Samsung Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Cep Market olarak 2006 yılından bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz. 15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle, İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde yer alan Kadıköy adresimizde Samsung’un ve piyasadaki hemen hemen bütün akıllı telefon marka ve modellerinin ekran değişimi hizmetini veriyoruz.

Samsung ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Samsung teknisyenlerimiz tarafından AAA kalite yedek ekranlar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Samsung Ekranları Nasıl Değiştirilir?

Akıllı telefonların ekranları camdan üretildikleri için oldukça hassastır. Maalesef neredeyse her akıllı telefon kullanıcısının karşılaşabileceği sorunlardan biri de şüphesiz yere düşme ya da darbe alma sonucu ekranın kırılmasıdır.

Cep Market olarak tecrübemizle ve alanında uzman Samsung teknisyenlerimizle Samsung ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir. Samsung ekran değişimi öncesinde cihazınızdaki sorunla ilgili net bir cevap uzman teknisyenlerimizin arıza tespit işlemi sonrasında verilmektedir. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli görülmesi halinde cep telefonu ekran değişimi yapılmaktadır.

Cep Market servisimizde Samsung ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz.

İlginizi Çekebilir: Ekran Değişiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Samsung Ekranları Nerede Değiştirilir?

Telefonunuza ekran değişimi gerekmesi durumunda, ekran tamiri için Samsung’un servislerine başvurabilirsiniz. Fakat markaların kendi servislerinde tamir işlemleri yüksek bütçeli olmaktadır. Bu sebeple Samsung servisi yerine Cep Market gibi güvenilir ve tecrübeli servislere başvurabilirsiniz.

Ekran değişimi sırasında yapılacak küçük bir hata cep telefonunuzda geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Cep Market’teki konusunda uzman teknik ekibimizin parça ve işçilik garantili hizmeti sayesinde cihazınız ilk performansına kavuşur.

Samsung ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine cihazınızı kendiniz getirebilirsiniz. Teknik servise gelmek için randevu almanız gerekmez. Geldiğinizde sıra beklemeden cihazınıza gerekli işlem yapılır. Cep Market’e ulaşamayacak bir konumdaysanız veya vakitsizlikten dolayı gelemiyorsanız İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet çerçevesinde Samsung cihazların ekran değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmez. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Günlük hayatımızda büyük öneme sahip akıllı telefonlarımızdan maalesef çok fazla uzak kalamıyoruz. Kullanıcılar telefonlarında meydana gelen herhangi bir arızada en kısa sürede ve en uygun maliyetle telefonlarına yeniden kavuşmak istiyorlar.

Yazımınız en başında da belirttiğimiz üzere ekran değişimi ciddi bir iştir. Bu sebeple kullanıcılar ekran değişimi ne kadar sürer sorusuna yanıt olarak, birkaç gün gibi uzun bir süre diyebileceğimizi  düşünebilmektedirler. Oysa Cep Market’te alanında eğitimli ve uzman Samsung teknisyenleri tarafından telefonunuzun modeline göre ileri teknoloji ekipmanlar kullanılarak, Samsung ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde gayet uygun bir fiyat karşılığında yapılır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi işlemini dilerseniz servisimizde izleme şansına sahipsiniz. İşlem sırasında merkezimizin 4. kattaki kafesinde dinlenebilir ve kahve servisinden de yararlanabilirsiniz. Kargoyla gönderilen cihazların da ekran değişimi aynı gün içinde yapılmaktadır

Ses entegresi arızası nedir ?

Ekran Değişimi Sonrasında Garanti Var mı?

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilir ve teknik servisimize tereddütlerinizle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

Samsung ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Merak Edilenler ve Bilmeniz Gerekenler

AAA kalite yedek parçalar

Samsung ekran değişiminde mutlaka AAA kalite ekran kullanılır. Yan sanayi parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de AAA kalite parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişiminde kullandığımız AAA kalite parçalar sayesinde ekran dayanıklılığı orijinaliyle aynı düzeydedir. Yedek ekranların üreticisi Samsung’un sertifikalı ekranlarının üreticisiyle aynıdır.

Ekran Değişimi Veri Kaybına Sebep Olur mu?

Akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarının başına bir şey geldiğinde en korktukları hususlardan biri de verilerini kaybetmektir. Dolayısıyla biz de kullanıcılardan sıklıkla ekran değişimi veri kaybına sebep olur mu sorusunu duyuyoruz.

Samsung cihazınızı ekran değişimi için bize emanet ettiğinizde verileriniz hakkında endişe etmenize gerek yoktur. Ekran, sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. Bu sebeple cep telefonunuzdaki rehber, resimler, videolar, mesajlar ve uygulamalar gibi veriler hiçbir şekilde kaybolmaz ve telefonunuz sıfırlanmaz.

Cep Market olarak, tedbir amacıyla her işlem öncesinde öncesinde mutlaka verilerinizin yedeğini almaktayız. Yine de Cep Market’e gelmeden önce dilerseniz telefonunuzun yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da Cep Market teknisyenlerden sizin yerinize bu işlemi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Ön Cam Değişimi veya Ekran Değişimi

Samsung cihazınızda meydana gelen ekran çatlaması veya kırılması, ekran değişimi yapılmasını gerektirebilir. Fakat bazı durumlarda sadece ön camda çatlak veya çizik olur ve dokunmatik alanda veya ekranın diğer özelliklerinde herhangi bir sorun yoktur. Bu gibi hallerde sadece ön cam değişimiyle cihazın onarımı yapılabilir. Böylece ekran onarımını daha düşük maliyete yaptırabilirsiniz. Çünkü cam değişimi ekran değişimine oranla daha düşük maliyetli bir işlemdir.

Macbook’da Isınma Sorunu Nasıl Çözülür? | Macbook Tamiri

Samsung Ön Cam Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

Ekran değişimi yapmadan sadece cam değişimi ile Samsung cihazınızı onarmak işinde profesyonel ve uzman bir teknik serviste yapılmalıdır. Samsung cihazınızdaki hasarlı, çizik, çatlak veya kırık ön camları kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde yapıyoruz. Verilerinizi mutlaka yedekliyoruz ve cihazınızı tamamen sorunsuz bir biçimde size teslim ediyoruz.

Ön cam değişimi ekran değişimi fiyatına göre çok daha uygun fiyatlıdır. Buna rağmen kullanıcılar tarafından her iki işlem de pahalı bulunabiliyor. Bunun sebebini irdelersek, ön cam değişimleri ortalama 2 ila 3 saatte tamamlanmaktadır. En fazla 1 saat süren ekran değişimlerine göre bu süre çok uzundur. Bunun nedeni cam değişiminin Buz Makinesi dediğimiz gelişmiş ekipmanlarla, çok daha fazla incelik ve işçilikle yapılmasındandır. Bu derece itinayla gerçekleştirilen ön cam değişimlerinin ardından cihazınızı aynı gün içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim alabiliyorsunuz.

Samsung ekran değişimi kapsamında iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak birlikte yapılmaktadır.

Samsung akıllı telefon ön cam değişimi 2021 güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 A71 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Ekran Onarım Fiyat Listesi

Samsung akıllı telefon ekran değişimi 2021 güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung A10 Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung A10s Ekran Değişimi54 TL
Samsung A20 Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung A20e Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung A20s Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung A3 2015 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung A3 2016 Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung A3 2017 Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung A30 2018 Ekran Değişimi87.615 TL
Samsung A30 Ekran Değişimi74.25 TL
Samsung A30s Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung A40 2018 Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung A40 Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung A5 2015 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung A5 2016 Ekran Değişimi74.115 TL
Samsung A5 2017 Ekran Değişimi74.115 TL
Samsung A5 2018 Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung A50 Ekran Değişimi114.615 TL
Samsung A51 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung A6 2018 Ekran Değişimi51.3 TL
Samsung A6 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung A6 Plus Ekran Değişimi80.865 TL
Samsung A60 Ekran Değişimi81 TL
Samsung A6s Ekran Değişimi74.115 TL
Samsung A7 2016 Ekran Değişimi54 TL
Samsung A7 2018 Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung A7 Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung A71 Ekran Değişimi101.25 TL
Samsung A8 2015 Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung A8 2015 Gold Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung A8 2015 Gold Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung A8 2016 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung A8 2017 Ekran Değişimi101.115 TL
Samsung A8 2018 Ekran Değişimi101.115 TL
Samsung A8 Plus 2018 Ekran Değişimi101.115 TL
Samsung A8 Plus Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung A80 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung A9 2015 Ekran Değişimi107.865 TL
Samsung A9 2016 Ekran Değişimi121.365 TL
Samsung A9 2018 Ekran Değişimi108 TL
Samsung A9 Ekran Değişimi107.865 TL
Samsung A9 Pro 2019 Ekran Değişimi108 TL
Samsung A9 Pro Ekran Değişimi121.365 TL
Samsung A9 Star Lite Ekran Değişimi121.365 TL
Samsung A90 5G Ekran Değişimi162 TL
Samsung A90 Ekran Değişimi263.25 TL
Samsung A91 Ekran Değişimi162 TL
Samsung Alpha Ekran Değişimi59.265 TL
Samsung C5 Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung C7 Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung C7 Pro Ekran Değişimi107.865 TL
Samsung C7 Siyah Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung C9 Pro Ekran Değişimi114.615 TL
Samsung Core 2 Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung Core Prime Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung E5 Ekran Değişimi52.515 TL
Samsung E7 Ekran Değişimi59.265 TL
Samsung Galaxy A10e Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung Galaxy A21 Ekran Değişimi74.25 TL
Samsung Galaxy A30s Ekran Değişimi94.365 TL
Samsung Galaxy A31 Ekran Değişimi121.5 TL
Samsung Galaxy A50s Ekran Değişimi148.5 TL
Samsung Galaxy A70 Ekran Değişimi114.615 TL
Samsung Galaxy A70s Ekran Değişimi135 TL
Samsung Galaxy A71 5G Ekran Değişimi135 TL
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi65.475 TL
Samsung Galaxy Fold Ekran Değişimi1012.5 TL
Samsung Galaxy Grand Ekran Değişimi20.115 TL
Samsung Galaxy J1 Ekran Değişimi38.475 TL
Samsung Galaxy J5 2016 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung Galaxy J5 Ekran Değişimi52.515 TL
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Değişimi39.825 TL
Samsung Galaxy J5 Pro Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung Galaxy J7 Ekran Değişimi45.225 TL
Samsung Galaxy J7 Prime 2 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung Galaxy J7 Prime Ekran Değişimi47.25 TL
Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi108 TL
Samsung Galaxy Note 10 Ekran Değişimi243 TL
Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F Ekran Değişimi405 TL
Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekran Değişimi404.865 TL
Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung Galaxy Note 3 Neo Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi80.865 TL
Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi148.365 TL
Samsung Galaxy On 7 Ekran Değişimi33.75 TL
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ekran Değişimi270 TL
Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Ekran Değişimi465.615 TL
Samsung Galaxy S3 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung Galaxy S4 Mini Ekran Değişimi46.575 TL
Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi60.075 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi114.075 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Plus Ekran Değişimi134.865 TL
Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi87.615 TL
Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi107.865 TL
Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi222.75 TL
Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Değişimi256.5 TL
Samsung Galaxy Z Flip Ekran Değişimi337.5 TL
Samsung Grand 2 Ekran Değişimi21.465 TL
Samsung Grand 3 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung Grand Max Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung Grand Neo Ekran Değişimi20.115 TL
Samsung Grand Prime Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung Grand Prime Plus Ekran Değişimi23.625 TL
Samsung Grand Prime Pro Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung Grand Prime Pro J250 Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J1 2016 Ekran Değişimi38.475 TL
Samsung J1 Ace Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung J1 Mini Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung J1 Mini Prime Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung J110 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung J120 Ekran Değişimi33.615 TL
Samsung J2 Core Ekran Değişimi42.525 TL
Samsung J2 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J2 Prime Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J2 Pro 2018 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J2 Pro Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J250 Grand Prime Pro Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J3 2016 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J3 2017 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J3 Ekran Değişimi52.515 TL
Samsung J3 Pro 2017 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J3 Pro Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J4 Core Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung J4 Ekran Değişimi66.15 TL
Samsung J4 Plus Ekran Değişimi72.765 TL
Samsung J5 2017 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J6 Ekran Değişimi60.075 TL
Samsung J6 Plus Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung J7 2015 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J7 2016 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung J7 2017 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung J7 Core Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung J7 Core J701 Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung J7 DUO Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J7 MAX Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung J7 Nxt Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J7 Prime 2 Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung J7 Pro Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J710 Duo Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J710 Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung J8 2018 Ekran Değişimi101.25 TL
Samsung J8 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung J8 Plus Ekran Değişimi134.865 TL
Samsung M10 2018 Ekran Değişimi54 TL
Samsung M10 Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung M11 Ekran Değişimi101.25 TL
Samsung M20 2018 Ekran Değişimi60.75 TL
Samsung M20 Ekran Değişimi67.5 TL
Samsung M21 Ekran Değişimi74.25 TL
Samsung M30 Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung M30s Ekran Değişimi108 TL
Samsung M31 Ekran Değişimi108 TL
Samsung M40 Ekran Değişimi101.25 TL
Samsung Not Fan Editions Ekran Değişimi121.365 TL
Samsung Note 10 Dual Ekran Değişimi270 TL
Samsung Note 10 Ekran Değişimi TL
Samsung Note 10 Lite Ekran Değişimi229.5 TL
Samsung Note 10 Plus Star Wars Special Edition Ekran Değişimi270 TL
Samsung Note 10 Pro Ekran Değişimi243 TL
Samsung Note 3 N9000 Q Ekran Değişimi60.615 TL
Samsung Note 7 Ekran Değişimi148.365 TL
Samsung Note 8 Ekran Değişimi222.75 TL
Samsung Note 9 Ekran Değişimi249.75 TL
Samsung Note Edge Ekran Değişimi161.865 TL
Samsung Note FE Fan Edition Ekran Değişimi134.865 TL
Samsung On 5 Ekran Değişimi26.865 TL
Samsung On7 Prime Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung Prime Ekran Değişimi33.615 TL
Samsung S10 Ekran Değişimi263.25 TL
Samsung S10 Lite Ekran Değişimi229.5 TL
Samsung S10 Plus Ekran Değişimi297 TL
Samsung S10e Lite Ekran Değişimi135 TL
Samsung S2 Ekran Değişimi47.115 TL
Samsung S20 Ekran Değişimi256.5 TL
Samsung S20 Plus 5G Ekran Değişimi270 TL
Samsung S20 Plus Ekran Değişimi256.5 TL
Samsung S20 Ultra Ekran Değişimi283.365 TL
Samsung S3 Mini Ekran Değişimi33.615 TL
Samsung S4 Active Ekran Değişimi43.065 TL
Samsung S4 Zoom Ekran Değişimi53.865 TL
Samsung S5 Mini Ekran Değişimi67.365 TL
Samsung S7 Edge Ekran Değişimi202.5 TL</td
Samsung S8 Ekran Değişimi202.5 TL
Samsung S8 Plus Ekran Değişimi229.5 TL
Samsung T-113 Tablet Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung T-115 Tablet Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung T590 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung T710 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung Trend Ekran Değişimi40.365 TL
Samsung X Core 4 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung Xcover 4 Ekran Değişimi94.5 TL
Samsung XCover 4s Ekran Değişimi202.5 TL
Samsung XCover Pro Ekran Değişimi202.5 TL
Önerilen Bağlantı:   Samsung A60 Ekran Değişimi

