iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi

Apple’ın iPhone 8 ile beraber arka kapakları cam yapmaya başlamasıyla elde ettiği şık görüntü kullanıcıların beğenisini toplasa da, ekranı gibi arka paneli de cam olan cihazın düşmelere ve darbelere karşı hassasiyeti arttı. Bu durum iPhone kullanıcılarının telefonlarını korumaya daha fazla özen göstermeye çalışmalarına yol açtı. iPhone 12 mini de Apple’ın cam arka kapakla gelen serilerinden biridir. Teknoway’de elde olmayan sebepler ve ufak kazalar yüzünden iPhone 12 mini arka camı kırıldı çatladı şikayetiyle gelen kullanıcılarla çok defa karşılaşıyor ve iPhone mini arka cam değişimi yapıyoruz.

iPhone 12 mini arka cam değişimine sebep olan hasarlar aynı ekranlarda olduğu gibi genellikle yere düşme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, ezilme, batarya şişmesi ve benzerleridir. iPhone 12 mini arka camı kırıldığında ya da çatladığında onarılması mümkün değildir. Bu sebeple iPhone 12 mini’nizi eskisi gibi hasarsız bir şekilde kullanabilmeniz için tek çözüm iPhone 12 mini arka cam değişimi işlemidir.

2006 yılından beri cep telefonu teknik servisi hizmeti veren Teknoway olarak iPhone 12 mini arka cam değişimi işlemini tamamen orijinal yedek parçalarla yapıyoruz.

Teknoway Cep TelefonuE ScooterTamirAlım SatımTelefon SatKargo

Detaylar

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi, uzman, profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından güvenli şekilde yapılmaktadır. İşlem, göz önünde gerçekleştirilir ve cihazınız statik koruma altına alınır, böylece kazara oluşabilecek hasarlardan korunmuş olur. Tüm parçalarımız, fabrikasyon paketli ürün olarak değiştirilir oldukça güvenlidir ve hiçbir arıza türünde bilgileriniz silinmez. Ayrıca, servisimizdeki telefon arıza türlerinde indirimli ekran koruyucu kampanyası da mevcuttur. Böylece, telefonunuzu daha güvenli koruyabilirsiniz. Servisimiz, diğer servislerden daha ekonomik fiyatlarla hizmet verir ve servis sürelerimiz diğer firmalardan daha kısadır. Tüm bu hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle sunulmaktadır.

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi

Apple’ın iPhone 8 itibariyle bütün modellerinin arka paneli camdan yapılmıştır. Telefonun şıklığını artıran bu tasarım bu olumlu özelliğine rağmen, iPhone cihazınızın iki yüzünü de koruma gerekliliğini de beraberinde getirdi. Telefonumuzu korumak için ne yaparsak yapalım başımıza gelecekleri önceden tahmin edemiyoruz ve istenmedik düşme, çarpma veya batarya şişmesi gibi durumlar karşısında cihazın arka camı da zarar görebiliyor.

iPhone telefonlarda yapıları gereği arka cam kırıldı veya çatladı sorunuyla sık sık karşılaşmaktayız. iPhone 12 mini arka camı kırıldı şikayetiyle teknik servise götürdüğünüz telefonunuzun cam arka kapağının onarılma ihtimali olmadığı için, tek çözüm iPhone 12 mini arka cam değişimi işlemidir. Tıpkı ekranlarda olduğu gibi arka kapakta da camın onarılma şansı olmamaktadır.

2006 yılından beri Kadıköy’de teknik servis hizmeti veren Teknoway olarak iPhone 12 mini arka cam değişimini AAA kalite yedek parçalarla yapmaktayız. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 12 mini arka cam değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Iphone 12 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 12 mini Arka Cam Kapak Değişimi Nedir?

iPhone 12 mini arka cam kapak değişimi, telefonunuzun arka kapağını çıkarmayı ve yeni bir kapakla değiştirmeyi içeren bir işlemdir. Bu, arka kapakta oluşan çizikler, çatlaklar veya kırıklar gibi sorunları çözmek için yapılır. İşlem, telefonunuzun performansını veya özelliklerini etkilemez.

iPhone 12 mini Arka Cam Kapak Değişimi Neden Gereklidir?

iPhone 12 mini arka cam kapak değişimi, telefonunuzun görünümünü ve performansını etkileyen çizikler, çatlaklar veya kırıklar gibi sorunları çözmek için gereklidir. Bu sorunlar, telefonunuzun değerini düşürerek satış değerini azaltabilir. Ayrıca, arka kapakta meydana gelen sorunlar, telefonunuzun suya ve toza karşı dayanıklılığını da etkileyebilir.

iPhone 12 mini’nin Arka Cam Kapak Özellikleri

iPhone 12 mini’nin Tasarımı

iPhone 12 Mini’nin arka cam kapak tasarımı, estetik ve fonksiyonellik açısından dikkat çekicidir. Kompakt boyutu, şık görünümü ve dayanıklılığı ile fark yaratır.

Cam Kalitesi

Arka cam kapak, sıra dışı bir dayanıklılığa sahip olup, çizilme ve kırılmalara karşı oldukça dirençlidir. Ancak hiçbir malzeme, sürekli kullanımda veya kazara meydana gelen darbelere karşı tamamen bağışıklık gösteremez.

iPhone 12 mini Arka Cam Kapak Değişimi Neden Gerekli Olabilir?

Hasar Durumları

Kazalar sonucu telefonun arka cam kapağı çizilebilir, çatlayabilir veya tamamen kırılabilir. Bu durumda, telefonunuzun görünümünü ve fonksiyonlarını korumak için arka cam kapak değişimi yapılması gerekebilir.

Kamera Fonksiyon Bozuklukları

Arka cam kapak, kamera lenslerini koruyan önemli bir bölümdür.

Kamera lenslerini koruyan önemli bir bölüm olan arka cam kapak, hasar gördüğünde kamera fonksiyonları da zarar görebilir. Bu durumda, kamera fonksiyonlarının düzgün bir şekilde çalışabilmesi için cam kapak değişimi şarttır.

iPhone 12 mini Arka Cam Kapak Değişim Süreci

Değişim Sürecinin Adımları

iPhone 12 mini arka cam kapak değişim süreci, profesyonel bir teknisyen tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu süreç, hasarlı parçanın sökülmesi, yeni cam kapak takılması ve tüm işlevlerin doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığının kontrolünü içerir.

Gerekli Araçlar

Arka cam kapak değişimi için özel aletler gereklidir. Bunlar arasında tornavida seti, açma aleti ve ısı tabancası bulunur.

Önemli Notlar

Arka cam kapak değişim süreci sırasında, tüm adımların dikkatli bir şekilde takip edilmesi ve telefonun diğer bileşenlerine zarar vermemek için gereken tedbirlerin alınması önemlidir.

Profesyonel Yardım Almanın Önemi

Teknik Servis Seçimi

iPhone 12 mini’nin arka cam kapağının değiştirilmesi, teknik bir işlem olduğundan, bu işlemi gerçekleştirecek servisin güvenilir olması ve işini iyi yapması gerekmektedir.

Garanti Koşulları

Eğer telefonunuz garanti kapsamında ise, arka cam kapak değişimi sırasında bu garantinin bozulmaması için yetkili bir servise başvurmanız önerilir.

Arka Cam Değişimi Sonrası

iPhone 12 mini arka cam değişimi sonrası telefonunuzun görüntüsü ve kalitesi ilk aldığınız günkü gibi olur. Telefonunuzu teslim aldıktan sonra dilediğiniz kadar inceleyebilir, herhangi bir tereddüttünüz olması halinde bizimle paylaşabilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir. Diğer taraftan iPhone 12 mini arka cam değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Her teknik servis iPhone 12 mini arka cam değişimi yapmak istemeyebilir. Bunun yerine kasa değişimi yapmak isterler. Çünkü arka cam değişimi biraz zahmetlidir. Fakat kasa değişimi işlemi hem daha kolay ama buna rağmen daha pahalıdır. Oysa fiyatı daha uygun olan iPhone arka cam değişimi kullanıcılar için çok daha mantıklıdır.

