi takılır. Ses entegresi arızası onarımı için mağazamıza gelmeniz gerekir, il dışında yaşayan kullanıcılar kargo ile gönderim yapabilir.

Kategori Ses Entegresi

$54

Kargo ile Telefon Tamiri
İstanbul içi Moto Kurye

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Arızası Nasıl Anlaşılır?

iPhone ses entegresi sorunu ses gelmeme ve ses kaydı özelliğinin yitirilmesi ile kendini belli eder. Her cihazda farklı reaksiyonlar gösterebiliyor.

Kullanıcılar ses entegresi problemi ile karşılaştığında genelde kendilerine en yakın telefoncuya giderek telefondan ses gelmiyor, kulaklık arızalı diyerek sıradan bir ses problemi zanneder. Oysaki konusunda uzman olmayan bir teknik servis bu cihaza ses ile alakalı müdahaleler yapsa da kesin çözüm olmayacaktır. Ses entegresi tepkileri aşağıdaki gibidir.

 • Telefondan ses gelmiyor
 • iPhone ses kaydı yapmıyor
 • Aramalarda ses kesilmesi
 • Hoparlörü seçemiyorum
 • Hoparlör aktif değil
 • Ses Cızırtı yapıyor
 • Telefon ile konuşmak için kapatıp açmak gerekiyor
 • Şebeke problemi yaşıyorum
 • Mikrofondan ses gelmiyor
 • Siri algılamıyor, sesimi anlamıyor

İlginizi Çekebilir: Cep Telefonu Yedek Parça Toptancıları

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 7 plus cep telefonu ses entegresi değişimi, kronik ses sorunları gibi sıradan bir işçiliğe sahip olmadığı için, ses gelmiyor kulaklık sorunu gibi düşük bütçeler ile yapılması mümkün değildir. iPhone 7 Plus cep telefonu ses gelmiyor fiyatları 50-100 TL arasında değişirken, ses entegresi ücretini internet sitemizdeki whatsapp hattımızdan öğrenebilirsiniz. Anakart üzerinde çatlak ya da sıra dışı bir kırıklık söz konusu değil ise astronomik bir ücret çıkmayacaktır.

iPhone 7 Plus Ses Entegresi Müşteri Şikayetleri Örnekleri?

 • iPhone 7 Plus telefonumu eşime hediye ettim ancak 1 hafta sonra şarj bittikten sonra telefonda ne ses var ne de başka bir şey, sürekli cızırtı gelip duruyor tek kelime bile konuşamadık.
 • Amerika’dan alığım cep telefonumda aniden ses kayboldu, konuşmayı tamamlamak için hoparlöre almak istedim fakat bir baktım, hoparlör pasif olmuş ve basılamıyordu. Sonradan öğrendim ki bu ses entegresi hatası, iphone 7 ve 7 Plus modellerinde kronikmiş, Apple firmasının bu cihazları kontrol etmeden ARGE yapmadan sattığına inanamıyorum doğrusu.
 • Dün sabah kalktığımda 7 Plus telefonum çalışmadı, bozuldu sandım telefonu kapatıp açınca görüntü geldi fakat bir ara elma logosu gitti geldi gibi oldu. Genelde araba içerisinde hoparlörden konuşurum, handsfree modu kapalı yani de aktif olmuştu. Yakınımda bulunan genpa servisine götürdüm ses entegresi kronik problem size de denk gelmiş dedi. Apple firması beni mağdur etti bundan sonra iphone almayabilirim
 • İki gün önce yüklediğim 14.2 güncellemesi sonrası whatsapp ile arama yapamıyorum, hoparlör gri renk oldu çalışmadı, sesli notlar ile ses kaydı yapamıyorum. Donanım haber gibi forumlarda bu konuyu araştırırdım, buzdolabına koyun diyen bile var bilseydim iphone 7 plus almazdım yazık oldu parama

iPhone ses entegresi tamiri garantilimi?

iPhone ses entegresi arızaları firmamızda garantili olarak yapılmaktadır ve garanti süresi 6 ay olmaktadır, garanti kapsamında kullanabilmek ve garanti kapsamından yararlanmak için; cihazın yere düşmesi, suya düşmesi gibi fiziksel hata eylemlerinin olmaması gerekir. Sıfır cep telefonu aldığınızda da aynı koşullar geçerli olmaktadır, cihazda baskı vs.… olmaması ilk kuraldır. Servisimizde daha güvenli ve garantili bir tamir süreci için, cihaz kayıt formu evrakını uzun süre saklamanızda fayda olacaktır.

iPhone ses entegresi arızası var mı kontrolü nasıl yapılır?

 • Cihazın alt mikrofonunu kontrol ediniz.
 • Cihazdaki ön mikrofonları test ediniz.
 • Cihaz arka ses çıkışı kontrol ediniz.
 • Bluetooth ve kablolu aksesuar ve kulaklıkları söküp kontrol ediniz.
 • Cihaz üzerindeki tüm mikrofon ve kulaklıkları diş fırçası ile temizleyiniz.
 • Cihaz üzerindeki nano kırılmaz camın, kulaklık girişini kapatmadığından emin olun.
 • Telefonu mutlaka kapatıp açın ve tekrar deneyin.
 • Apple ait son versiyonu yüklediğinizi kontrol ediniz.

Yukarıda detaylıca bahsetmiş olduğumuz konular dışında, sormak istediğiniz başka bir durum olursa mesai saatleri içerisinde 05379580202 numaralı whatsapp danışma hattımızdan destek alabilirsiniz. Sizlerinde iPhone 7 plus cep telefonunuzda ses entegresi yaşandığında, kahve ve çay eşliğinde başarılı bir tamir deneyimi yaşamanız için firmamıza bekleriz, herkese sağlıklı kullanımlar dileriz.

Entegre Onarım Fiyatları

iPhone Ses Entegresi Değişimi54 TL
iPhone X Ses Gelmiyor Gitmiyor Çözüm ve Tamiri53.865 TL
iPhone 5 Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 5S Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 5C Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone SE Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 6 Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 6 Plus Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone X Ses Entegresi Değişimi121.5 TL
iPhone 8 Plus Ses Entegresi Değişimi60.75 TL
iPhone 8 Ses Entegresi Değişimi60.75 TL
iPhone 6S Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 6S Plus Ses Entegresi Değişimi40.5 TL
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi54 TL
iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi54 TL
iPhone XR Ses Entegresi Değişimi81 TL
iPhone XS Ses Entegresi Değişimi81 TL
iPhone XS Max Ses Entegresi Değişimi81 TL

Yorumlar / Müşteri Görüşleri / Soru ve Cevaplar

Bu ürün / hizmette henüz bir mesaj bulunmuyor.


“iPhone 7 Plus Ses Entegresi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!