iPhone 6 Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi


iPhone 6 Ön Kamera Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 6 Ön Kamera Değişimi fiyatı ise 110 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 110 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak iPhone 6 Ön Kamera Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Kargo Gönderimi”


iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Detayları

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/iphone-6-on-kamera-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve iPhone 6 Ön Kamera Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


iPhone 6 Ön Kamera Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: iPhone 6 Ön Kamera Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: iPhone 6 Ön Kamera Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 110 ‘dir.

  • Soru: iPhone 6 Ön Kamera Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri iPhone 6 Ön Kamera Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

iPhone 6 Ön Kamera Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.