iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi


iPhone 7 Arka Kamera Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 7 Arka Kamera Değişimi fiyatı ise 550 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz. “COVID-19” Hijyen kurallarına uyarak Tam Kapanma Tedbirleri” dahilinde hizmet vermeye devam ediyoruz. 29 Nisan 2021 – 17 Mayıs 2021 arasında telefon tamiri hizmetlerinde kargo desteği sağlıyoruz. Tüm akıllı cihazların ( Telefon & Tablet vb ) tamirlerini 1 gün içinde tamamlıyoruz.


Tamir Fiyatı: 550 


Kargo Gönderimi: Tıklayın


Soru & Cevap Hattı: Tıklayın


Hizmet:


Havale & EFT Ödeme DetaylarıiPhone 7 Arka Kamera Değişimi Detayları

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz iPhone 7 Arka Kamera Değişimi. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve iPhone 7 Arka Kamera Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


iPhone 7 Arka Kamera Değişimi / Tamiri / Teknik Servisi


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: iPhone 7 Arka Kamera Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: iPhone 7 Arka Kamera Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 550 ‘dir.

  • Soru: iPhone 7 Arka Kamera Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri iPhone 7 Arka Kamera Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Yaptırmak

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.

Yol tarifi almak fiyatlar yada Telefon Tamiri Hakkında sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak iPhone 7 Arka Kamera Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Kargo Gönderimi”


iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.