Samsung Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Samsung A3 2017 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A5 2015 Ön Cam Değişimi29.7 TL
Samsung A7 2015 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A7 2016 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A7 2017 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A7 2018 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung A8 2015 Gold Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A8 2015 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A8 2016 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A8 2017 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A8 2018 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung A8 2018 Plus Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung Alfa Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung C5 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung C5 Pro Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung C7 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung C7 Pro Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung C8 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung C9 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung C9 Pro Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung E5 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung E7 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung Galaxy A3 2015 Ön Cam Değişimi33.615 TL
Samsung Galaxy A3 2016 Ön Cam Değişimi33.615 TL
Samsung Galaxy A5 2016 Ön Cam Değişimi33.615 TL
Samsung Galaxy C5 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung Galaxy C7 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung Galaxy C9 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung Galaxy Note 10 Cam Değişimi108 TL
Samsung Galaxy Note 10 Plus SM-N975F Ön Cam Değişimi134.9865 TL
Samsung Galaxy Note 9 Ön Cam Değişimi94.5 TL
Samsung Galaxy S6 Edge Cam Değişimi81 TL
Samsung Galaxy S7 Edge Ön Cam Değişimi67.5 TL
Samsung Galaxy S8 Ön Cam Değişimi67.5 TL
Samsung Galaxy S9 Ön Cam Değişimi81 TL
Samsung Grand Prime Plus Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J1 2016 Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J1 Ace Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J1 Arka Kamera Camı Değişimi13.365 TL
Samsung J1 Mini Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J1 Mini Prime Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J1 Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J2 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung J2 Pro 2018 Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung J3 2016 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J3 2017 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J3 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung J3 Pro Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J330 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J5 2016 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung J5 2017 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J5 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung J5 Prime Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J5 Pro Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J7 2015 Ön Cam Değişimi40.365 TL
Samsung J7 2016 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J7 2017 Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J7 Core J701 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J7 Core Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J7 DUO Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J7 Max Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J7 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J7 Prime Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung J7 Pro Ön Cam Değişimi33.75 TL
Samsung J710 Duos Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung J710 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung Note 10 Ön Cam Değişimi107.865 TL
Samsung Note 2 Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung Note 20 Ultra Ön Cam Değişimi202.5 TL
Samsung Note 3 Ön Cam Değişimi27 TL
Samsung Note 4 Ön Cam Değişimi32.4 TL
Samsung Note 5 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung Note 7 Ön Cam Değişimi121.5 TL
Samsung Note 8 N5100 Ön Cam Değişimi13.5 TL
Samsung Note 8 N5105 Ön Cam Değişimi13.5 TL
Samsung Note 8 N5110 Ön Cam Değişimi13.5 TL
Samsung Note 8 Ön Cam Değişimi81 TL
Samsung Note Fan Edition Ön Cam Değişimi121.5 TL
Samsung S10 Ön Cam Değişimi94.5 TL
Samsung S10 Plus Ön Cam Değişimi101.25 TL
Samsung S10e Ön Cam Değişimi74.25 TL
Samsung S20 Ön Cam Değişimi TL
Samsung S20 Plus Ön Cam Değişimi TL
Samsung S3 Mini Ön Cam Değişimi13.365 TL
Samsung S3 Ön Cam Değişimi18.9 TL
Samsung S4 Mini Ön Cam Değişimi17.415 TL
Samsung S4 Ön Cam Değişimi18.765 TL
Samsung S5 Mini Ön Cam Değişimi20.25 TL
Samsung S5 Ön Cam Değişimi22.95 TL
Samsung S6 Edge Plus Ön Cam Değişimi81 TL
Samsung S6 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung S7 Ön Cam Değişimi40.5 TL
Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi67.5 TL
Samsung S9 Ön Cam Değişimi81 TL
Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi81 TL
Samsung Tab T113 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T116 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T230 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T300 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T310 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T320 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T560 Ön Cam Değişimi26.865 TL
Samsung Tab T700 Ön Cam Değişimi26.865 TL

Bu gönderiyi paylaş

Merak Ettiklerinizi Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!