Tüm iPhone modellerinin arka kapak ve arka cam değişimini yaptığımız Cep Market’te müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu doğrultuda da müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak hizmeti en uygun maliyetle sunuyoruz.

iPhone Arka Cam Kapak Çizik Değişimi

iPhone arka cam kapakta çizik durumunda müşterilerimize tamir işlemi olarak arka cam değişimi işlemini önermekteyiz. Çünkü diğer yapılacak bütün işlemler hasarı büyütecek riske sahiptir.

Örnek vermek gerekirse diş macunu gibi aşındırıcıların iPhone cam arka kasasındaki çiziği teoride giderebilme ihtimali olur ama aynı zamanda çiziği daha da derinleştirerek hasarı büyütme ihtimali vardır. Dolayısıyla bu riski almak yerine arka cam değişimi tercih edilmedir.

Teknoway’de aynı gün içerisinde arka cam değişimi yaparak telefonunuzdaki çizikleri giderebiliyoruz.

Teknoway Whatsapp

Ücretsiz Hizmetler

Arıza Tespiti

“Arızalı telefonlarınız için ücretsiz arıza tespiti! Bize getirin, arızalarınızı ücretsiz olarak tespit edelim ve size en uygun onarım çözümünü sunalım.”

Şarj Soketi Temizliği

“Telefonunuzu şarj edemiyor musunuz? Şarj soketiniz kirli olabilir. Bizimle birlikte ücretsiz şarj soketi temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzu tekrar düzgün şarj edebilin.”

Kulaklık Jakı Temizliği

“Kulaklık jakınızda biriken toz ve kirlerden sıkıldınız mı? Firmamızın ücretsiz kulaklık jakı temizliği hizmetinden faydalanın! Taze ve temiz bir ses deneyimi için bize gelin.”

Hoparlör Temizliği

“Telefonunuzun hoparlörleri ses çıkarmıyor veya kısık çıkıyor mu? Belki de hoparlörleriniz kirli. Ücretsiz hoparlör temizliği hizmetinden faydalanın ve telefonunuzun hoparlörleri tekrar düzgün çalışsın.”

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi için en uygun fiyatlar bizde! Arızalı telefonunuzun hasarlı parçasını güvenle değiştirin ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edin.  Teknoway / Cermarket Teknik Servis’te! indirimli fiyatlarla , işlemini gerçekleştirin ve tekrar eski performansına kavuşun. Fiyatlarımız parça kalitesine göre değişebilir ancak her zaman daha uygun fiyatlar sunacağımızı garanti ediyoruz. Ayrıca unutmayın ki kaliteli parça tercih etmeniz sizlere daha uzun ömürlü ve arıza yapmayan bir telefon sunacaktır. Telefonunuzda oluşabilecek her arıza türünde sizlere yardımcı olmak için buradayız. Endişelenmenize gerek yok, firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

Arıza TespitiÜCRETSİZ

 • Güvenilir ve Kolay
 • Tek Tıkla Çözüm
 • Akıllı Arıza Tespiti
 • Uzman Kontrolü
Teknik Destek

Kulaklık Jakı TemizliğiÜCRETSİZ

 • Akım Testi
 • Tortu Kontrolü
 • Hasar Bilgisi
 • Sıvı Teması Kontrolü
Teknik Destek

Hapörler TemizliğiÜCRETSİZ

 • Hava Temizliği
 • Nem Kontrolü
 • Flex Soket Testi
 • Desibel (dB) Testi
Teknik Destek

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Merak Edilenler

Telefonunuzun ekranı kırıldı veya ön camı çatladı? Sıvı temasından dolayı hasar gördü? Önemli değil, biz hala yardımcı olabiliriz! Kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı hasar gören telefonlar için profesyonel hizmetler sunuyoruz, garanti kapsamına girse de girmese de.

Garanti

Hizmet Sonrası Yerinde Garanti

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sağlamlığından emin olun! Hizmet Sonrası Yerinde Garanti işlemimiz, tüm hizmet türlerinde geçerlidir ve temel testleri içerir: sağlamlık testi, kullanım deneyimi, dokunmatik testi, renk sıcaklığı testi, kamera testi ve şarj testi. Bu sayede, müşterilerimiz tüm tamirlerin sorunsuz bir şekilde yapıldığından emin olabilirler.

