iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi

Blog sayfasına dönün
iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi

iPhone karşıya ses gitmiyor şikayetiyle mağazamıza uğrayan iPhone 7 sahiplerine iPhone 7 ses entegresi değişimi yapıyoruz. Bu sorun oldukça tipiktir ve çözümü çoğu zaman benzer işlemleri ele alır. Problem sıklıkla mikrofon ve ilgili bileşenleri kapsıyor ancak kimi zaman yazılımı da ele almak gerekiyor. Bu sorun çoğu cihazda kronikleşmiştir.

Ses Entegresi Sorunu 17 Eylül 2020

Ses entegresi sorunu birbirinden farklı olmaktadır. iPhone 7’lerde en çok hoparlörün kısıldığı ya da yer yer yüksek ve alçak ses verdiği görülüyor. Karşıdaki kişi sizi az ya da hiç duyamıyor. Sesli notlar bölümünde kayıt tuşu çalışmaz, video kaydından ses olmaz, konuşmalar hoparlöre alınamaz veya iPhone 7 genel olarak uzun sürede açılır. Gerçekleştirdiğimiz iPhone 7 ses entegresi değişimi bu sorunları kalıcı olarak çözmektedir.

Ses Gelmiyor ya da Gitmiyor

  • Ses entegresi arızasında karşılaşılan senaryolardan biri budur. Ses ne gelir ne de karşıdakine iletilir.
  • Gerek normal telefon görüşmelerinde gerekse WiFi üzerinden yapılan Telegram ya da WhatsApp aramalarında durum benzerdir.
  • iPhone 7 cihazınızda karşıya ses gitmiyorsa bu durumda ses entegresi değişimi problemi ortadan kaldırır.
  • An itibariyle hiçbir ses alınmayan iPhone 7 onarımdan sonra çalışmaya başlar. Üstelik verileriniz silinmez.
İstanbul Telefon Tamiri Üstün Hizmet

Hoparlör Açılmıyor

Hoparlörün açılmaması daha nadir yaşanır ancak ihtimal dahilindedir. Ses entegresi değişimi hoparlör arızasını ortadan kaldırabilir. Buna teknisyenlerimiz karar verecektir. Ses entegresi anakarta gömülü bir bileşen olduğundan değişiminde yalnızca en üst düzey tamir ekipmanları kullanılmalıdır. Ses entegresi değişimine başlarken iPhone 7 dikkatlice yedeklenir, böylece tamir esnasında verilerinin kaybolmayacağı garanti altına alınır.

Apple Garantiye Alır mı?

Apple kullanıcı hatalarını garantiye almamaktadır. Yukarıdaki görselde yer aldığı gibi, eğer ses entegrenizde bir tür darbe veya fiziksel yıpranma olduğu tespit edilirse o halde iPhone 7’nin düşürüldüğü anlaşılacak ve tamir ücretini karşılamanız istenecektir. Apple kullanıcı hatalarına zamanın yüzde 95’inde garanti vermemektedir. Ancak merak etmeyin zira CepMarket olarak hem hızlı hem de güvenilir tamir seçenekleri sunuyoruz.

Örnek iPhone 7 Tamir Videosu

iPhone 7 Tamir Fiyatları 17 Eylül 2020

Ürün ve HizmetFiyat
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi
400 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi
250 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi
199 TL
iPhone 7 Mikrofon Değişimi
250 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi
549 TL
iPhone 7 Arka Kamera Camı Değişimi
149 TL
Samsung Telefon Tamiri

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün