iPhone Tamir İstanbul

Blog sayfasına dönün
iPhone Tamir İstanbul

iPhone Tamir İstanbul

iPhone tamir İstanbul tarafında CepMarket olarak 2006 yılından bu yana telefon tamirleri yapıyoruz ve müşterilerimize hızlı ve güvenilir cep telefonu tamiri hizmetleri sunuyoruz. iPhone tamiri İstanbul’da hemen her köşede bir mağaza tarafından yerine getirilebilen arzı ve talebi yüksek bir sektördür. Ancak her mağaza aynı tamir kalitesini sunamayabiliyor.

Hızlı, Güvenilir ve Profesyonel

  • CepMarket’te ilk iPhone’lardan hala kullanılmakta olan iPhone 5, iPhone 6 serisi ile en güncel iPhone 11 ailesine kadar tüm iPhone modellerine ekran değişimi, ahize değişimi, arka kapak değişimi ya da ön cam değişimi gibi tamirler yapıyoruz.
  • İstanbullu müşterilerimiz cihazlarını teslim ettikten sonra tipik olarak 1 saat içerisinde geri almış oluyor.
  • Ücretsiz kargoyla iPhone tamir imkanınız da bulunmaktadır.

Verileriniz Silinmez

İstanbul, Kadıköy mağazamızda yerine getirdiğimiz çoğu iPhone tamir işleminde akıllı telefonunuzun verileri silinmemektedir. Fotoğraf, videolar, mesajlar ya da uygulamalar yerli yerinde kalmaya devam eder. Arızalı cihazınız ilk günkü görünümüne ve performansına kavuşturulur. iPhone’da cam kırılması, ekran arızası, şarj olma sorunu, kamera odaklama problemi veya telefonun sürekli olarak baştan başlaması gibi akla gelebilecek her türlü arıza ile ilgileniyoruz.

Samsung J1 2016 Ekran Değişimi

Ücretsiz Kargoyla Tamir

İstanbul’da olup iPhone tamirine ihtiyaç duyan ancak Kadıköy servisimize ulaşamayan müşterilerimize kargo ücretsiz iPhone tamiri yapıyoruz. Kargolar gidiş ve gelişte ücretsizdir. Yurtiçi anlaşmamız sayesinde teslim alınan iPhone’lar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilir ve tekrar kargoya verilmiş olur.

iPhone Tamir Videomuz

4 Temmuz 2020 – iPhone Tamir İstanbul Fiyatları

Model ve İşlemFiyat
iPhone 8 Ekran Değişimi240 TL
iPhone X Ekran Değişimi
899 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi250 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi220 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi240 TL

Bu gönderiyi paylaş

Sormak İstediğiniz Bir Şey Mi Var ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog sayfasına dönün