Teslim Sonrası Deneyim Garantisi

Tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızda bir problem ile karşılaşırsanız, endişe etmeyin! Teslim Sonrası Deneyim Garantisi ile, cihazınızı teslim aldıktan sonra müşterilerimiz minumum 1 saat, maksimum 24 saat içinde bir arıza ile karşılaştıklarında, firmamız onlara ücretsiz destek sunacaktır. Böylece, tamir hizmeti aldıktan sonra cihazınızın sorunsuz şekilde çalışmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

İşçilik Garantisi

Firmamızda gerçekleştirilen tüm onarım türlerinde, müşterilerimizin memnuniyetini garanti ediyoruz. Bu nedenle, değiştirilen parçalar için İşçilik Garantisi sunuyoruz. Bu, eğer onarım sırasında memnun kalmazsanız ve istediğiniz gibi bir sonuç almazsanız, hızlı ve ücretsiz bilgi ve müdahale sağlanacağı anlamına gelir. Böylece, bize güvenebilir ve onarım hizmeti aldıktan sonrası için aklınızdaki soruları kaldırabilirsiniz.

Fiziksel Garanti

Fiziksel hasar görmüş olan parçalar için garanti verilmez. Akıllı cihazların ekranları, kameraları ve kasaları gibi parçalar bu kapsamda değildir. Bu nedenle, fiziksel hasar görmüş olan parçaların onarımında özel bir garanti verilmez. Ancak ek bir koruma paketi satın aldıysanız fiziksel hasarlar içinde garanti satın almış olursunuz.

Süreç

Bekleme Süresi

Müşterilerimiz oturma alanında rahatça oturabilir, tv izleyebilir, kahve içebilir ve yemek yiyebilir. Ayrıca uzmanlarımızın onarım süreçlerini gerçek zamanlı olarak büyük ekran tv’den takip edebilir. Eğer isterseniz, cihazınızı bıraktıktan sonra bizim tarafımızdan aranıp, cihazınızın tamir işlemleri tamamlandıktan sonra alınabileceğinizi bildirebiliriz. Ayrıca,  otoparkı kullanarak aracınızı rahatlıkla park edebilir ve cihazınızı işlemlerin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

Onarım Süreci

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi onarım süreci, genellikle 15 dakika ve 60 dakika arasında sürer. Ancak diğer arızalar için süreç değişebilir. Örneğin, temizlik veya sökme takma işlemleri gerektiren durumlar olabilir. Bu nedenle, onarım için randevu alarak önceden planlama yapabilir ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer süreçle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen teknik servis ekibimizle iletişime geçin.

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Kalitesi

Teknoway olarak, OEM (Orjinal Ekipman Üreticisi) kalitesinde yedek parçalar kullanıyoruz. Bu, yedek parçaların üreticinin resmi bir tedarikçisi olması anlamına gelir ve orijinal ürünler gibi kalite ve performans güvencesine sahiptir. OEM parçalar, yan sanayi parçalarından daha yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir ve cihazınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Ayrıca, yan sanayi parçalar kullanıldığında cihazınızda hata oluşma riski daha yüksektir. Özetle, CepMarket Teknoway OEM kalitesinde yedek parçalar kullanarak cihazınızın uzun süre sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Kargo Gönderimi

Tüm Türkiye’ye hızlı, güvenli ve profesyonel bir şekilde ücretsiz kargo gönderimleri sunuyoruz. Özenle paketlenen ürünlerinizi istediğiniz gün randevulu olarak gönderebilir, aynı gün teslimat seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Ekstra koruma önlemleri alarak gönderimlerimizi gerçekleştiririz, böylece ürünleriniz güvenle teslim edilir.

 • Akdeniz Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Karadeniz Bölgesi : 2-4 iş günü
 • Ege Bölgesi : 1-3 iş günü
 • Marmara Bölgesi : 1-2 iş günü

Kargo Gödnerimi

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Yorumları

Müşteri yorumları bizim için çok değerlidir. İşlemlerimizden memnun kalan müşterilerimizin yorumları bizleri motive eder ve daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışmamızı sağlar. Ayrıca, müşteri yorumlarını okuduğumuzda müşteri memnuniyetini ve beklentilerini daha iyi anlıyor ve bu bilgiler doğrultusunda hizmetlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Google, Yelp, Foursquare, Apple, Yandex ve Bing gibi platformlar üzerinden müşterilerimizin yaptığı yorumları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Bu yorumlar sayesinde, bizimle ilgili düşüncelerimizi daha net bir şekilde anlayabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha doğru bir fikir edinebilirsiniz.
Müşteri yorumları, bir hizmet veya ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anlamamıza yardımcı olan önemli bir göstergedir. Özellikle teknolojik ürünlerin onarımı ve satışı konusunda hizmet veren bir firma olarak, müşteri memnuniyetinin bizim için öncelikli olduğunu söylemek isteriz.

