Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi

-29%

Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi

850 TL 600 TL

Samsung S9 Plus Ön Cam Değişimi için 7 yorum bulunuyor

 1. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba ; Samsung S9 plus cam değişimi yaptırmak istesem, nasıl bir strateji izlemem gerekir, ekran kartında deformasyon yada herhangi bir yıpranma olurmu ? Kadıköy cep telefonu cam değişimi hizmetinizi öğrenmek istiyorum, teşekkürler

  • Cep Market

   Samsung Galaxy S9 Plus Cam Değişimi Fiyatı 899 TL’dir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün cam değişimi yapılmaktadır.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

   Firmamız tüm tamir işlemleri sonrasında işçilik ve parça garantisi sunmaktadır, tüm testleri tamamlanmadan cihazınız sizlere teslim edilmemektedir.

 2. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba; s9 ve s9 plus cam değişimi yazılarınızı okudum, cam değişiminden sonra, ön kamerada bulanıklık kalıyormuş, böyle birşey varmı? sizin başınıza daha önce böyle bir durum geldimi acaba ?

  • Cep Market

   Merhaba: Silikon taşması nedeni ile yada tamir esnasında elden bulaşan kimyasallar sonucu olabilir, firmamızda cihazınız tamamen temizlendikten sonra ve sprey kimyasal kullandıktan sonra cihaz toplanır, sırasıyla ön kamera, arka kamera, ses gelmiyor gitmiyor kontrolleri, şarj soketi, parmak izi okuyucusu testleri yapıldıktan sonra son kullanıcıya teslim edilir

 3. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba; Amasyada yaşıyorum telefonla konuşma esnasında, kulağımdaki küpeden dolayı telefonumun camı, sadece ön camı aşırı çizildi, aslında ekranım sapasağlam ama bu camdaki çizilmeler beni çok rahatsız ediyor, eşime kalırsa kullan gitsin diyor ama ben yine de cam yada ekran değiştirmek istiyorum, cam değişimi ve ekran değişimi nasıl oluyor ve fiyatları nasıl bilgi vermenizi rica ediyorum.

 4. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  Merhaba bendeki S9+ da ekranda çatlaklar var ama dokunmatik çalışıyor bu durumda ekranın değişmesi mi lazım yoksa cam mı değişmeli ve ücret nedir teşekkürler

  • Cep Market

   Merhaba; Ekranda renklerde yada LCD dokunmatik alanda sorun bulunmuyor ise sadece ön cam değişimi yeterli olacaktır

   Samsung Galaxy S9 Plus Tamir fiyatları şu şekildedir.

   https://cepmarket.com.tr/service/kargo-ile-cep-telefonu-tamiri/

 5. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  s9 plus betonda surf yaptı ufak ufak kılcal çizikler var 20 30 tane nesi değişcek camı mı ?

  • Cep Market

   Merhaba; Ekranınızın sağlam olduğunu düşünürsek kılcal çizikleri gidermek için sadece cam değişimi yeterli olacaktır, cihazınızın orjinalliği bozulmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

 6. 5 üzerinden 5

  Müşteri

  arka kameranın önündeki cam değişimi s9 plus için ne kadardır acaba?

  • Cep Market

   Merhaba; Samsung S9 Plus Arka Cam Değişimi fiyatını güncel olarak 0216 345 83 84 no lu danışma hattından öğrenebilirsiniz.

 7. 5 üzerinden 4

  Müşteri

  Cam ve Ekran değişimi arasındaki fark nedir ? Hangi durumlarda cam değişimi yapılır ?

  • Cep Market

   Merhaba; Kullandığınız telefon diyelimki ufak bir darbe aldı camında ön düzeyde çatlak çizik yada kırık oluştu, bu durumda LCD ekranınız sağlam çalışmaya devam ediyor. Yani LCD ekranınızın dokunmatik kısımda bozulma olmaması durumunda ( renk akması , çizikler ve basmama gibi ) sağlam olan LCD ekranınızın üstündeki sorunlu cam yüzey değiştiriliyor. Maliyet daha uygun olurken orijinal kendi ekranınızı kullanmaya devam ediyorsunuz, ilk günkü deneyim tekrar elde ediliyor. Tabi cam değişimleri her modelde yapılamıyor.

   Ekran Değişimi Fİyat Listesi içinde cam değişimi ve ekran değişimi fiyatlarını kontrol edebilir, aklınıza takılanları bizlere 0216 345 83 84 no lu telefondan ulaşıp sorabilirsiniz.

   https://cepmarket.com.tr/ekran-degisimi-fiyatlari/


Merak Ettiklerinizi Sorun

Merhaba!
Bir sorunuz mu var?
Lütfen bu düğmeyi kullanın
Bizimle iletişime geçin!