iPhone SE Ön Kamera Değişimi

iPhone SE Ön Kamera Değişimi


iPhone SE Ön Kamera Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. iPhone SE Ön Kamera Değişimi fiyatı ise 90 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 90 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak iPhone SE Ön Kamera Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz iPhone SE Ön Kamera Değişimi Kargo Gönderimi”


iPhone SE Ön Kamera Değişimi Detayları

iPhone SE Ön Kamera Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/iphone-se-on-kamera-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

iPhone SE Ön Kamera Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

iPhone SE Ön Kamera Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

iPhone SE Ön Kamera Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve iPhone SE Ön Kamera Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


iPhone SE Ön Kamera Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: iPhone SE Ön Kamera Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: iPhone SE Ön Kamera Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 90 ‘dir.

  • Soru: iPhone SE Ön Kamera Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: iPhone SE Ön Kamera Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri iPhone SE Ön Kamera Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile iPhone SE Ön Kamera Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


iPhone SE Ön Kamera Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

iPhone SE Ön Kamera Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.