iPhone Arka Cam Kapak

iPhone Arka Cam Kapak Değişimi

iPhone Arka Kapak Değişimi

iPhone’ların arka camları bir kez kırıldıktan sonra kırık zaman içerisinde kötüleşme eğilimindedir. Hasar bir noktadan sonra hem telefona hem de parmaklarınıza zarar verme noktasına ulaşabilir. Bu nedenle en kısa sürede iPhone arka cam değişimi yaptırmak genellikle akıllıca bir seçimdir. CepMarket olarak A kalite, orijinal ve çıkma iPhone arka kapak ve camlarımız bulunuyor.

Merak Edilenler

  • Tamirin ardından telefonunuz ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.
  • Tamir süresi ortalama 3 saat olup, cihaz kargoyla gelmişse aynı gün kargoya verilir.
  • Ücretsiz kargoyla tamirin yanı sıra doğrudan mağazamıza gelerek de aynı gün tamir yaptırabilirsiniz.
  • Parçalarımız çıkarılan hasarlı arka kapak kadar dayanıklıdır.

iPhone’da Kablosuz Şarj Özelliği Kaybolur mu?

iPhone’da varsa kablosuz şarj özelliği kaybolmaz. iPhone arka cam değişimi fiyat listesi bu anlamda merak edilen konular arasında. Tamirlerimizde yarım onarılmış ya da fazladan para ödenmiş işlemlerle karşılaşmazsınız. Servisimizde kullanılan tüm iPhone yedek arka camları standart kalite olup orijinallerinden farksızdır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun CepMarket’te iPhone arka cam değişimi yaptırabilirsiniz. Onarımdan sonra cihaz performansı değişmez, tutuş hissi farklılaşmaz.

Tamir Ne Kadar Sürer?

iPhone Arka kapak değişimleri genelde 3 saati geçmez. Bu süre diğer teknik servislere kıyasla oldukça süratlidir. iPhone arka cam kapak değişiminde pek çok müşterimiz cihazını bizlere teslim eder ve mağazamızda tamir edilmesini bekleyebilir. Ardından iPhone’unu sıfır görünümüne kavuşmuş halde teslim alır. Arka cam kapak değişiminde tüm iPhone’larda A kalite parçalar kullanıyoruz ve cihazınız dayanıklılık tarafında hiçbir farklılık göstermiyor.

Kalite Hissi

iPhone müşterilerimiz bu noktayı da merak ediyor. Her iPhone teknik servisi üst kalite parçalarla arka cam kapak değişimi yapmaz. Bu durum müşterilere her arka cam kapak değişiminin düşük kalite olacağını ve parça kalite hissinin değişeceğini düşündürür. Kadıköy, CepMarket’te 14 yılı aşkın süredir arka cam kapak değişimi yapıyoruz ve işlemlerde daima A kalite yedek parçalar kullanıyoruz. Böylece elde verdiği his, orijinal renk ya da dayanıklılık seviyesi kategorilerinde hiçbir değişim olmuyor.

Bilgileriniz Aynı Kalır

Kadıköy lokasyonlu CepMarket mağazamızda gerçekleştirilen iPhone arka cam kapak değişimlerinde cihazınızın bilgileri aynı kalır. Buna yüklü uygulamalar, saklanan resimler, çekilen videolar, mevcut mesajlar ve daha fazlası dahildir. Bilgilerinizin silinmeyeceğini garanti altına almak adına iPhone telefonunuzu Apple mağazamıza getirmeden önce yedekleme almanızı öneriyoruz. Arka cam kapak değişimi yapılırken iPhone’un kilit ekranının açılması dahi gerekmez ancak neyin ters gideceğini bilemezsiniz ve bu yüzden müşterilerimize önceden yedek almalarını öneriyoruz. CepMarket’te gerçekleştirilen tüm iPhone onarımlarında bu profesyonel yaklaşım korunur.

Kargo Ücreti Ödemeyin

CepMarket 14 yılı aşkın süredir telefon tamiri yapan bir Kadıköy teknik servis mağazasıdır. Dolayısıyla Türkiye’nin her ilinden bizlere ulaşmaya çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Bu ihtiyaçlara dönüş yapmanın en kolay yolu ücretsiz kargoyla tamirdir. Tüm müşterilerimiz iPhone’larını bizlere ücretsiz kargo ile gönderip geri alabiliyor. Onarılan bir iPhone yeniden ücretsiz olarak kargoya verilir. iPhone’lar teslim alındıkları gün içerisinde onarılır ve o gün içerisinde kargolanır. Müşterilerimiz onarım ücretini CepMarket.com.tr sitemiz üzerinden öderler ve ödemenin tüm detayları tarafımızca göründüğünden müşterilerimizin ayrıca bir bilgilendirme yapması dahi gerekmez.

Merak ettiğiniz konularla ilgili bilgi almak isterseniz hemen şimdi servisimizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp destek hattı üzerinden tamirle ilgili sorularınızı iletebilirsiniz.

iPhone Arka Kapak Değişimi Fiyatları

iPhone 11 Arka Cam Değişimi 600 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 12 Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi 900 TL
iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone 8 Plus Kırmızı Arka Cam Kapak Değişimi 399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi 399 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi 449 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi 400 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi 499 TL

Bu linke tıklamayın lütfen. Yoksa siteden yasaklanacaksınız!

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!