Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi


Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi CepMarket / Teknoway servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi fiyatı ise 300 ‘dir. İşlemlerde verileriniz & cihazınız extra zarar görmez hiç bir sorun yaşanmaz.


Tamir Fiyatı: 300 


Kategori:


HAVALE & EFT ÖDEME DETAYLARI


Yol tarifi almak fiyatlar yada sormak istediğiniz diğer konularda “Müşteri Temsilcisine erişmek için tıklayınız.

Kargo ile Profesyonel olarak Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi yaptırmak isterseniz ise buraya tıklayınız. “Ücretsiz Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Kargo Gönderimi”


Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Detayları

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi hakkında her zaman detaylı yardımı link üzerinden alabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/samsung-c7-siyah-aa-on-cam-degisimi/. Uzmanlarımıza sorularınızı sorabilirsiniz, “Ücretsiz Destek” hattımız tüm müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi için kargo gönderimi detaylarına buradan ulaşabilirsiniz https://cepmarket.com.tr/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Tamiri hakkında sorularınız destek yada iletişime geçmek için burayıda ziyaret edebilirsiniz https://cepmarket.com.tr/bize-ulasin/

Ödeme ve Teslimat detaylarına buradan erişebilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/odeme-ve-teslimat/, Ayrıca Kullanıcı Sözleşmesini incelemek isterseniz burayı okuyabilirsiniz – https://cepmarket.com.tr/uyelik-sozlesmesi/

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi hakkında daha çok merak ettiklerinizi incelemek ve Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi kategorisine dönmek için buraya tıklayabilirsiniz


Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi En Çok Sorulanlar


  • Soru: Tamir için size gönderdiğim cihazımda ek sorunlar yaşar mıyım.
  • Cevap: Firmamıza tamir için gelen cihazlarda hiç bir teknik sorun oluşmamaktadır, CepMarket olarak Cep Telefonlarında Tablet’lerde yada PC cihazlarında garanti sunmaktayız. Akıllı ev cihazlarınızda garanti kapsamı içindedir. “Şartlar ve Koşullar” Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

  • Soru: Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi için tamir ücretleri ne kadardır, bu fiyata kargo dahil midir.
  • Cevap: Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi için tamir ücretleri Tüm Türkiye’ye kargo ücreti dahil 300 ‘dir.

  • Soru: Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişiminde servis garantisi ve güvencesi nasıl çalışıyor
  • Cevap: Tüm onarım / Hizmet işlemlerinde cihaz teslim sonrasında 180 GÜN kullanıcı kullanım destek süresi sunulmaktadır.

  • Soru: Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Tamir süresi ne kadar sürüyor
  • Cevap: Tamir işlemleri Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi için 1-3 saat arasında sürmektedir.

Kargo ile Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Kadıköy

Kargo ile gönderimde cihazınızı İstanbul dahil Türkiye’nin her noktasından taşıma ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Gönderiler Yurtiçi anlaşma numaramız olan 578 894 443 (Teknoway LTD ŞTİ) aracılığıyla yapılır. Yurtiçi anlaşma numaramızı kullandıktan sonra cihazınız tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderilir. Teslim alınan cihazlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilip tekrar kargoya verilir. Kargolar gidiş ve dönüşte ücretsizdir.


Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Kadıköy Motorlu Kurye Ücreti + 100 TL’dir.

Samsung C7 Siyah AA Ön Cam Değişimi Yerinde Evde yada işyerinde Tamir Ücreti + 149 TL’dir.