Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy S8 Plus bugün hâlâ sahip olabileceğiniz en iyi büyük ekranlı Android akıllı telefonlarından biri. Uzun ekranı, başarılı kamerası ve hızlı yazılımıyla parmak izi sensörünün arkadaki garip konumunu unutturmayı başarıyor. Samsung S8 Plus ön cam değişimi ise merak edilen konuların başında geliyor.

 

Samsung S8 Plus Ön Cam Değişimi

Samsung S8 Plus Ön Cam Değişim Ücreti: 500 TL

Cihaz ilk kez piyasaya çıktığında Samsung için “sıradaki büyük şey” olarak adlandırılıyordu. Bugüne kadar görülmemiş uzunlukta bir ekranı, en hızlı bileşen özellikleri ve bunlarla doğru ortantılı da bir fiyatı vardı.


Samsung S8 Plus Ekran Değişimi

Bugün hâlâ fazla bir şey değişmiş değil. Samsung Galaxy S8 Plus‘la hâlâ etkileyici bir cihaz. 5.7 inç ekranlı Galaxy S7 Edge’den yarım inç daha büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen daha küçük gövdeli bir telefon olmayı başarıyor.

Cihazın ön camı Gorilla Glass 5 ile geliyor. Bu en yeni amiral gemisi Galaxy S9 Plus’ta kullanılanın aynısı. Cihazı birçok darbeden koruyor ancak ya kırılırsa ne yapmalı? Samsung S8 Plus ön cam değişimi ücreti için aşağıdaki tabloya göz atabilir ve 12 yıllık tecrübesiyle CepMarket onarım mağazamızdan teknik destek alabilirsiniz.

10 Nisan 2020 – Samsung Galaxy S8/S8 Plus Ekran, Ön Cam ve Batarya Ücreti

ModelYapılan İşlemDeğişim Fiyatı
İşçilik Süresi60 – 90 DK Yoğunluğa Bağlı Değişken
KargoÜCRETSİZTüm Türkiye’ye Aynı Gün Gönderim
ÖdemeONLINENakit, Kredi Kartı, Havale & EFT
Samsung S8Ön Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8 PlusÖn Cam Değişimi 500 TL
Samsung S8LCD Ekran Değişimi 1189 TL
Samsung S8 PlusLCD Ekran Değişimi 1289 TL
Samsung S8Arka Kamera Camı 149 TL
Samsung S8 PlusArka Cam Değişimi
Samsung S8Batarya Değişimi 249 TL
Samsung S8 PlusBatarya Değişimi 249 TL
Samsung S8Kasa Değişimi
Samsung S8 PlusKasa Değişimi

Samsung Galaxy S8 Plus Hatasız Bir Telefon Değil

Samsung S8 Plus ön cam değişimi hakkında bilmeniz gerekenler bunlardı. Ancak bu ince çerçeveli telefonun kusursuz olduğu söylenemez. Arka tarafa yerleştirilen parmak izi sensörü ortalanmamış olduğundan gerekli pratikliği sağlayamıyor. Aynı zamanda Samsung’un yeni yüz tanıma ile kilit açma özelliğinin de pek iyi çalıştığı söylenemez. Samsung bu sorunları bir sonraki amiral gemisi Galaxy S9 Plus’da çözüyor.