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Onarıma Hazırlama

Telefonunuzu onarıma hazırlamak önemlidir, çünkü bu sayede verilerinizin korunmasını ve onarım işleminin daha hızlı tamamlanmasını sağlarsınız. Öncelikle, telefonunuzdaki verilerinizi yedekleyin. Bu sayede, onarım sırasında veri kaybına uğramazsınız. iCloud veya Google hesabınızı kullanarak verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Eğer telefonunuzda SIM kart varsa, onu çıkarın ve saklayın. Onarım sırasında kullanılmayacaktır. Telefonunuzun kablolarını ve diğer aksesuarlarını teslim etmeyin. Bu sayede, onarım sırasında eksik parça olmamasını sağlarsınız.

, için hangi modeli seçmelisiniz, hangi model sizin için daha avantajlıdır? Bu soruların yanıtını bulmak için, uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Onlar, model seçiminde sizin için en uygun olanı belirleyecek, kaliteyi değerlendirecek ve fiyatlandırmayı yapacaktır. Ayrıca, cihazınızın hangi model olması durumunda daha avantajlı bir , işlemi yapılabileceğini de size bilgilendirme yapacaklardır. Bu sayede, en uygun ve en avantajlı , işlemini yapma imkanını elde edeceksiniz.

Müşteri Temsilcimiz ile iletişim kurmak için Whatsapp, telefon veya e-posta yoluyla bizlere ulaşabilir ve iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi için randevu talep edebilirsiniz. İstediğiniz yolu seçerek bizlere ulaştıktan sonra, sizlere en kısa sürede yardımcı olmak için çalışan uzman teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Haftanın 7 günü çalışan müşteri temsilcimiz sizler için her zaman hazır olacak ve size destek verecektir.

iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi Nerede Yapılır?

Eğer iPhone 12 mini Arka Cam Değişimi hizmetine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki bağlantıları kullanarak bizlere ulaşabilir ve yol tarifi alabilirsiniz: Google Haritalar, Yelp, Forquare, Apple Map, Yandex Haritaları, Bing Haritaları. Bu uygulamalar sayesinde adresimizi bulup, rota planı oluşturarak bizlere en kolay yol ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon veya Whatsapp üzerinden de müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve randevu alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

1: Google Haritaları
2: Yelp
3: Foursquare
4: Apple Map
5: Yandex Haritaları
6: Bing Haritaları

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Deneyimli ekibimiz, kaliteli parça kullanımı, uygun fiyatlar, hızlı tamir süresi ve garanti gibi avantajlar sunuyoruz.
Tüm popüler telefon modellerinde meydana gelen arızaları onarıyoruz, örneğin ekran arızası, batarya arızası, şarj sorunları, kamera arızası veya yazılım sorunları.
Fiyatlar arızanın türüne ve parça maliyetine göre değişebilir. Ancak, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmayı amaçlarız.
Tamir işlem süresi arızanın cinsine ve parça mevcudiyetine göre değişebilir. Ancak genellikle 1 saat içinde tüm arızaları tamir edebiliriz.
Tamir edilen cihazlarınızın güvenliği için özenle çalışıyoruz ve cihazlarınızın güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
Teknik ekibimiz deneyimli ve eğitimli, yılların deneyimi ile arızaları çabuk ve doğru şekilde tespit eder ve onarırlar.
Tamir edilen cihazınızı internet sitesi aracılığıyla veya telefonla takip edebilirsiniz. Tamir işlemi tamamlandığında size bilgi veririz.
Tamir işlemi sırasında cihazınızda veri kaybı oluşmaz.

Arızanız ne olursa olsun sizin için düzeltebiliriz

Her gün onlarca cihazı onarıyoruz!